SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Dodaj ogłoszenie jeżeli SKRADZIONO quada, części lub akcesoria...
RAIDER112
Posty: 2030
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: YAMAHA GRIZZLY 700 :)
Imię: KRZYSZTOF
Lokalizacja: W wa-REMBERTÓW

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: RAIDER112 » wt 29 sty, 2013

Ikar ma racje ;) i musieli chyba być autem z przyczepą bo dwa na busa raczej sie nie zmieszczą ( tak myslę) . Nie ma siły żeby ktoś z okolicy nie widział jakiejs ...fury...podejzanej . Chyba że ..sąsiedzi ci podprowadzili ..???? może nie mogli ścierpieć że ty masz a oni nie ( sory ale wszystko i wszystkich trzeba brać pod uwagę ) . Allegro też dobry pomysł ;) no i oczywiście FB i cały czas ...UDOSTĘPNIAĆ ... ;)
.......PATRZ W LUSTERKA !!! QUADY MOGĄ BYĆ WSZĘDZIE .......
*********************http://www.trans-squad-team.pl *********************
.....TranS-Squad Team....

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » wt 29 sty, 2013

podobno stał sobie w dziupli :)

w okolicach Poznania też kiedyś zginęły dwa gady na lawecie, zapakowane, odnalazły się wioskę dalej, w stodole...

zatem działaj Andrzeju, działaj...

a jakby Policji się chciało to sprawdzili by logi ze stacji gsm w miejscu kradzieży, wykluczyli by miejscowe, często powtarzające się i migiem by znaleźli obce komórki, które tej nocy się tam logowały... proste jak drut..

ale nie jest to napis z Oświęcimia więc nawet palcem w tym kierunku nie ruszą bo za dużo roboty, niestety
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Panther
Posty: 293
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Panther » wt 29 sty, 2013

Niestety ta nasza policja to nadaje sie/lub nie nadaje to wystawiania mandatow.
Pozdrawiam - Łukasz

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: jarecki13 » wt 29 sty, 2013

Z tymi dziuplami to nie jest zły pomysł, w końcu daleko na lawecie nie pojadą bo będzie widno i lepiej nie ryzykować, jedyna nadzieja to taka ,że zostawili gdzieś w ,,dziupli'' i przeczekają aż sprawa ucichnie i dopiero się zabiorą za to więc trzeba latać, szukać, pytać myślę ,że max 150- 200 km pojechali od miejsca kradzieży.

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » śr 30 sty, 2013

Macie wszyscy rację , ale działam nie odpuszczam niczego :)
aaaaaaaa myślę iż mogę umieścić jeszcze taką informację jak właśnie dostałem od Pani wiadomo jakiej ??!! oto kopia :
Temat: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Andrzej CECTEK napisał(a):
Jeżeli ktoś się przyczyni do tego że się sprzęty odnajdą to dostanie nagrodę pieniężną .


Witam,
Dlaczego zamieszcza Pan ogłoszenie na forum ATV Polska? Przecież pożegnał się Pan z nami.
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: jimmy_ezg » śr 30 sty, 2013

Andrzejku od Ciebie za wiele dróg wylotowych nie ma. Może rzeczywiście się przejedź po okolicy i może gdzieś wypatrzysz jakieś kamerki monitoringu obejmujące też drogę. Nie sądzę żeby się jakimiś bokami odważyli jechać zważając na ilość śniegu wkoło. Sądzę że na wjeździe do Rabena są na bramie. Może będzie chociaż widać jakie auto. Może jakaś kamera z obsługi autostrady? Ewentualnie ludziska na chałupach też mają nieraz kamerki.
A jakieś ślady opon na śniegu czy coś takiego? Jesteś chociaż w stanie określić rodzaj auta którym byli? Albo na przykład czy to była przyczepa czy laweta? Każda informacja może być pomocna. Można by się wtedy po wypożyczalniach przejechać, kto miał podobną furę na wypożyczeniu w tym czasie itp. A dwa gady to może jakieś ślady zostawiły w furze na przykład.
Na policję raczej nie ma co liczyć. Jak mi zwinęli radio na strzeżonym, monitorowanym osiedlu, to też po tygodniu dostałem pisemko, że śledztwo umorzone z powodu nie znalezienia sprawcy.

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » śr 30 sty, 2013

Aby cokolwiek sprawdzić na monitoringu u kogoś trzeba mieć nakaz :( jedynie co sprawdziłem to monitoring ze sklepów z mojej miejscowości bo to znajomi więc nie robili problemu WYPOZYCZLNIA, RABEN, AUTOSTRADA, STACJA BENZ. ZAPOMNIJ :( tylko Policja może dostać wgląd .
Ślady były mało już czytelne bo śnieg padał z rana więc trudno określić co to za auto było .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: jimmy_ezg » śr 30 sty, 2013

No autostrada to fakt. Ale jakaś stacja benzynowa czy wypożyczalnia to może by się dali namówić żeby to sprawdzić. Tam też tylko ludzie pracują. Może na jakiejś stacji się tankowali przed "akcją".

Awatar użytkownika
boguś
Posty: 307
Rejestracja: ndz 02 sty, 2011
Quad:: Yamaha Grizzly 660 był obecnie bez quada.

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: boguś » śr 30 sty, 2013

Andrzej daj ogłoszenie na allegro o skradzionych quadach.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » śr 30 sty, 2013

Artur dwa okna ATV i jedno Quadzik - wstyd i obciach...
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

ODPOWIEDZ

Wróć do „SKRADZIONO”