Sprzedam kawę BF 750

Tematy, które były już wcześniej na forum, albo tematy nieaktualne...
Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Robsson » czw 03 lis, 2016

Ty mnie niczym nie drażnisz.
Ja się nie irytuje zdaniem innym niż moje. Nie rozumiem skąd zaraz u Ciebie te emocje.
W moim tekście jest tylko zdziwienie Twoim postem i jakimś niezrozumiałym wrogim usposobieniem do gościa. Nic do Ciebie personalnie. Rozmowa a nie atak.
Nie dopowiadaj niczego więcej niż chciałem napisać i napisałem.
Ale luz, pisz co chcesz i o kim chcesz. Niech się adresaci Twoich postów bronią i dyskutują bo ja w taki sposób jak tu dziś piszesz nie mam ochoty.
Zły kierunek, lepiej nie brnąć dalej.
Miłego dnia, kolego :pa pa: .
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

Sam zacząłeś od nieobiektywnego ataku ad persona.
Ja uważam że quad z absurdalnie niskim przebiegiem bez rejestracji jest podejżany. Być może gość ma link do Car-faxu gdzie można potwierdzić ten przebieg.
Po drugi bądzmy realistami 10 letni quad z przebiegiem kilkaset km to smietnik, tam stoi wszystko, każde łożysko i metalowa część ruchoma. Więc albo quad ma lewy przebieg i wtedy jeżeli jest ładny to rzeczywiście fajny sprzęt powiedzmy za jakiś naście tysięcy albo ma taki przebieg w rzeczywistości a obecny właściciel czym prędzej się go pozbywa bo właśnie okazało się jakie czekają go inwestycje.

Reasumując ja wolę zanalizować temat i przedstawić plusy na podstawie rzeczywistości a ty błysnac erudycją dobrego wujka. Może masz zły dzień i chcesz sobie po kimś pojeździć ale u mnie to nie przejdzie
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Ikar » czw 03 lis, 2016

Ja Wam powiem tak :D Właściciel na 100% nie oczekiwał takiego show w swoim temacie :)
Ozo Drapers Squad

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Robsson » czw 03 lis, 2016

:oklaski:
I jak tu Cie nie lubić?
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

Myślę że nie oczekiwał niczego innego jak tego że pozbędzie się gorącego kartofla
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

NaJa
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 lis, 2016
Quad:: Kawasaki Brute Force 750
Imię: Jarek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: NaJa » czw 03 lis, 2016

Witam
Widzę że moje ogłoszenie troszkę namieszało, co do przebiegu quada zapraszam wszystkich niedowiarków jeżeli stwierdzicie że przebieg nie orginalny zwracam koszty podróży.
Jest to mój pierwszy quad gdy zawiozłem do serwisu też nie mogli uwierzyć że on jest z 2007 roku aluminium na silniku i napędach jak nowe(wszyscy co jeżdżą quadem w terenie wiedzą jaki kolor ma aluminium po paru latach użytkowania w wodzie i błocie)
nawet na śrubach fabryczne oznaczenia. Co do rejestracji miałem na myśli tylko to że słyszałem od paru quadowców że jak jadą w teren to ściągają tablice by nie można ich było namierzyć. Nie twierdzę że quad niezarejestrowany jest lepszy, po prostu można bawić się na nim tak samo jak na tym z tablicami :D
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum

NaJa
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 lis, 2016
Quad:: Kawasaki Brute Force 750
Imię: Jarek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: NaJa » czw 03 lis, 2016

Dla wiadomości DKfan mylisz się kolego stan quadzika bardzo dobry nic nie zablokowane nic nie stoi i nie trzeba naprawiać a jedyne co musiałem zrobić to synchro gaźników, pięknie pracuję, oczywiście inwestuję ale nie w naprawy tylko w opony, wyciągarkę, i inne bajery.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: Ikar » czw 03 lis, 2016

Widzisz Jacek nie taki diabeł zły jak go malują :)
Ozo Drapers Squad

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: robertmuszka » czw 03 lis, 2016

Ikar , ale to kolega malowal obraz , a nie inni.
Czytam I widze , ze jedni zwracaja sie do drugich przez Ty , a inni przez ty.
Fajnie, ze właściciel sie odezwał, wiec jak ktos szuka , to moze jest okazia.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Sprzedam kawę BF 750

Post autor: DKfan » czw 03 lis, 2016

robertmuszka widzę że stałeś się arbitrem savoir-vivre, jak widać zmiany, zmiany zmiany. Ale na dobre to się chwali. Mam nadzieję że i sam na tym skorzystasz.
Też się cieszę że właściciel się odezwał szkoda że nie udostępnił jednak info pozwalających potwierdzić w Car-Faxie przebiegu i stanu quada. Zapewnienia nieznanego sprzedającego o cudowności quada można traktować z dużym przymrużeniem oka.
Poproszę Pana NaJa o numer VIN, na pewno potwierdzenie autentyczności stanu quada pomoże w sprzedaży, będzie mógł w swoim ogłoszeniu umieścić link który uwiarygodni go w oczach niedowiarków. Pikantności całemu opisowi dodaje wzmianka o mytym silniku i całej reszcie.....po co w quadzie o przebiegu 250mil myć silnik, mosty itd
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”