RedRally

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
milu$
Moderator
Posty: 163
Rejestracja: czw 28 gru, 2006
Quad:: Przedrajdowy
Imię: Marek
Lokalizacja: legionowo

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: milu$ » pn 18 lut, 2013

Lejek :buziak:
albo piszesz o 2 w nocy albo sam ze sobą :mrgreen:
miszcz
jesteś mim idolem
lubię Cię :oklaski:

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: Pingwin Legnica » pn 18 lut, 2013

startuję tylko nie wiem jeszcze w której klasie ?
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: LEJEK » pn 18 lut, 2013

Daniel: wiadomo, dla dziewczyn........ :figielek: - czytałeś chyba agendę..... jak chcesz ze mną w prze być, to Ty posiadasz lepsze atrybuty żeńskie... np masz większe piersi jak ja.... :gafa:

A tak na "trochę " poważniej - znając te tereny, to w Extreme bym nie startował..... przepuszczą nas pod kilem..... tam naprawdę jest trochę błota, a w marcu to go dopiero będzie...... więcej niż trochę..... myślę, że jak już Ty przyjedziesz, to i ja się wybiorę, ale na Cross-a. potrenować......

Milu$ : taki już zakręcony ze mnie gość...... ale nie szkodliwy...... :glupek:
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: Pingwin Legnica » pn 18 lut, 2013

lejek ale moje atutu wszystkie są większe i przede wszystkim dłuższe - i to nie tylko piersi ;) ;)

tak na poważnie to mówiłem Mayerowi żeby z błotem dać sobie spokój ale on chce potrenować przed MT. Jak będę miał gotowy sprzęt to jadę quadem a jak nie to samochodem. mayer startuje tam na 100 %
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: LEJEK » pn 18 lut, 2013

Pingu - widziałeś listę RED Rally - Quad Extr... ?? ))))))))))))))))

powiem Ci, że tylko nas tam brakuje....... )))))))))))))

z tymi atrybutami to przecież wiem, że masz dłuższe nogi, włosy, i plecy też masz dłuższe........ ok.... to w takim razie ja będę robił za małą, zgrabną, ale niezbyt urodziwą dzieweczkę...... ok, dobra..... namówiłeś mnie..... !!! ))))))))
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: LEJEK » pn 18 lut, 2013

Jak będę miał gotowy sprzęt to jadę quadem a jak nie to samochodem.


czyli Landkiem ?????
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: mayerx » wt 19 lut, 2013

LEJEK pisze:albo: Mayer - czym jeździsz ????
renatka
sorry że nie odpisywałem
Ja tam jadę czysto spokojnie rekreacyjnie tak jak napisał pingwin
Pingwin Legnica pisze: hehe mayer lata rene ale spokojnie, jego styl to emeryt stajl
tak czy inaczej też się zjawię na Waszym poligonie
dokładnie taki mam zamiar :) - już podobno z wiekiem z górki to i kości słabsze i na zdrowiu podupadam ... ehhh ... prawdziwy emeryt.
Pingwin Legnica pisze:lejek and mayer team
Ja już team mam stworzony :szok: Jadę z Kinią (więc przebierać się nie muszę hehehe)
Tylko właśnie, że to Twoje tereny Lejek, to chciałem się dowiedzieć czy lepiej ten extreme sobie odpuścić czy można tam śmiało jechać :myśli: jakoś za błotem generalnie nie przepadam (jeśli jest go w nadmiarze)

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: mayerx » wt 19 lut, 2013

LEJEK pisze:a Ty się wybierasz ???

Skąd w ogóle jesteś......????
Jesli do mnie skierowane pytanie ... to ..... często tez sam się zastanawiam .... :myśli: ........ z dziury takiej że szkoda słów.
Do wrocka mam 100 km

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: LEJEK » wt 19 lut, 2013

powiem szczerze, tak jak napisali w agendzie "Błotne spa 8 godzin" i to może być prawda...... tam jest sporo podmokłego terenu, i jak was przepuszczą z jednej kałuży na drugą to będziecie wyglądali jak nie ludzie....... :mrgreen:

Na poligonie co weekend ryją Quady, terenówki a czasem wojsko, więc niby kałużę widzisz co ma 7 metrów, a pod nią może ukrywać się rów 2 metrowej głębokości.....

Ja tam ostatnio często jestem i z dala omijam niektóre kawałki, bo jak wjedziesz to pół dnia można stracić na przejechanie 50 m........
W tą sobotę byłem z Ivanem... wjechałem do pozornej kałuży i pół Quada pod wodą się znalazło...... nawet nie mogłem wyciągarki dobyć bo wbiła się z całym przodem w błoto....... wesoło było...... Jak sobie pomyślę o marcu, gdzie będzie jeszcze bardziej mokro, to śmiech mnie ogarnia jak to będzie wyglądało..... ta jazda Extrem........... Jak chcesz spokojnie "emeryt stail" przejechać to lepiej odpuść ...... ale Kinga się już zapisała i chyba nie masz wyboru .... :wyśmiewacz: już po tobie...... :-) Fakt, przebierać się już nie musisz..... :nie:
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grizzly 700 "zawias powered" by BuBu & Lejek

Post autor: LEJEK » wt 19 lut, 2013

tak, do Ciebie było to pytanie......

hmmm, 100 km od Wrocka powiadasz?? :myśli: ...dziura??? :myśli: .....hmmmm... aaaa!!!! , dokładnie wiem gdzie to jest...... :lol:
Nie łam się, nie wszyscy mają Gwiazdy Filmowe w sąsiedztwie.... :cwaniak:
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”