Quad do 4000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pele7353
Posty: 51
Rejestracja: czw 20 mar, 2014
Quad:: 250 Kinroad
Imię: Pawel
Lokalizacja: Rio/Torun

Re: Quad za 2000 - 3000 zł

Post autor: Pele7353 » czw 20 mar, 2014

u mnie sasiad kupil 110 Quada (chce go od niego wziac) po lasach we trzech jezdzili. Automat z kratami na bagarze..
Musze jeszcze zapytac co to za model, chinczyk skladany w polsce...
Chcialbym w szybkim TEMPIE
Przy niedwielkich kosztach
Przerobic
i
Nadac mu
Charakter miastowych ulic...!!



Licze na to FORUM! ATV Polautomat =D

Deare
Posty: 1
Rejestracja: ndz 06 kwie, 2014
Quad:: Szukam
Imię: Alan

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: Deare » ndz 06 kwie, 2014

Witam
Jestem zielony jeżeli chodzi o quady ale mój znajomy jeździ po lesie i raz mnie zabrał naprawdę mi się spodobało :) chciałbym się dowiedzieć czy kupie jakiegoś w miarę nie psującego się quada do 4.500 zł i jakieś zalecenie co do początków chodzi mi o quada tylko w teren czasami tylko droga asfaltowa żeby wrócić itd z góry dzięki :) często używany byłby aby przejechać trudny teren (na ryby) ale też żeby się pobawić .

Awatar użytkownika
Iguana Team
Moderator
Posty: 456
Rejestracja: wt 21 maja, 2013
Quad:: Miśki dwa - G7 & 350 IRS
Imię: Jaro
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: Iguana Team » śr 09 kwie, 2014

Wypadało by się najpierw przywitać w odpowiednim dziale, a potem przeczytać TEN CAŁY wątek.
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

karollo123
Posty: 1
Rejestracja: pn 14 kwie, 2014

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: karollo123 » pn 14 kwie, 2014

Witam! Idealnie pasuje mi ten temat,zatem zwracam się o pomoc do znawcow tych maszyn. W takiej cenie jak w temacie szukam quada do jezdzenia glownie po lasach i po nierównych drogach(żadne wyskoki i katowanie) mieszkam kolo Miedzyzdrojow na wsi gdzie dużo lasow wiec szukam cos fajnego i trwałego.Mam 23 lata 175cm i 80kg.Dodam ze miałem już doczynienia z crossami, ścigaczami autami i teraz chce sprobowac tego cuda. zastanawiam się nad bashanem bo trochę o tym czytałem i jest chyba njlepszy w tej cenie, ale spokojnie,nie pali mi się. Z góry dzięki za pomoc. Pzdr

Awatar użytkownika
Illumined
Posty: 7
Rejestracja: wt 29 kwie, 2014
Quad:: 125
Imię: Ada
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Quad 4000 zł dla początkującego

Post autor: Illumined » wt 29 kwie, 2014

Dołączam się do pytania:

Witam, mam na imię Ada i jestem nastolatką. Od dawna fascynują mnie quady. Rodzice nie za bardzo się znają i kupili mi chińską 125. Na początku byłam zadowolona, ale później już nie. Tata raz jechał i łańcuch mu spadł. Ogólnie tata nie pozwala mi nim jeździć samej na dłuższe wyprawy, wydaję mi się, że boi sie, że coś nagle z quadem się stanie i ja nie dam sobie z nim rady.
Teraz kiedy jestem trochę starsza mam coraz większą ochotę na wypady z kolegami (oni też mają quady) i zastanawiam się nad kupnem nowego lub używanego, lepszego quada. I pytanie do Was, jaką markę, 150 czy 200? Cena najlepiej jak najmniejsza(nie dysponuję dużą kwotą, ale jeśli będzie jakieś "cudeńko" to postaram się uzbierać, najlepiej do 7000zł), no i homologacja, żeby go zarejestrować.

I jeszcze jedno pytanie o te prawa jazdy kat. AM (na skutery, quady i lekkie samochody): Czy kiedy będę zdawać praktykę to na jakim pojeździe? Skuterze czy quadzie? Bo na skuterze nie jeżdżę, większy pociąg od zawsze miałam do quadów.

avenged7fold
Posty: 1
Rejestracja: ndz 11 maja, 2014

Quad do 3k

Post autor: avenged7fold » ndz 11 maja, 2014

Witam. Szukam quada do 3k zależy mi na niezawodności i aby przysparzał frajdę z jazdy. Min.150ccm, nie jestem Świeżakiem wiec może być coś sporego. Z góry dzięki ;)

bambellbi
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 cze, 2014

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: bambellbi » pn 02 cze, 2014

Witam, poszukuje quada dla mnie, wzrost 180 cm. Cena to maks 5000 zł (najlepiej nowy) nie interesują mnie zbyt chińczyki bo słyszałem, że są jedno sezonowe a o jeździe w cięższym terenie (błoto, podjazd pod strome zbocza) nie wspomnę.
Pojemność minimalna 125cc,
Na homologacje w tej cenie nie liczę...
Quadem jeździł będę po polnych drogach, łąki, lasy, czasami może w zimę, i raz na jakiś czas (jeżeli na to pozwoli) wpuszczę go w cięższy teren...

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: DKfan » pn 02 cze, 2014

Tak w ogóle to dzięń dobry, fajnie że się z nami przywitałeś.
A poza sprawami grzecznościowymi to masz super fajnie i o wiele lepiej niż inni. Bo nie masz żadnego dylematu.
Nie chińczyk do 5 tys nowy. Nie ma takiego quada więc masz spokój z serwisem, paliwem itd
Co więcej, pocieszę Cię że jak już łaskawie zgodzisz się kupić używany to dużego wyboru nie będziesz miał.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

bambellbi
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 cze, 2014

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: bambellbi » pn 02 cze, 2014

DKfan pisze:Tak w ogóle to dzięń dobry, fajnie że się z nami przywitałeś.
A poza sprawami grzecznościowymi to masz super fajnie i o wiele lepiej niż inni. Bo nie masz żadnego dylematu.
Nie chińczyk do 5 tys nowy. Nie ma takiego quada więc masz spokój z serwisem, paliwem itd
Co więcej, pocieszę Cię że jak już łaskawie zgodzisz się kupić używany to dużego wyboru nie będziesz miał.

A używane quady do tej ceny? Nie zdołam kupić coś nie zajeżdżonego?

Może zmienię upodobania i kupię jakiegoś crossa lub ścigacza 125cc jeżeli o quadzie w tej cenie mogę jedynie pomarzyć... :v

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Quad za 3000 - 4000 zł

Post autor: DKfan » pn 02 cze, 2014

Kup lepiej jakiegoś crossa o ile w tej cenie się da. 5 tys to niby nie mało, ale nie na quada. O ile nie chcesz jeździć chińska 150ccm o własnościach terenowych zbliżonych do taczki to nic rozsądnego za to nie kupisz, porządny sprzęt do którego niewiele trzeba dołożyć to 8-10tys.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”