Quadzik - polski magazyn o quadach

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 20 lis, 2014

Zmora1966 pisze:a ja czekam na prenumeratę
Wysłana we wtorek, więc pierwsi szczęśliwcy zapewne jutro już będą mieć co czytać...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: oolsztyniak » czw 20 lis, 2014

O ile listonosz nie da ciała :P
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: DKfan » czw 20 lis, 2014

Ja też pędzę do empiku.
Grzegorz gdyby było jakieś zapotrzebowanie na testy to my zawsze chętni, służymy sprzętem i czasem. To zawsze jakiś ciekawy przerywnik, związany z naszymi ukochanymi quadziorami ale widzianymi trochę innymi oczami.

Zainteresowanych informuje że w empiku na Żoliborzu Quadzikow juz nie ma bo Paweł wykupił cały dostępny nakład czyli wszystkie dwa.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
radzio
Posty: 3811
Rejestracja: wt 20 maja, 2008
Quad:: Suzuki KingQuad 750 AXI
Imię: RADEK.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: radzio » pt 21 lis, 2014

Co z tego jak po przeczytaniu w najnowszym numerze Quadzika wstępniaka prawdopodobnie mamy do czytania ostatni numer i to nie w tym roku tylko na zawsze :beczy:
Co mam Bravo Girls kupować ;)

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: oolsztyniak » pt 21 lis, 2014

Jak lubisz :D
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
radzio
Posty: 3811
Rejestracja: wt 20 maja, 2008
Quad:: Suzuki KingQuad 750 AXI
Imię: RADEK.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: radzio » pt 21 lis, 2014

Łukasz macie jakieś fajne miejscówki w okolicach Olsztyna co byśmy jako Squad Warszawa was odwiedzili na wiosnę?

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: Zmora1966 » wt 25 lis, 2014

radzio pisze:Co z tego jak po przeczytaniu w najnowszym numerze Quadzika wstępniaka prawdopodobnie mamy do czytania ostatni numer i to nie w tym roku tylko na zawsze :beczy:
Wprawdzie jeszcze nie dotarła prenumerata ale miałem okazję przeczytać sobie ten wstęp w kiosku prasowym i przyznam że przykro się to czyta :(

Grzesiek, rozumiem i szanuje Twoją decyzję jaka ona by nie była..ale wydaje mi się że znalazłbyś kilku wielkich zapaleńców którzy z chęcią pomogliby w pozostaniu na rynku marki "Quadzik" którą stworzyłeś i rozwijałeś przez 10 lat.

Myślę że co-najmniej 2, dobrze mi znane osoby włączyłyby się aktywnie w działania, ja również z chęcią pomogę.
Przemyśl to - specjalnie pisze otwartym tekstem - na forum, gdyż podejrzewam że moje postrzeganie problemu z jakim się borykasz jest podobne dla wielu innych kolegów quadowców.

Te kilka lat aktywności nauczyły mnie że nasze środowisko to ludzie dosyć konserwatywni ale dużym poziomie poczucia wspólnoty quadowej i wzajemnego się wspierania.
Z wieloma najaktywniejszymi osobnikami na tym forum znamy się osobiście pomimo dzielących nas kilometrów - łączy nas PASJA i....Quadzik.

Mam też kilka pomysłów, których nie ma obecnie w QUadziku a ich wdrożenie jest wręcz banalne gdyż to swego rodzaju kalka rozwiązania z innych źródeł. Mam wrażenie że oczekiwany brak w magazynie :)

Przemyśl to... jestem otwarty i chętny do pomocy, wystarczy wiadomość na PW a kontakt osobisty tez może stać się realny - myślę spokojnie również w większej grupie., nawet bym zaryzykował wymienić z nicka lub imienia :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: DKfan » czw 27 lis, 2014

Grzegorzu, po wstępniaku ostatniego numer tłumaczyłem wielu osobom i zapewniałem również samego siebie, że to ostatni numer w tym roku, jednak może to dla mnie szklanka jest nadal pełna i widzę to co chcę zobaczyć, a raczej przeczytać...

Nie będziemy tu dyskutować o powodach które wpłynęły na takie a nie inne przesłanie wstępniaka.
Piszę po to żeby potwierdzić słowa Sławka Z., wielu z nas nie wyobraża sobie by po 10 latach z rynku zniknęło ostatnie i jedyne pismo dla nas. Zdaję sobie sprawę że podobne pisma dla motocyklistów czy samochodziarzy mają cały zespół redakcyjny, często pracujący nad kształtem periodyku na pełny etat.

Jednak w naszym środowisku jest wiele osób które chętnie zaangażuje swój czas i pomysły na kształt i treści które z Twoim błogosławieństwem pomogą utrzymać Quadzika jako głos naszego środowiska.
Dyskutowaliśmy o pomyśle na Quadzika i mamy wiele ciekawych rozwiązań które mogłyby go jeszcze bardziej uatrakcyjnić i odciążyć Cię w pracy.
Mam nadzieję że będziesz miał ochotę podjąć rozmowę na ten temat, oczywiście w bardziej kameralnym gronie, która da Quadzikowi jeszcze jedną szansę.

Na koniec pozwolę sobie zadeklarować w imieniu swoim, znajomych i osób których osobiście nie znam ale wiem jedno że nie pozwolą by tak po prostu Quadzik zniknął z dnia na dzień.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
radzio
Posty: 3811
Rejestracja: wt 20 maja, 2008
Quad:: Suzuki KingQuad 750 AXI
Imię: RADEK.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: radzio » sob 29 lis, 2014

Ja również nie wyobrażam sobie przyszłego roku bez Quadzika i jak zawsze służę mniejszą lub większą pomocą co by jednak można było poczytać Quadzika w formie papierowej.
I tak kolektywnie wspónymi siłami jak za PRL może uda się aby Quadzik nie został tylko quadową historią którą pisał przez tyle lat.
Trzymam kciuki i życzę zdrowia :I love QUADZIK:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Quadzik - polski magazyn o quadach

Post autor: oolsztyniak » czw 22 sty, 2015

Wydzieliłem dyskusję na temat "innej" gazety i jej zachowania.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”