Quad za 5000 - 6000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
Nowicjusz245
Posty: 5
Rejestracja: pn 27 lut, 2017
Quad:: jeszcze zadnym
Imię: Łukasz

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: Nowicjusz245 » wt 28 lut, 2017

a o cf500 jak juz jestesmy jakie macie opinie? warty pieniedzy i w miare sobie radzi w terenie? bagno/zwirownia.
i jakie ma minusy

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Quad za 5000 - 6000 zł

Post autor: mesel » wt 28 lut, 2017

O tym jest już baaardzo dużo na forum. Polecam poczytać i wrócić z konkretami ;)

bot
Posty: 1
Rejestracja: wt 25 kwie, 2017

mój pierwszy quad

Post autor: bot » wt 25 kwie, 2017

Więc tak... Chce kupić quada do 5000 (lepiej mniej xD), ale kompletnie się na tym nie znam. Quadem tym będe jechać i po ulicy i po piaskowym terenie. Będzie on moim pierwszym quadem, więc nie będe nim jqkoś hardkorowo jeździć. B3de go kupować przez internet i chciałabym żeby miał możliwość jerestracji. Mam też takie pytanko, jak to jest z tablicą jerestracyjną, bo w niektórych kładach nie widzie żeby było w ogólre miejsce na nią.

kamilek88
Posty: 2
Rejestracja: czw 27 kwie, 2017
Quad:: chce kupic

Wybór Quada Yamaha Blaster

Post autor: kamilek88 » czw 27 kwie, 2017

Witam, mam budżet 6-7 tys na quada. Czytałem sporo o tych Blasterach i mają 27KM to wydaje sie dosyć dużo, nie mialem nigdy quada i chcialem sobie kupic na przeprawki po lesie, po polnych drogach itp. na ulicy raczej mało będę jezdził. Na co zwrócic uwagę w szczegolnosci w tym modelu, rama oczywiscie czy nie ma spawów, zawieszenie a dokładniej wyczytałem że tylny amortyzator jest kosztowny w naprawie - ocenic go mogę po tym czy olej nie wychodzi, czy nie buja się i chyba tyle wstępnie? Silnik czy aby nie daje niebieskiego/czarnego dymu. Plastiki i ogólna ocena to oczywiste, ale jakies szczególne wrażliwe rzeczy są w tym modelu?

Szukałem czegos innego w tej cenie, ale Barossy z tego co wiem to w rzeczywistosci nie hondy tylko jakies chinole - a to chcę ominąć szerokim łukiem. Patrząc po ogłoszeniach za 5 już mozna znalezc jakiegos blastera, racja?

Czekam na wsparcie Panowie w tej sprawie, pozdrawiam!

LemoNADE
Posty: 3
Rejestracja: śr 27 sty, 2016
Quad:: żaden
Imię: Kuba

Quad do 6000zł

Post autor: LemoNADE » ndz 13 sie, 2017

Witam, chciałbym w najbliższym czasie kupić sobie quada i nie wiem jakiego wybrać. Dysponuje budżetem max 6000zł i póki co mam propozycje od sąsiada za 5500zł Kymco Mxu 300. Jest to atrakcyjna oferta jednak wolałbym sportowego quada. Pojemność pow. 250 i koniecznie 4 suw za 2t by mnie sąsiedzi zjedli ;) . Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem co wybrać lucky star fajny Ale w tej cenie raczej nie. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Wysłane z mojego hi6210sft przy użyciu Tapatalka

jasiuekonom
Posty: 5
Rejestracja: pt 08 wrz, 2017
Quad:: Yamaha Blaster 200
Imię: Michał

Gdzie zakupić LS? Co do 6 tys?

Post autor: jasiuekonom » śr 20 wrz, 2017

Witam, czytam i czytam już miesiąc. Kwota jaką mam do wydania to około 6 tys. Bez sensu. Zależy mi na homologacji więc jedyny dobry wybór w tej cenie odpada chyli Yamaha Blaster 200. Udało mi się jakoś namówić żonę na raty. Miałem nadzieję, że znajdę na alledrogo Luckiego i kupię na raty lecz niestety nie ma ani sztuki. Gdzie mogę kupić Lucky Star nowego? Szukam i szukam i w żadnym sklepie w Polsce nie mają dostępnego. Mógł by być też używany, nawet lepiej ale też strasznie ciężko znaleźć. Może ktoś będzie miał jakąś poradę?
Ostatnio zmieniony śr 27 wrz, 2017 przez jasiuekonom, łącznie zmieniany 1 raz.

kurtvagna
Posty: 74
Rejestracja: czw 03 mar, 2016
Quad:: CF MOTO 520L EPS
Imię: Marek
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Gdzie zakupić LS

Post autor: kurtvagna » śr 20 wrz, 2017

Lucky Star kupisz teraz pod nazwą Access.

jasiuekonom
Posty: 5
Rejestracja: pt 08 wrz, 2017
Quad:: Yamaha Blaster 200
Imię: Michał

Re: Gdzie zakupić LS

Post autor: jasiuekonom » czw 21 wrz, 2017

Wiem wiem, że Access Motor ale i tak nie mogę znaleźć 250 lub 300 u dilera żadnego

Awatar użytkownika
Ori_2
Posty: 326
Rejestracja: pn 04 sty, 2016
Quad:: LS 450 / LS 300 / Shineray 250 STXE / ATV 150
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie zakupić LS

Post autor: Ori_2 » czw 21 wrz, 2017

http://www.quady-szczecin.com.pl/?d=quady_sportowe&p=32

pioterek27
Posty: 1
Rejestracja: czw 21 wrz, 2017

jaki quad dla amatora?

Post autor: pioterek27 » czw 21 wrz, 2017

Cześć, mam 15 lat i chciałbym zakupić quada 200-250 cm3 do 6000zł. Wolałbym nowego chińczyka niż 15-letnią np; Yamahe. Dopiero będę zaczynał swoja przygodę z quadami. Pomóżcie wybrać mi który quad będzie dla mnie najlepszy jaką markę, jaka skrzynia biegów itp.

Pozdro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”