Quadowe wyprawy turystyczne...

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ

Czy jesteœ zainteresowany quadowymi wyprawami turystycznymi w Polsce?

Tak, jestem zainteresowany
191
85%
Tak, dobry pomysł, ale nie mam na to czasu
16
7%
Nie, wolę przeprawówki quadowe
15
7%
Nie, wolę sport quadowy
3
1%
 
Liczba głosów: 225

ateamevent
Posty: 1
Rejestracja: sob 19 sty, 2013
Lokalizacja: Łódź, Polska
Kontakt:

Re:

Post autor: ateamevent » sob 19 sty, 2013

iras61 pisze:naditerpretacja mojego postu,nie neguje imprez zorganizowanych jak świat światem każdy pracuje dla kasy i dobrze ja też jestem na swoim....
Zresztą u nas warunki do jazdy na quadach są wprost wspaniale. Zawsze, kiedy tylko macie ochotę, możecie skrzyknąć swoją ekipę i przyjechać do nas do Łodzi. Jak dacie znać troszkę wcześniej, to pomyślę nad atrakcjami. Serdecznie zapraszam

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: wacoQ » pn 21 sty, 2013

jarek72 pisze:WacoQ czytam twoje posty odnośnie modernizacji kymco i wielki szacun.Co do wypraw turystycznych to jestem za i chętnie w takiej imprezie wezmę udział. Jest pewnie jeszcze kilkunastu quadowców którzy dołączyli by i można wycieczkę krajoznawczą stworzyć. A gdzie to już kwestia spotkania się ,ustaleniu trasy /czy jedno czy kilkudniowa/ i naprzód...
Także kto chętny to pisac.
Moja praca nie pozwala na takiego poświęcenia jak organizacja turystyki ATV. Dość czesto jestem w delegacji i to mnie ogranicza dla tego zachecam osoby ktore maja takie mozliwosci i czas... W tedy z checia sie przylacze i mysle ze kikla osob z TST rowniez :D

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

dc2552
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 lut, 2013
Quad:: Polaris 800 efi
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: dc2552 » ndz 03 lut, 2013

Witam
W sumie jestem nowy na tym forum , ale nie jeśli chodzi o atvki.
Jestem w sumie bardzo za turystyka quadowa. Jeśli będzie coś organizowanego to z miła chęcią się dolacze. Pomysł pierwsza klasa.

miro12a
Lucky ATV Team
Posty: 204
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Taki fajny
Lokalizacja: Myślenice

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: miro12a » pn 04 lut, 2013

Tu na forum jest kilka osób które jeżdżą na wyprawy turystyczne po za granice naszego kraju. Dobrym przykładem jest tu Pingwin, chyba obecnie najbardziej obeznany w turystyce quadowej. Ja również co nieco jeżdżę turystycznie na tygodniowe wypady. Zaliczyłem Ukrainę, Grecję w grupie zorganizowanej. Ukraina z Dzikim jako organizatorem oraz Grecja z Shaybą (był kiedyś taki gość, do tej pory wisi mi kasę ale to już inna historia). Po nabraniu doświadczenia sam zacząłem organizować wypady non profit. Trzy razy Rumunia a teraz szykuję się na Albanię z wjazdem na quadach od strony Grecji. Mam nadzieję że wyjdzie fajnie jak do tej pory.

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: wacoQ » wt 05 lut, 2013

No i tylko chwalić takie projekty, jednak moim skromnym zdaniem przydało by się również organizowanie czegoś weekendowego w Polsce. Wyprawy typu Albania, Grecja, Turcja, Ukraina są na pewno ekscytujące ale i kosztowne na co wielu nie może sobie pozwolić. A taka wyprawa na Mazury w 3 dni lub Góry to alternatywa dla mniej zamożnych quadowiczów którzy są chyba (niestety) w dzisiejszych czasach w większości. Poza tym same względy logistyczne były by o wiele łatwiejsze .....

temat otwarty :D
pozdrawiam :D

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

miro12a
Lucky ATV Team
Posty: 204
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Taki fajny
Lokalizacja: Myślenice

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: miro12a » wt 05 lut, 2013

Owszem masz rację ale ja nie opisuję wypadów czy ustawek na forach internetowych które odbywają się na terenie Polski. Ostrożności nigdy nie za wiele, tym bardziej że jest to forum otwarte.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: Pingwin Legnica » śr 06 lut, 2013

Waco daj spokój z naszym krajem... Niestety zawsze bedziesz tutaj przestępcą, znienawidzonym przez większość spoleczenstwa. Poza tym nie da sie nic zrobic na "legalu", zawsze bedzie ktoś, komy bedziesz przeszkadzał...

Miro, juz zapomnialem o Shaybie :) Co by nie mówić kawal historii quadowej zrobil w Polsce ;)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: wacoQ » śr 06 lut, 2013

Pingwin Legnica pisze:Waco daj spokój z naszym krajem... Niestety zawsze bedziesz tutaj przestępcą, znienawidzonym przez większość spoleczenstwa. Poza tym nie da sie nic zrobic na "legalu", zawsze bedzie ktoś, komy bedziesz przeszkadzał...
...no i z przykrością muszę przyznać rację a szkoda :bezradny:

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

miro12a
Lucky ATV Team
Posty: 204
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Taki fajny
Lokalizacja: Myślenice

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: miro12a » śr 06 lut, 2013

W najbliższy weekend (nie mylić z zespołem disco polo) wybieramy się na dwu dniowy wypad. Po powrocie wstawię jakieś fotki.
Shayba przegiął z rajdem północ południe. W rejonie Małopolski track nie do przejechania na legalu (przejazd przez rezerwat przyrody). Jestem ciekaw jak zakończyła się sprawa z nagrodą, którą Shayba odebrał Zdeżakowi.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: Pingwin Legnica » śr 06 lut, 2013

byłem nawet przy tych szlabanach :)
miro12a pisze:W najbliższy weekend (nie mylić z zespołem disco polo) wybieramy się na dwu dniowy wypad. Po powrocie wstawię jakieś fotki.

o ona będzie tańczyć ??? ;) ;)


czekamy na fotki
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”