Quad za 7000 - 8000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad za 7000 - 8000 zł

Post autor: DKfan » pt 29 maja, 2015

Robsson pisze:Dziecinada, po raz kolejny.
?????????????????
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Quad za 7000 - 8000 zł

Post autor: Czoper » pt 29 maja, 2015

podstępnie ?? no nie !!!!! o nie !! :D :shock: prowokujesz !!!
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Driver 678
Posty: 2
Rejestracja: pt 10 lip, 2015

Jaki quad na początek?

Post autor: Driver 678 » sob 11 lip, 2015

Witam. Zamierzam kupić quada.Jaką pojemność wybrać? Mam 14 lat i ok.160 cm wzrostu. Będzie to mój pierwszy quad. Jaki byście mi polecili? Zastanawiam się nad bashanem 200. Oto on: http://otomoto.pl/oferta/bashan-bashan- ... y4sqW.html Co o nim sądzicie? Jeśli macie jakieś inne to podajcie linki. Budżet max. Do 7 tys.

ToTenCham90
Posty: 3
Rejestracja: pt 07 sie, 2015
Quad:: Narazie szukam...
Imię: Michał

Re: Quad za 7000 - 8000 zł

Post autor: ToTenCham90 » pn 10 sie, 2015

Witam Was drodzy forumowicze. Jestem tu nowy i mam prośbę do osób bardziej doświadczonych. Moja zajawka na quada trwa już dosyć długo, jeszcze bardziej pogłębiły ją wypady na wynajem quadów w czasie aktualnych wakacji. Jeździłem głownie na Kymco MXU 250 który osobiście bardzo przypadł mi do gustu, ale chciałbym zaczerpnąć wiedzy na podstawie Waszego doświadczenia jaki quad na pierwszą maszynę byłby ciekawą opcją. Mam 188 i waże ok. 98 kilo. Zależy mi żeby nadawał sie do jazdy po lasach i po asfalcie no i żeby był dosyć spory. Widziałem wiele postów, dużo czytałem ale odpowiedzi konkretnej nie znalazłem. Chciałem na początek przeznaczyć 7000 zł. Wolałbym nie kupować chińczyka. Chciałbym poznać Wasze opinie o np. tajwańskich maszynach. Nie do końca orientuje się jak sprawują się quady SMC, SYM, AEON itp. Proszę Was o poradę bo chcę jak najszybciej mieć quada i sobie śmigać. Z góry bardzo dziekuję za pomoc. Jeśli znajdziecie podobny post który jakiś cudem mi umknął to sorry i proszę od podczepienie, ja nie znalazłem. Po wspólnym wyborze zamierzam zabrać się od razu do zakupu i dzielenia wspólnej pasji, wiec licze na Waszą fachową, serdeczną pomoc. Pozdrawiam.

Cichy2412
Posty: 5
Rejestracja: wt 24 lis, 2015
Imię: Artur

Kupie Suzuki ltz 400,honda trx400,bombardier ds 650

Post autor: Cichy2412 » czw 26 lis, 2015

Witam,Tak jak w temacie kupie sportowego quada do 8000 tys

Wiktor123
Posty: 3
Rejestracja: pt 18 gru, 2015
Quad:: Bombardier 125
Imię: Wiktor

Wybór Pierwszego Quada

Post autor: Wiktor123 » pt 18 gru, 2015

Witam. Mam chęć zakupienia swojego pierwszego Quada lecz zabardzo nie jestem w tym obeznany. Zamierzam rozpocząć swoją przygodę z tym. Moglibyście mi doradzić czy warto kupić tego quada czy nie czy po kilku dniowej jeździe będzie on nadal sprawny.Miedzy innymi jest to oto ten quad : BENYCO 250 Sport. Z Góry Dziękuje :)

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wybór Pierwszego Quada

Post autor: Marines » ndz 20 gru, 2015

Widzę, że to jakaś "nowa", chińska marka, a quad kosztuje 7200 PLN. Nie warto. Za taką cenę dostaniesz fajnego lucky stara, lub jakąś starszą, markową maszynkę bez homologacji drogowej.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

anikogr
Posty: 1
Rejestracja: sob 26 gru, 2015
Imię: Przemek

jaki quad proszę o pomoc

Post autor: anikogr » sob 26 gru, 2015

Witam serdecznie
Potrzebuje pomocy w wyborze nowego quada
Przez 2 lata męczyłem się z bashanem
Niechce już więcej się bać czy wrócę do garażu, wiadomo jak to z chinczykami, za każdym wyjazdem coś nie tak. Ale wróćmy do pytania.
Dysponuje kwotą do 8tys zł
Co można kupić za ta kwotę, oczywiście
Pomijając chińczyka
Ps mam okazję kupić can am ds 250 tylko że to automat, i nie.wiem jak to się sprawuje na co dzień??
Będę wdzięczny za wskazówki co do nowego zakupu
Pozdrawiam

j23
Posty: 2
Rejestracja: czw 14 sty, 2016
Imię: Kuba

Witam,jakiego quada wybrac dla poczatkujacego

Post autor: j23 » pt 15 sty, 2016

Witam.Jestem Nowym uzytkownikiem forum ,takze licze na wyrozumialość.Chcialbym uzyskac porady na temat quada do 8tysiecy złotych ,dla osoby wazacej 100kg :D Quad bedzie uzywany 2-3 razy w roku czyli jakies 300km (z racji tego,ze mieszkam za granica).Jestem zielony w tej kwestii ,ale mim marzeniem bylo sprawic Sobie takie cacko.Prosze o wypowiadanie sie osob doświadczonych.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Re: Quad za 7000 - 8000 zł

Post autor: Paulus71 » pt 15 sty, 2016

szukajcie ls250 lub acces 250 bardzo fajna i duża ośka
jeśli koniecznie 4x4 to linhai 300

jeśli bez homo można szukać starszego japońca
mods in progress :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”