Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
kingquad74
Posty: 6
Rejestracja: wt 20 lut, 2018
Quad:: kingquad

Re: Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Post autor: kingquad74 » pt 02 mar, 2018

niestety w tym budżecie połowa ceny to papiery.czyli mówiąc wprost za ósemkę możesz kupić quada bez możliwości rejestracji dużo lepszej marki i często w lepszym stanie niż zarejestrowanego(przegląd techniczny to osobny temat) jednak z własnego doświadczenia odradzam.myślę że koledzy bardziej doświadczeni potwierdzą jazda niezarejestrowaną i nieubezpieczoną maszyną zabija całą przyjemność no i w dzisiejszych czasach może sporo kosztować łącznie z kryminałem(odpukać)o czym jako strażak pewnie wiesz. nie daj sie skusić papiery zawsze muszą być po naszej stronie.

18sikira1994
Posty: 3
Rejestracja: pt 02 mar, 2018
Imię: Mateusz

Re: Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Post autor: 18sikira1994 » pt 02 mar, 2018

Nie no quad tylko z homologacja :=) ale mniej więcej jakich quadów za 8k szukać?

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Post autor: DKfan » pt 02 mar, 2018

Bez przesady, jaki kryminał. Za jazdę pojazdem niedopuszczonym do ruchu grozi mandat, a za jazdę bez ubezpieczenia kara nałożona przez UFG. Natomiast nie każdy potrzebuje rejestracji. Znam okolice gdzie ludzie bez niej od lat jeżdzą podobnie jak zawodnicy.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

kingquad74
Posty: 6
Rejestracja: wt 20 lut, 2018
Quad:: kingquad

Re: Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Post autor: kingquad74 » pt 02 mar, 2018

zgadzam sie z przedmówcą w 100%( kara od ufg od 6000 w górę a jak jest szkoda i brak oc to odpukać)są takie tereny ale się kurczą a ogólnie nagonka na nas się nasila. Ja uważam że na dziśiaj przy wyborze używanego quada papiery to jedno z ważniejszych kryteriów przy zakupie .Zawodnik na zorganizowanej imprezie to jedno a strażak goniący asfaltem na miejsce wypadku gdzie zazwyczaj jest policja to drugie.w drugą stronę niema sensu przepłacać za papiery w przypadku gdy będziesz woził quada na lawecie na zamknięte imprezy.(czytaj odpowiedzialność organizatora)może podpadam tu kolegom którzy mają na sprzedaż maszyny bez papierów ale uważam że w tym konkretnym przypadku to akurat ważne kryterium ważniejsze niż pojemność naprzykład

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Quad od 8000 zł do 10 000 zł

Post autor: mesel » pt 02 mar, 2018

Dla uściślenia. Na wysokość kary z UFG ma wpływ okres od zakończenia obowiązywania polisy. Im później, tym drożej. Dodatkowo polisa OC automatycznie przedłuża się na pierwszy rok więc mamy szansę za nią zapłacić nawet w ostatnim dniu obowiązywania. Na drugi rok niestety już tak nie jest.

Ja zapomniałem o OC za drugiego quada. Po pół roku, jak mi się przypomniało zadzwoniłem do TU i była automatycznie wystawiona polisa. Zapłaciłem i po problemie. Ryzyka w moim przypadku akurat nie było, bo sprzęt stał w garażu.

maxiu06
Posty: 10
Rejestracja: pt 29 cze, 2018
Imię: max

1 quad

Post autor: maxiu06 » pt 29 cze, 2018

Witam, chciałbym zakupić swojego 1 quada 250cc czy znalazłoby się coś przyzwoitego do 10k zł czy może lepiej dołożyć i kupić coś lepszego niż później wydawać na mechanika jak myślicie możecie coś doradzić?

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: 1 quad

Post autor: Paweł_wawa » pt 29 cze, 2018

To zależy co chcesz nim robić, przepraw nawet nie liźniesz. Ja mam taki od bardzo dawna, jako drugi dla 16-latka i jeździmy we dwóch a nawet w czteroosobowym(po dwóch na maszynie)składzie z moim Outlanderem w pełni zadowoleni, czasem duży wyciąga małego a bywa i odwrotnie :-)

pzdr

maxiu06
Posty: 10
Rejestracja: pt 29 cze, 2018
Imię: max

Re: 1 quad

Post autor: maxiu06 » pt 29 cze, 2018

Chciałem nim jeździć po polnych drogach i lesie głównie, bo mieszkam na wsi.

Awatar użytkownika
Paweł_wawa
Posty: 105
Rejestracja: śr 29 paź, 2014
Quad:: Can - am Outlander 570 Pro + T, Can-am Outlander L 450
Lokalizacja: Warszawa/Marki

Re: 1 quad

Post autor: Paweł_wawa » sob 30 cze, 2018

Nic więcej nie potrzebujesz!

pzdr

maxiu06
Posty: 10
Rejestracja: pt 29 cze, 2018
Imię: max

Re: 1 quad

Post autor: maxiu06 » sob 30 cze, 2018

Czyli Outlander, a możesz polecić jakiś sklep, gdzie można wdziać takiego quada na raty i dostawa do domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”