Przywitalnia... i takie tam rozmowy

Tu możesz zobaczyć jak bawi się PingwinSquad
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Ikar » śr 30 sty, 2013

Obrazek

Ile dajecie mu czasu ?
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » śr 30 sty, 2013

artur nie podskakuj bo będzie kolejny użytkownik zbanowany dożywotnio
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Ikar » śr 30 sty, 2013

Szczerze ? Niech banuje, wszystkie osoby które ceniłem za wiedzę i chęć pomocy odeszły tutaj :) Wszystko ma swoje dobre strony - będzie więcej czasu na matmę :D
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » śr 30 sty, 2013

IKAR ZNIKNĄŁ BO BYŁA TO MOJA TAKA DELIKATNA SUGESTIA Z POD TEKSTEM , LECZ NIE MYŚLAŁEM ŻE TO ZROBI ,LECZ ZROBIŁA I WYSZŁO JAKA TO OSOBA BEZ ŻADNYCH ZAHAMOWAŃ .
DAJ SPOKÓJ JUŻ JEJ BO TAK JAK PINGWIN NAPISAŁ IŻ BĘDZIESZ KOLEJNYM ZBANOWANYM .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » śr 30 sty, 2013

Ja temu twojemu postowi daję nie wile czasu i zniknie .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » śr 30 sty, 2013

Artur dwa okna ATV i jedno Quadzik - wstyd i obciach...
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » śr 30 sty, 2013

czas stop , temat usunięty :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » śr 30 sty, 2013

To tak jak było wiadome iż tak się stanie i teraz pewnie IKAR będzie miał polemikę z k.....ą .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Ikar » śr 30 sty, 2013

Nie mam zamiaru rozmawiać z Panią prezes, po prostu szkoda mi na to czasu, ręce załamać i tyle, trzeba czekać na zmiany w zarządzie.
D.L-G pisze:
Szanowna Pani Prezes,

jeszcze w poniedziałek na forum atvpolska w dziale skradzione ukazał się temat mojego kolegi dotyczący kradzieży jego dwóch sprzętów. Dzisiaj bach tematu nie ma, proszę mi wytłumaczyć na jakiej podstawie ten temat został usunięty (konkrety punkt regulaminu forum) ?

Czy jest to sprawiedliwe ? Czy jest Pani fair wobec własnego sumienia, nie działa Pani ani na korzyść quadowców, ani na korzyść stowarzyszenia. To jest po prostu nieludzkie, kolega stracił cały dorobek quadowy, a Pani odsyła jego temacik w siną dal ? Może coś Pani ukrywa ? Nie oskarżam, zadaje tylko pytanie dlaczego temacik zniknął ?
Proszę o to zapytać kolegi. Przedstawił Panu wygodną sobie ale nieprawdziwą wersję.
Tutaj apeluję do moderatorów i reszty porządnych userów na tym forum - zobaczcie z kim pracujecie i przemyślcie to, bo na tym forum robi się prywata pod autorytarnymi rządami Pani Prezes. Przypominam, że to forum tworzy ponad 20 tyś użytkowników, a nie tylko jedna osoba.
I z tego powodu nie tolerujemy łamania Regulaminu ATV Polska przez innych userów, do których należy Pan Andrzej CECTEK.
Chętnie podejmę kulturalną polemikę.
Bynajmniej nie jest to na kulturalna polemika a przedstawianie oskarżeń i pomówień (łamanie Regulaminu Forum ATV Polska pkt. 15).
P.S. Spodziewam się usunięcia tego postu przez Panią Prezes, a mnie albo tymczasowego zbanowania, albo wyrzucenia na stałe. Proszę w takim razie o uzasadnienie dlaczego ten post jest niezgodny z regulaminem. Jeśli Pani to usunie, uznam że miałem rację.
Słusznie spodziewa się pan usunięcia postu. Łamie on Regulamin Forum w pkt. 15 http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic ... 56&t=20195

PS. Być może kolega nie poinformował Pana, że ogłoszenie o kradzieży jest zamieszczone na forum
http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic ... 38#p766438
oraz informacja dodana została do REJESTRU NUMERÓW VIN QUADÓW SKRADZIONYCH http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic ... 63&t=27032
Z wyrazami szacunku
Nie przedstawi się Pan z imienia i nazwiska?

Czy mam spodziewać się upublicznienia korespondencji czyli złamania tajemnicy korespondencji? Jeśli w istocie tak się zdarzy, będzie to oznaczać, że dąży Pan jedynie do wzniecenia afery, a nie do wyjaśnienia sprawy.

Z wyrazami szacunku
Dorota Lechowicz-Gustab
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » śr 30 sty, 2013

Artur - nie ma czegoś takiego jak tajemnica korespondencji. Jeżeli jest to adresowane do Ciebie to jesteś właścicielem tej wiadomości. Kropka. Niech inni uważają co piszą do Ciebie bo możesz z tym zrobić co chcesz.

Widzisz normalni ludzie nie obawiają się publikacji ...

Pani prezesko bardzo proszę o informację kiedy w końcu obiecany prokurator się do mnie zgłosi za złamanie " tajemnicy" korespondencji bo doczekać się już nie mogę :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań PingwinSquad”