Przywitalnia... i takie tam rozmowy

Tu możesz zobaczyć jak bawi się PingwinSquad
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Ikar » śr 30 sty, 2013

Jako tako tajemnica korespondencji istnieje :) Ale nie w takim stopniu jak Pani Prezes sobie wymyśliła :)

Tutaj fajny artykuł dla dociekliwych :

http://zaproszenia.wieszjak.pl/zasady-korespondencji/203271,Tajemnica-korespondencji.html

O ile wierzyć tej stronie to : "Obaj mogą ujawnić jego treść" tak więc nie ma się czym przejmować :)
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » śr 30 sty, 2013

Dajcie już spokój tej Pani niech sobie tam siedzi i składa te sreberka .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Ikar » pt 01 lut, 2013

Czasem po prostu to aż żal d*** ściska :)

Dla mnie w sumie lepiej :)

Obrazek
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » pt 01 lut, 2013

Cieka na jakiej to podstawie ? aaaaa wiem już złamałeś regulamin ;) :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: wacoQ » śr 06 lut, 2013

Ikar pisze:Czasem po prostu to aż żal d*** ściska :)

Dla mnie w sumie lepiej :)

Obrazek
JAKAŚ PARODIA :D może od nowego roku niech pobierają opłatę za każdy post :dobani: :dobani: :dobani:

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: DIABLO_W » czw 07 lut, 2013

No może się tak stać iż zostaną wprowadzone opłaty różne dodatkowe ;)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » czw 07 lut, 2013

np. podatek od pojemności :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

gonsso
Posty: 45
Rejestracja: pn 29 paź, 2007
Lokalizacja: Poznan

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: gonsso » czw 07 lut, 2013

Czy ktos w ogóle wie skad ta pani prezes sie tam wziela w stoważyszeniu ATV Polska, ona w ogole jezdzi quadem czy tez jest czyjąś kuzynka albo żona bo sie tak z czystej ciekawości zastanawiam. Sorry za offtop ale jak już tu o niej i jej podejsciu dyskutujemy...

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: SKRADZINO 2SZT CF MOTO X8 .

Post autor: Pingwin Legnica » czw 07 lut, 2013

Ona nie jeździ quadem , chyba jako jedyna w Stowarzyszeniu i na forum...

Wg mnie to powinna zabierać głos w dziale "przywitalnia" i "co kupić". Jej wiedza nt. quadów jest pewnie odpowiednia do tego stopnia, że śmiało może nawet pisać w działach.

Do reszty forum nie powinna się wtrącać bo tam są tam już sami quadowcy, równi sobie a nie prezesi, dyrektorzy, bussinesmeni...

Fakt, ona organizuje imprezy tyle, że są płatne więc robi to dla kasy...

Przypomnijcie sobie zlot w Częstochowie - nawet on był płatny... odstraszyło to przede wszystkim tych najmłodszych, początkujących i nie mających za dużo pieniędzy, często uczących się jednak aktywnie piszących na forum. Przykre było zobaczyć ich w mojej okolicy kiedy z taką radością i energią opowiadali o zlocie, załatwiali sobie transport wujek, ojciec, kuzyn ktokolwiek byle by ich dowiózł... i radość zgasła bo wprowadzone wpisowe było dla nich zaporowe... Kiedy napisali to na forum - zostali zbanowani. Dzisiaj nie mają już quadów i bardzo źle się o ATV wypowiadają... Odeszli bo poszło o kasę...

Kiedyś prezeska odeszła ze Stowarzyszenia i był to Sądny dzień, po roku niestety wróciła i zrobiła karierę kiedy Rafał Sonik ustąpił.

Jeden ze znajomych, którego bardzo ale to bardzo szanuję (niestety odszedł z forum jak inni...) powiedział mi : "uważaj, niektórzy czerpią siłę i energię z konfliktu, nie ma dla nich kompromisów tylko wciąż walka i walka... im dalej i głębiej tym lepiej, więcej mają siły i energii, całą swoją siłę witalną czerpią z konfliktu...". Nie bardzo chciało mi się w to wierzyć ale skoro mówił to mój quadowy idol to dobrze sobie zapamiętałem...

taaaa

gonsso pisze: czy tez jest czyjąś kuzynka albo żona bo sie tak z czystej ciekawości zastanawiam
mam też inne domysły :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Przywitalnia... i takie tam rozmowy

Post autor: DIABLO_W » czw 07 lut, 2013

Nic szkoda nerw naszych ;) i jeszcze Grzesia bardziej zdenerwujemy nie potrzebnie .
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań PingwinSquad”