Relacja Relacja

Zobacz jak bawi się MAZOWIECKI Team...
Jeżeli jeździsz w grupie i chcesz założyć swoje Forum Klubowe na Quadzik.pl skontaktuj się z administratorem forum.
arturQ
Posty: 157
Rejestracja: ndz 07 paź, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Wawa - Ząbki

Post autor: arturQ » wt 26 lut, 2008

w temacie ostatniej niedzieli
Załączniki
DSC05067.jpg
DSC05029.jpg
DSC05023.jpg
a.jpg
T-S-T

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » śr 27 lut, 2008

super fotki, widzę, zę nawet jaaka udało wam sie skutecznie unieruchomić w błocie. nastepnym razem równiez sie podłączam.

Awatar użytkownika
Jaak
Posty: 75
Rejestracja: pn 19 mar, 2007
Lokalizacja: ze środka

Post autor: Jaak » czw 28 lut, 2008

ale tylko raz się unieruchomiłem 8) i to osobiście, błoto tak zassało że nie mogłem nóg ruszyć; kupiłem sobie tak jak ty wreszcie wodery i teraz to już po pas w wodzie :ok:
[size=75]Pozdrawiam
Jacek, PoPo 700 było.. teraz jest V8.. a co będzie.., w sumie jeszcze nie miałem helikoptera, tylko jak tym jeździć po błocie?

"Podróżuje się nie po to, aby dotrzeć do celu, ale po to, żeby być w podróży." ...Goethe[/size]

arturQ
Posty: 157
Rejestracja: ndz 07 paź, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Wawa - Ząbki

Post autor: arturQ » czw 28 lut, 2008

Błotko było ok bardziej powinno się nazywać wciągające. Jaak zapomniałeś dodać że musiałeś się z niego wyczołgać :oklaski: :oklaski: to było coś :ok:
T-S-T

Awatar użytkownika
Jaak
Posty: 75
Rejestracja: pn 19 mar, 2007
Lokalizacja: ze środka

Post autor: Jaak » czw 28 lut, 2008

A masz zdjęcie, bo to była oczywiście próba nowej taktyki i tak zwanej "pełzającej" metody poruszania się w ciężkim terenie :wink: Całość oczywiście była całkowicie zamierzona, bo ja się oczywiście celowo zakopałem :rotfl: :rotfl:
[size=75]Pozdrawiam
Jacek, PoPo 700 było.. teraz jest V8.. a co będzie.., w sumie jeszcze nie miałem helikoptera, tylko jak tym jeździć po błocie?

"Podróżuje się nie po to, aby dotrzeć do celu, ale po to, żeby być w podróży." ...Goethe[/size]

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » czw 28 lut, 2008

niezle blotko bedzie teraz po deszczach :lol:
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » ndz 09 mar, 2008

prezziguzzi zagaił:

:D może zróbmy mini zlicik w przyszłosci :lol:
towarzystwo w quadzikach to podstawa! bo się niestety niewiele dzieje na quadach...
mam znajomych na czterech polarisach - dają rade
Ostatnio zmieniony ndz 09 mar, 2008 przez robertyamaha, łącznie zmieniany 1 raz.

Veltins
Posty: 123
Rejestracja: wt 19 lut, 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Veltins » ndz 09 mar, 2008

Dziś było naprawdę miło

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 09 mar, 2008

:wink: no to opowiadaj :lol:
.:GALEON:.

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » ndz 09 mar, 2008

prezziguzzi zagaił

:wink: no to opowiadaj :lol:
było przepysznie, dopiero o 19 byłem w domu !! jeden polarek utopiony, x2 zassała wodę w rzeczce, wykręcilismy świece i na plecki --- i chodzi jak zegareczek mocne sprzęty! - moja yamaszka by tego nie przaeżyla ... niestety aparat też utopiony - może wyschnie..

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz 09 mar, 2008 przez robertyamaha, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań MAZOWIECKI Team”