szamocim

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: szamocim

Post autor: Pingwin Legnica » pt 16 sty, 2015

Plotki krążą, że w Szamocinie nastały wielkie zmiany.

Teraz są nowe, lepsze zasady sprzedaży.

Dla kupujących to bardzo dobra wiadomość :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: szamocim

Post autor: Ikar » pt 16 sty, 2015

Chyba zadzwonię dzisiaj do Ciebie i dopytam sie o co chodzi
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: szamocim

Post autor: DKfan » sob 17 sty, 2015

A może tak na forum, inni też są ciekawi. Nieładnie tak po cichu.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 563
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Quad:: YamahaG700/HondaTA650
Imię: Rysiek
Lokalizacja: ursynów, piaseczno, wiązowna

Re: szamocim

Post autor: Rysiek » wt 27 sty, 2015

Ja kupiłem nową yamaszke g700 z szamocina (na cyprysowej) ma co prawda dopiero 2000km ale wszystko jest ok, przeglądy gwarancyje robiłem tylko do 1700 km

Oprócz tego quady kupiło u niego czterech znajomych 3xcanamy 1000 jeden potem wymienił z dopłatą na XMRa a jeden kolega kupił tez Yamaszke, wszystkie quady są ok canamy mają już spory przebieg przeżyły albanie i ze trzy wyjazdy na Ukrainie.

Co do quadów używanych to jeden kolega tez u niego kupił - quad był w miarę ok, ale z używanym sprzętem to trzeba wszędzie uważać przecież tak naprawdę to nikt nie wie co taki quad przeżył - tylko były właściciel.

Ja szczerze mówiąc ich polecam... Jak kupisz u nich quada to jeszcze zawsze tanio można u nich go doposazyc felgi,poszerzenia i osłony spodu kupiłem w takiej cenie ze na allegro na pewno za tyle bym nie znalazł.

:I love YAMAHA:
Pozdrawiam Rysiek :-)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: szamocim

Post autor: DKfan » pt 30 sty, 2015

A ja będę miał okazję przetestować ich solidność.
Taki test do Quadzika i nie tylko "Jak się to załatwia w Szamocinie"
Czeka mnie reklamacja, zobaczymy tylko jak duża, rozumiem, że nie zna się dokładnie wszystkiego co się sprzedaje więc nie wyrzekam, zobaczymy tylko jak realizowane są gwarancje i prawa konsumenta.
Jeżeli będzie działo się coś ciekawego to otworzę osobny temat i wypowiem się in + lub in -
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 563
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Quad:: YamahaG700/HondaTA650
Imię: Rysiek
Lokalizacja: ursynów, piaseczno, wiązowna

Re: szamocim

Post autor: Rysiek » pt 30 sty, 2015

Jak kupujesz nowy sprzęt i serwisujesz w wyznaczonym przez nich warsztacie (w warszawie są 2 w tym jeden przyjeżdża nawet do klienta jak klient chce) to zapewniam że nie ma żadnych problemów z reklamacją :-)
Pozdrawiam Rysiek :-)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: szamocim

Post autor: DKfan » pt 30 sty, 2015

Rysiu nie miałem okazji serwisować bo kupiłem i zaprowadziłem na weryfikację do Sheltona i niestety stan nie zgadza się tym jaki miał być. Na dzień dobry jest skrzynia do remontu więc jeżeli mają tu serwisy to z przyjemnością im pozwolę tą skrzynie naprawić. Weryfikacja dalej trwa bo jeszcze jest podejrzenie zacierającego się wału na panewkach. Więc mam nadzieję że będzie tak jak zapewniasz.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 563
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Quad:: YamahaG700/HondaTA650
Imię: Rysiek
Lokalizacja: ursynów, piaseczno, wiązowna

Re: szamocim

Post autor: Rysiek » sob 31 sty, 2015

A co kupiłeś bo przecież suzuki chyba się nie zaciera... Jak nowego to czemu korzystales z gwarancji.
Pozdrawiam Rysiek :-)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: szamocim

Post autor: DKfan » sob 31 sty, 2015

Kupiłem używany Renegade 800X.
Właśnie dostałem końcowe informacje dotyczące oceny technicznej po demontażu CVT. Obrócona panewka na wale, wlany zagęszczacz do oleju.

Przed przyjazdem na miejsce poprosiłem o dokładne sprawdzenie bo mam ponad 700km w obie strony, informacja zwrotna była, że silnik, skrzynia mosty bez zarzutu. CVT do roboty i trochę drobiazgów. Pojechaliśmy na miejscu okazało się że rzeczywiście coś klekocze, prawdopodobnie pinezki i ślizgi wyrobione, mechanik zapewniał że tylko pinezki. Znaleźliśmy jakiś wyciek, luzy na łożyskach, trochę zdekompletowanych plastików, luz na panewce dolnej kolumny, brak światła hamulcowego itd.

Po zakupie przejechałem się dookoła komina i oddałem CVT do robienia bo zgodnie z informacją mechanika z Szamocina to ono stuka. I całe szczęście bo jest gwarancja na 15MTH, oprócz rozklekotanego CVT, w skrzyni nie ma praktycznie łożysk, a w silniku obrócona jest panewka na wale i klekocze na wysokości 1 cylindra. Niestety dało się to zdiagnozować dopiero po zdjęciu CVT kiedy się okazało że nie tylko ono klekocze, na wszelki wypadek wyregulowane były zawory aby wyeliminować hałas z ich strony. Niestety silnik.

Cóż, od poniedziałku działam i czekam na to jakie rozwiązania zostaną mi zaproponowane, chociaż wielu możliwych rozwiązań tu nie ma. Tak czy inaczej zobaczymy czy właściciele staną na wysokości zadania. Błędy zdarzają się wszystkim , kwestia tylko w jaki sposób się je naprawia.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: szamocim

Post autor: oolsztyniak » ndz 01 lut, 2015

No to nieźle....
Kolejny dowód na to, że znalezienie Renegade w rozsądnym stanie to niezła loteria :(

Jacek dawaj znać co i jak dalej się potoczy.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”