Quad ER6 SWAP Tutorial

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ODPOWIEDZ
Ern11
Posty: 1
Rejestracja: sob 22 gru, 2018
Quad:: Maxxer 300

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Ern11 » sob 22 gru, 2018

Witam
Mam maxxera 300 i będę robić swapa na silnik od er6.. na co najbardziej uważać podczas swapa i czy możecie się podzielić jakimiś swoim uwagami ? Z góry dziekuje :D

bartek_0075
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 gru, 2019
Quad:: Lucky star swap
Imię: Bartek

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: bartek_0075 » czw 02 sty, 2020

Potrzebuje namiar na użytkownika o nazwie Gateway, może ktoś z chłopaków posiada ? Mógłbym prosić na priv?
Widze ze gość ma ogromna wiedzę na temat swapow i miałbym do niego kilka pytań a najlepiej propozycje zrobieni swapa.
Dziękuje z góry za odpowiedz i Pozdrawiam wszystkich

Toyn208
Posty: 1
Rejestracja: czw 13 lut, 2020
Quad:: Access triton 250
Imię: Martin

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: Toyn208 » ndz 10 maja, 2020

cześć, zastanawiam się, czy ktoś może mi pomóc, utknąłem przy pompie paliwa, kupiłem zbiornik paliwa od SP 450, zewnętrzną pompę paliwa i filtron PP 836/3, gdzie paliwo wraca do zbiornika? Użyłem kurka paliwa SP 250. Czy to mój problem?

opal_35
Posty: 2
Rejestracja: pn 16 lis, 2020
Quad:: LS 300
Imię: WOjt

Re: Quad ER6 SWAP Tutorial

Post autor: opal_35 » wt 17 lis, 2020

Długo mam tak trzymać :) :) :)Na luzie
Długo mam tak trzymać :) :) :)Na luzie
Cześć. Z racji tego , że temat SWAP Lucky Star został zablokowany , pisze tutaj. Prośba do moderatora o przeniesienie lub usunięcie postu , jeżeli tu nie pasuje. Po 7 latach postanowiłem zrobić Swap. Jestem na etapie gaźników I tu moje pytanie. Czy lepiej jest zostawić oryginalne króćce ssące, czy robić na kolanach silikonowych? Chodzi mi o kąt pochylenia gaźnika na silikonowych kolanach. Gaźnik dość mocno odchylony jest do tyłu i obawiam się o podjazdy pod strome wzniesienia i szybką jazdę na wybojach. Jeśli ktoś z was jest mi wstanie potwierdzić, że nic takiego nie ma miejsca , że quad przerywa , lub gasnie , albi problem z obrotami jałowymi , to zamawiam kolana silikonowe. Dziękuję i pozdrawiam wasze quady.

Moderator ! Jeżeli można prosić , to usuń mój post , poradziłem sobie. Pewnie i tak , każdy z was wie jak , wiec proszę o usunięcie lub jeżeli nie przeszkadza to niech zostanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”