Przywitalnia... i takie tam rozmowy

Tu możesz zobaczyć jak bawi się PingwinSquad
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Przywitalnia.

Post autor: DIABLO_W » ndz 09 gru, 2012

Witam
Okazuje się iż moje posty nowe na ATV P się nie ukazują na owym forum zostały zablokowane i już nie mogę jeszcze raz się pożegnać .
Jeżeli tylko będę miał okazję to będę wszystkim mówił że tam to jest forum policyjne itp: .
Marines rozumiem cię .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przywitalnia.

Post autor: Marines » ndz 09 gru, 2012

Odłóżmy to na bok, jesteśmy przed świętami, śnieg prószy więc powinniśmy się teraz radować. :)
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przywitalnia.

Post autor: Pingwin Legnica » pn 10 gru, 2012

DIABLO_W pisze:Witam
Okazuje się iż moje posty nowe na ATV P się nie ukazują na owym forum zostały zablokowane i już nie mogę jeszcze raz się pożegnać .
Jeżeli tylko będę miał okazję to będę wszystkim mówił że tam to jest forum policyjne itp: .
Marines rozumiem cię .
hehe, z tamtąd nie można odejść...

hmm z Mafią chyba było podobnie ?

jak by wyglądało - kolejny użytkownik usunięty czy zbanowany ?

a tak skoro masz zablokowaną możliwość pisania a oficjalnie jesteś na forum - to ogólnie rzecz biorąc nic się złego nie dzieje :)

Marines dziękuję Ci za Twoją wypowiedź, cieszy mnie Twoje zrozumienie Zresztą nie pierwsze.

Dla quadzika zrobię jeszcze więcej i więcej tak - aby podejmujący decyzje wiedzieli, że warto czasem się zatrzymać, pomyśleć - a nie działać jak SB...

jarecki13 - miło Ci e tutaj widzieć :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przywitalnia.

Post autor: Pingwin Legnica » pn 10 gru, 2012

Z informacji, które posiadam a źródło jest niezwykle pewne bo prosto ze stolicy Smoka Wawelskiego - to podobno - pani prezes częściej odwiedza to forum niż swoje własne :)


W sumie nie ma co się dziwić :) Jest co poczytać :)

Tutaj przynajmniej się coś dzieje :)

Szanowna Pani Prezes - proszę więcej nie przysyłać mi maili z prośbami o przyłączenie do PingwinSquadu

:I love PingwinSquad: :I love PingwinSquad: :I love PingwinSquad:

Niestety ma u nas strefy komercyjnej :lol:
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Przywitalnia.

Post autor: Ikar » pn 10 gru, 2012

Ja też pragnę pozdrowić Panią Prezes - tam nie piszę, bo usuną zanim ktoś przeczyta :(
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Przywitalnia.

Post autor: DIABLO_W » pn 10 gru, 2012

Szkoda już klawiatury na ten temat ;) ale pozdrawiam też :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

BOOOCIAN
Posty: 5
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Quad:: żółte 800 max xt
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Przywitalnia.

Post autor: BOOOCIAN » śr 26 gru, 2012

Witam Daniela i wszystkich quadomaniakow przeglądając atv polska szukałem PINGWINA chcąc jeszcze raz pooglądać jego wyprawy bo powiem głośno jestem fanem PINGWINA dużo się dowiedziałem z jego postów nauczyłem a tu............niema go.
Napisałem posta ""co się z nim dzieję" odpisał miro12a "szukaj w sieci" no i znalazłem Daniela.
Na drugi dzień po moim poście nie było śladu. ...............bardzo brzydko chyba komuna wróciła.
No ale teraz wiem gdzie mam szukać dużo wiadomości o tym co mnie interesuję i jest moją pasją.
Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Przywitalnia.

Post autor: DIABLO_W » śr 26 gru, 2012

Witamy i pozdrawiamy :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przywitalnia.

Post autor: Pingwin Legnica » śr 26 gru, 2012

Najwazniejsze, ze do nas trafiłeś :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LATAJĄCY ARTEK
Posty: 374
Rejestracja: sob 08 gru, 2012
Quad:: CF MOTO x8
Imię: ARTEK
Lokalizacja: KIELCE

Re: Przywitalnia.

Post autor: LATAJĄCY ARTEK » czw 27 gru, 2012

Witam wszystkich , Daniel miałem się przypomnieć po świętach o tych fotkach co miałeś u siebie na stronie te z Bolkowa tam były takie zdjęcia z czasówki co była po rajdzie jak możesz to wszystkie zapodaj na pw czy w inny sposób z góry dziękuje . Nara

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań PingwinSquad”