Sprzedam kawę BF 750

Tematy, które były już wcześniej na forum, albo tematy nieaktualne...
robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

Jacek, jednak masz chyba zły dzień, zareagowałeś ale niestety nie dotarło. NIe jestem arbitrem tylko poprostu chyba jak sie pisze do kogoś to warto uzywac liter tych duzych bo to też świadczy o tym , jak traktujesz tego z kim piszesz, więc myślę że wypadało by napisać robertmuszka też z duzej litery.
Co do quada, no cóż, jedż sprawdz albo daj se spokój.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: mesel » czw 03 lis, 2016

Tylko informacyjnie. Zwracając się do kogoś w dyskusji per nick stosuje się jego oryginalną pisownię. Skoro więc sam utworzyłeś swój profil tak a nie inaczej to pisownia z małej litery nie jest oznaką braku szacunku itd. Takie są zasady na forach internetowych.

Pozdro ;)

NaJa
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 lis, 2016
Quad:: Kawasaki Brute Force 750
Imię: Jarek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: NaJa » czw 03 lis, 2016

Dla Pana DKfan Vin JKAVFDB187B513636 nie sprawdzałem go , podałem jaki mam przebieg na liczniku a w serwisie po przeglądzie quada potwierdzili że przebieg jest autentyczny. Co do mycia powiem tylko tyle że jestem początkującym użytkownikiem tych zabawek i nie wiedziałem że quada myjemy po przejechaniu ileś tam tysięcy kilometrów, ja swojego pucuję po każdy wypadzie w teren, proszę o wyrozumiałość dla początkującego. Pozdrawiam

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

oooo, kolega z Warszawy, a do kolegi z ekipy też wypada sie ustosunkowac skoro taki jesteś wyrywny. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

Robert tak jak Marcin napisał zwróciłem się do ciebie nickiem zachowując jego oryginalną pisownię więc niepotrzebnie dopatrujesz się w tym ukrytego sensu. Jak już się czepiamy pisowni to jak komuś zwracasz uwagę to jest to wychodzi istny kabaret, przecież ty nie stosujesz wielkich liter na początku zdania, znaków przestankowych, a z gramatyką też różnie bywa. Znam cię i wiem że to robisz z pośpiechu i roztrzepania ale jakby się ktoś uczepił tematu szacunku do innych to tak pisząc odmawiasz go w większości swoich postów wszystkim czytającym.
A do mesla nie masz sie co czepiać bo przypomniał ci zasady netykiety. Gdyby chciał być złośliwy to doczepiłby się do pisowni twoich postów.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

Jacek, fajnie ze słowo ciebie znaczy dla Ciebie ciebie.
Mozesz sie czepiac moich postów, ale Ciebie , Ty, Cię, Ci chyba pisze sie z wielkiej litery , choć jak czytam, to to nie jest problem, problem jest w znakach przestankowych i innych sprawach, no skoro tak to nie wiem , co napisać. Może w Twych okolicach tak sie pisze, ale aby było gramatycznie, Znaliśmy sie , ale to było jak posiadałeś jeszcze kinga, który był dla Ciebie wtedy szczytem techniki, no cóż , quady zmieniają ludzi, bo wtedy potrafiłeś mieć szacunek dla innych.
Co do mesela, jak sie przypomina to warto to chyba Tobie też przypomnieć, choć .........co to da.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

Skoro się znaliśmy , czyli rozumiem że się nie znamy. Skoro taka twoja wola...
Nie wiem z jakich stron ty jesteś ale zauważyłem że kultura językowa przypomina ci się zawsze gdy się z kimś o coś spierasz, w innych sytuacjach masz wszystkich i wszystko w d.... pisząc zaimki osobowe z małej litery i nie stosując podstawowych zasad pisowni języka polskiego. Chyba, że nie twoje strony to nie Polska to jesteś usprawiedliwiony.
Nie zamierzam jak ty być hipokrytą i nagle zacząć używać wielkich liter do zaimków osobowych bo z kimś się o coś spieram.
Szacunek Panie Robercie nie polega na pisaniu zaimków z wielkiej litery, niestety źle definiujesz tą ważną sprawę, jak szanujesz ludzi to wystarczy przejrzeć kilka twoich postów. Taki mały cytacik odnośnie chłopaka który był zaskoczony ceną poszerzeń do Can-Ama , a któremu robertmuszka odpisał z właściwym sobie szacunkiem "bo quady to nie dla bidy". Może w twoich stronach to wyraz taktu i szacunku ale w moich nie.
Nigdy nie odważyłbym się tak napisać do drugiej osoby ale jak widać u ciebie podwójne standardy to norma
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

Jacek, nawijaj, bo to fajnie CI wychodzi. Szkoda tylko ze wychodzi.
Co do tematu kawy, to jak ze stanem , co tam widzisz za problemy?

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: mesel » czw 03 lis, 2016

robertmuszka pisze:oooo, kolega z Warszawy, a do kolegi z ekipy też wypada sie ustosunkowac skoro taki jesteś wyrywny. Pozdrawiam.
Robert. Tylko dla jasności. Nie wnikam w Waszą dyskusję jako moderator i nie mam zamiaru tak długo aż uznam, że jest na akceptowalnym poziomie. Nie ma też znaczenia skąd jestem i kogo znam lub nie. Jako użytkownicy forum jesteście traktowani IDENTYCZNIE.

Ponieważ poruszyłeś temat używania nicków grzecznie tylko wytłumaczyłem jak na forum to wygląda i niepotrzebnie to odebrałeś jako zwrócenie uwagi.

Uzupełniając. Na forach internetowych nie jest niczym złym zwracanie się per ty, ciebie itd. Zależy to tylko i wyłącznie od chęci i potrzeb piszącego. Tak to działa.

Żeby nie było niejasności swoje wpisy jako moderator będę robił kolorowe.

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

aha tu chęci a tam złe odebranie , ok,

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”