Quadowe wyprawy turystyczne...

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ

Czy jesteœ zainteresowany quadowymi wyprawami turystycznymi w Polsce?

Tak, jestem zainteresowany
191
85%
Tak, dobry pomysł, ale nie mam na to czasu
16
7%
Nie, wolę przeprawówki quadowe
15
7%
Nie, wolę sport quadowy
3
1%
 
Liczba głosów: 225

Awatar użytkownika
2m.team
Posty: 127
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: 2m.team » sob 12 kwie, 2008

A my organizujemy 26-27 kwietnia wyprawkę brzegami rzeki Bug z Wyszkowa do Drohiczyna. Będzie razem ok. 350 km. Trasa raczej krajoznawcza. Tereny przepiękne.
Wyszków - Treblinka - Nur - Drohiczyn i z powrotem. Zapewniamy posiłki i nocleg. Max 30 osób.
Informacja o wycieczce w Imprezach quadowych.

karol251
Posty: 27
Rejestracja: sob 22 wrz, 2007

Post autor: karol251 » pt 30 maja, 2008

:D to świetny pomysł na taką wyprawę można dzieci zabrać i świetnie się bawić ale organizatorów brak :haha:

maser73
Posty: 64
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2007

wyprawa łAGóW Lubuski

Post autor: maser73 » pt 30 maja, 2008

hi ! witam serdecznie wszystkich kładowiczów.stanowczo popieram wyprawy turystyczne.tydzień temu razem z moim kolegą Tomaszem ,wyruszyliśmy na wyprawę czterodniową w kierunku łagowa lubuskiego.trasa przebiegała od Głogowa Aż pod Cigacice/60 km dorzeczem Odry/potem kierunek na łagów.łączna ilość km to 700. :lol: :lol: :lol: a d*** nam odpadały.ale jaka zabawa i przeżycia. i oto chodzi.Polska to piękny kraj,a my jesteśmy elitą,i poznajemy go dosłownie,każdy zakamarek.podaję parę fotek,a filmiki będą na youtube.pozdrawiam serdecznie.
Załączniki
Sieniawa 2008r. 006.jpg
Sieniawa 2008r. 005.jpg
20080525191.jpg
20080524188.jpg
20080524179.jpg
20080523175.jpg
20080524176.jpg
20080523171.jpg
20080523169.jpg
20080522166.jpg

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » pt 30 maja, 2008

wow... niezla wyprawa :) ile srednio dziennie km robiliscie? i ile maszyny wypiły? :lol: :P

maser73
Posty: 64
Rejestracja: ndz 22 kwie, 2007

Post autor: maser73 » sob 31 maja, 2008

:lol: hi ! dziennie ganialismy po 10-11 godz,a co do palwa to ogólnie na 4 dni poszło 400 zł.pozdro.maser73

Awatar użytkownika
puniek
Posty: 144
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Dolny śląsk
Kontakt:

Post autor: puniek » pt 17 paź, 2008

maser73 napisał...
:lol: hi ! dziennie ganialismy po 10-11 godz,a co do palwa to ogólnie na 4 dni poszło 400 zł.pozdro.maser73
Dobre, widżę że mamy wspólne zainteresowania co do jazdy quadem :oklaski:

Mój rekord dzienny to 350km z świętoszowa do miedzyrzecza jechaliśmy w sumie 8 w tym 4h postoju.

I mało co nie doszło do wyprawy nad morze

p.s.

podobno w niedzilę latamy razem :tak: pogadamy może coś ciekawego wymyślimy :pocieszacz: :pa buziak:
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2008 przez puniek, łącznie zmieniany 1 raz.
http://pl.youtube.com/user/puniek71

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: wacoQ » śr 09 sty, 2013

Widzę że temat umarł szybką śmiercią :myśli: ale od 2007 roku gdzie podł ostatni post sporo czasu minęło, teraz również mamy zwiększoną liczbę nowych użytkowników. Może ktoś zainteresuje się na nowo tą ideą.

Ja również wspominam nasz squadowy wypad nad Liwiec, nie było ciśnienia ale adrenaliny ani przygód nie brakowało, z chęcią bym zrobił powtórkę :D W Polsce utarł się dziwny tręd, jak organizuje sie imprezę ATV to tylko na zasadzie sponiewierania sprzętu i ridera w błocie po cycki. Nie jestem temu absolutnie przeciwny ale na tym ten sport się nie kończy i wręcz narasta potrzeba organizacji rajdu przygodowego dla choćby odskoczni o obecnych standardów błotnych. Na pewno frekwencja była by spora...

Tak wiec Grzegorzu może jakiś ciekawy artykuł w gazecie dmuchnie trochę pomysłu w starych lub nowych organizatorów :D

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: Progress » śr 09 sty, 2013

Jeżeli o mnie chodzi to mimo posiadanego sprzętu nie jestem fanem zapierniczania w kółko po torze jak satelita wokół ziemi ;)

Wolę długa trasę z zróżnicowaniem terenu, błota, piachy, szutry, górki doły, krzaki, rzeki oby dało się jakoś przejechać nie zabijając quada :D

W naszym mieszanym teamie właśnie takie trasy robimy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Jako ciekawostkę powiem że pokonaliśmy razem już kilka a raczej kilkanaście tysięcy kilometrów i dzięki temu że skład był mieszany koledzy posiadający 4x4 tak się nauczyli poruszać i wyciskać ze swojego sprzętu co fabryka dała że nie ma zazwyczaj ;) problemu z tym żeby ktoś nie nadążał, nie jedna driver ośki mógł by się zawstydzić ;) Podobnie jest w przypadku pokonywania błotnych docinków przez ośkę, oczywiście nie zawsze się udaje ale przynajmniej coś się dzieje :)

Jestem jak najbardziej za takimi wyprawami ( imprezami ) gdzie będzie można w mieszanym składzie pokonać jakąś większą odległość w zróżnicowanym terenie, przejezdnym dla ośki ;)
TranS-Squad Team

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: wacoQ » śr 09 sty, 2013

No i o to właśnie o to chodzi :oklaski:

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

jarek72
Posty: 7
Rejestracja: pt 20 kwie, 2012
Quad:: kymco 450
Imię: jarek
Lokalizacja: Ząbki /Warszawa/

Re: Quadowe wyprawy turystyczne...

Post autor: jarek72 » pn 14 sty, 2013

WacoQ czytam twoje posty odnośnie modernizacji kymco i wielki szacun.Co do wypraw turystycznych to jestem za i chętnie w takiej imprezie wezmę udział. Jest pewnie jeszcze kilkunastu quadowców którzy dołączyli by i można wycieczkę krajoznawczą stworzyć. A gdzie to już kwestia spotkania się ,ustaleniu trasy /czy jedno czy kilkudniowa/ i naprzód...
Także kto chętny to pisac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”