Sprzedam kawę BF 750

Tematy, które były już wcześniej na forum, albo tematy nieaktualne...
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

Widze w tym problem pod tytułem ściema związana z przebiegiem. W Car Faxie i VonCheck brak raportów o przebiegu jedynie informacja że wyprodukowany w USA w Nebrasce więc nie ma możliwości potwierdzenia przebiegu quada. Ponadto quad został sprzedany w 2007 roku więc nie jest to egzemplarz który stał na ekspozycji ileś lat. Co w przypadku 10 sezonu użytkowania quada pozostawia wiele znaków zapytania. I powiedzmy sobie szczerze, quad ktory stał 10 lat nie zakonserwowany to kopalnia kłopotów. Więc jak wspomniałem albo jest przewalony przebieg albo to watpliwa okazja.
Co dodatkowo, sprzedany był w lipcu 2016 za cenę 18.500 zł więc obecny właściciel za długo nim nie pojeździł, co jest kolejną podejrzana sprawą
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

NaJa
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 lis, 2016
Quad:: Kawasaki Brute Force 750
Imię: Jarek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: NaJa » czw 03 lis, 2016

Widzę że DKfan nie dopuszcza do swojej główki że istnieją ludzie uczciwi każdy mierzy swoją miarką, być może sam robi takie przekręty więc wie co i jak, zapraszam do siebie jak się okaże że quad jest lewy oddam go w prezencie, a sprzedaję dlatego że posmakowałem tej zabawy, przejechałem się polarisem 850 i zachorowałem na taki sprzęt. Ciekawi mnie ile lat ma DKfan, ja jestem osobą z 45 letnim życiorysem i publiczne opowiadanie że jestem oszustem jest obraźliwe, jak do tego mają się wcześniejsze wywody o szacunku? najpierw proponuję sprawdzić w Wikipedii co to jest szacunek.
Pozdrawiam

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

O szacunku i reszcie nie warto dyskutować, ale propozycja ciekawa.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

NaJa pisze:Widzę że DKfan nie dopuszcza do swojej główki że istnieją ludzie uczciwi każdy mierzy swoją miarką, być może sam robi takie przekręty więc wie co i jak, zapraszam do siebie jak się okaże że quad jest lewy oddam go w prezencie, a sprzedaję dlatego że posmakowałem tej zabawy, przejechałem się polarisem 850 i zachorowałem na taki sprzęt. Ciekawi mnie ile lat ma DKfan, ja jestem osobą z 45 letnim życiorysem i publiczne opowiadanie że jestem oszustem jest obraźliwe, jak do tego mają się wcześniejsze wywody o szacunku? najpierw proponuję sprawdzić w Wikipedii co to jest szacunek.
Pozdrawiam
Hmmm skoro nie znasz się na quadach to raczej nie możesz gwarantować zgodności jego stanu z opisem. Zareczam ci ze mam doświadczeni setki razy wieksze z quadami i znam sprzedawców takich jak ty, bo nie raz jezdziłem kupować "perełki". Nie powiedziałem że ty jesteś podejrzany lecz quad ale jak widac na złodzieju czapka gore
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: mesel » czw 03 lis, 2016

Panowie. Zamykam wątek do ochołonięcia bo się robią nieeleganckie osobiste pyskówki.

Jakiekolwiek uwagi - zapraszam do mnie na PRIV.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: oolsztyniak » czw 03 lis, 2016

A ja dodam tylko że jutro cały syf z tego tematu idzie do kosza więc naczytajcie się póki jest jeszcze szansa ;)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”