PROGRAM TVN 19: 45 o quadowcach rozjeżdżającyh polskie gór

Ciekawe linki atv, prasa o quadach, filmy o quadach, gry i wszystko co medialnie związane z quadami...
mike89223
Posty: 62
Rejestracja: śr 13 sie, 2008
Lokalizacja: krzeszowice

Post autor: mike89223 » ndz 19 paź, 2008

ten reportaz rozbawil mnie do łez :):) strażnik za goni crossem i "zastrzele pana jak psa" hahahaha

modRuszko: wedytowałem post - dodałem "za". Post poniżej usuwam.
Ostatnio zmieniony ndz 19 paź, 2008 przez mike89223, łącznie zmieniany 1 raz.
mike

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 399
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: Nie ma. Bo nie mogę jeździć
Imię: Roman
Lokalizacja: Jabłonna

Post autor: Romulus » ndz 19 paź, 2008

puniek

Dobre było jak gość odgrażał się że strażnika w swoim lesie odstrzeli
mike89223

ten reportaz rozbawil mnie do łez :) strażnik za goni crossem i "zastrzele pana jak psa" hahahaha
nie wiem co jest w tym dobre, ani co jest takiego śmiesznego w zachowaniu tego kretyna, jak nie rozumiecie że przez takich użytkowników quadów jak ten strzelec zaotrza się nagonka na nas to lepiej żebyście się wogóle nie wypowiadali.
Ostatnio zmieniony ndz 19 paź, 2008 przez Romulus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » ndz 19 paź, 2008

Nic więcej dodać... Romulus ma rację
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

mike89223
Posty: 62
Rejestracja: śr 13 sie, 2008
Lokalizacja: krzeszowice

Post autor: mike89223 » ndz 19 paź, 2008

w sumie z jednej strony nie które sceny są śmieszne ale z drugiej strony przyznaje racje koledze Romulusowi bo jest tak jak wlaśnie napisal
mike

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 20 paź, 2008

Oczywiście potępiam "strzelca quadowego", tylko trzeba sobie zadać jedno pytanie... Co stało się od momentu zatrzymania tego quadowca, do momentu, kiedy wypowiedział to kontrowersyjne zdanie o strzelaniu. Żeby było jasne: daleki jestem od obrony takiego zachowania, ale z tego co pamiętam, to koleś najpierw w miarę spokojnie mówił, a potem został pokazany urywek o groźbach, w którym, koleś był bardzo zdenerwowany, poniosły go emocje... Może dyskusja, której niestety nie pokazano w programie, wytłumaczyłaby takie a nie inne zachowanie... Może i tak, może i nie... Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia...

Ale reasumując cały program, to nie wyszło to źle. Szukający sensacji program UWAGA pokazał problemy, o których wiemy, ale nie każdy z quadowców zdaje sobie do końca z nich sprawę. W moim odczuciu TVN mógł bardziej zagłębić się w temat...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » pn 20 paź, 2008

Za kolegą Romulusem, niestety dzięki bezmyślnym 'userom', mających za nic innych użytkowników czy to polnych szlaków, duktów leśnych czy też mieszkańców wiosek, będziemy niedługo skazani na jazdę tylko i wyłącznie po torach ewentualnie po własnych posesjach. Eskalacja powodowana przez pozbawionych rozumu ciśnieniowców spowoduje i to pewnie wcale w nieodległej przyszłości zepchnięcie naszego hobby do podziemia. Przykre i wkurzające, bo czemu normalny i rozsądny miłośnik quadowania ma ponosić konsekwencje bezmyślności ignorantów aspołecznych?.
Tak ciężko powstrzymać się niektórym od niszczenia czyjejś pracy i własności ?.
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » pn 20 paź, 2008

Moim zdaniem w podziemiu to my ciągle jesteśmy i w tym jest cały problem. Kilka lat temu nikt tego nie zauważał pomimo tych samych problemów z hałasem, z ludźmi w lasach, rozjeżdzonych terenów leśnych, itp. Liczba quadów powiększa się w drastycznie szybkim tępie. Kiedyś nie było gdzie jezdzić, tak jak i teraz ale po prostu jesteśmy dzisiaj co raz bardziej widoczni. Problem w tym czy uda nam się z tego podziemia wyjść czy nie. Albo osiągniemy jakies porozumienie i bedzimy legalni, albo mocno dobiorą nam sie do skóry i nasz podziemny "ruch oporu" zostanie mocno stłamszony.

Prawda jest taka, że nawet normalny i rozsądny użytkownik quadów, jadący lasem w większości przypadków łamie przepisy...
.:GALEON:.

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » pn 20 paź, 2008

Cichy ująłeś to bardzo trafnie. Co więcej,,, już się to dzieje., ja widzę wsród znajomych coraz mniej ludzi jeździ, na poligonie nawet mało już ludzi...

byłem ostatnio w rumunii., w raju quadowców crossowców., przyjeżdza bardzo dużo niemców, austriaków, DUŃCZYKÓW, mase czechów - u nich już nie ma szans pojeździć, polaków też bardzo dużo., było nawet kilku co przyjechali na 3 dni tyle kilometrów!

Ludzie ci olali już jazde w europie nie ma jak i gdzie jeździć legalnie przez poje__nych ekologów i innych zazdrosnych ludzi.
Mimo że ustanowili już kilka rezerwatów to w rumunii mocno lobbują żeby sport przetrwał - tak jak w usa - tam to freedom jest w konstutucji.
Ludzie w PL nie rozumieją że turystyka quadowa to super biznes, a natura super sobie radzi ze zniszczeniami co robią quady i inne hałaśliwe sprzęty. QUady szybko nie wyjdą z mody, albo zastąpią je trochę wieksze sprzęciki - i można póki co na tym zarobić.

Myślę że powinni w tej uwadze pokazać człowieka który nie lubi quadów wyrzucającego odpady azbestowe w lesie - bo często to tacy ludzie.

pozdr

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Post autor: Paulus71 » wt 21 paź, 2008

fakt że większość tych specjalistów od jazdy robi nam totalną antyreklamę,
przykład :
ostatnia sobota jadę autem z jabłonnej w kierunku zegrza, za szkołą policji prawym pasem pruje linhai (całe 65 kmh) , facer bez kasku w dresie jakimś, nawet bez okularów ......... i nagle bez hamowania sruuuu w lewo przez lewy pas na pobocze, ledwie wytrzymało to zawieszenia linhajowe

ten sam dzień powrót przez żerań, stoje na skrzyżowaniu w okolicach kanału i nagle podjezdza 2 oberbosów grizzly 660 i trx chyba, obaj bez kasków i ochraniaczy czekają na zielone i jest....gaz do dechy...ledwiei trzymając się kierownicy przelatują widowiskowo przed stojącymi na swiatłach autami

jeśli ja miłosnik quadów tak to widzę to jak widzą coś takiego osoby nam nieprzychylne

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » wt 21 paź, 2008

Problem jest nie łatwy. Brak parków, wydzielonów torów na takie zabawy. I mam na mysli duże obiekty tak jak w USA.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media o quadach”