Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: Robsson » pt 04 mar, 2016

Hehehe czekałem na to...
Jacek opisz różnice między c forcem i teralanderem... i wrzuć na luz :lol: ;)
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: DKfan » sob 05 mar, 2016

Źle odebrałes mojego posta Robsson ja po prostu wychodzę mu na przeciw, dyskusja jest trochę jałowa bo było ich wiele te same argumenty przewijają się po obu stronach za każdym razem gdy ktoś chce kupić X8. Ta konwersacja wygląda tak samo po raz wzory jakbyśmy odgrywali sztukę, ktoś chce kupić X8 lecz potrzebuje potwierdzenia ze to dobry wybór, grupa wielbicieli chwali i namawia wykazując że to trafny wybór, oczywiście są czarne charaktery spod warszawki, a jakże bo to prawie biblijne lokum plugawego zła ale historia Końcu się jak w amerykańskim filmie bohater nie ulega złu i kupuje dobre x8 które co prawda ma jakieś drobne problemy przed pierwszym przeglądem ale na pewno inne przereklamowany. Quady też tak mają. Ot i cała historia w której zawsze chętnie biorę udział bo bez symbolicznego zła ten proces namawiania byłby niewiarygodny.A roznice między tymi wersjami najlepiej zapytać Pingwina, jako sprzedawca najlepiej je wyjaśni bo z punktu widzenia technicznego nie ma żadnych różnic.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

kurtvagna
Posty: 74
Rejestracja: czw 03 mar, 2016
Quad:: CF MOTO 520L EPS
Imię: Marek
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: kurtvagna » sob 05 mar, 2016

DKfan masz 100% racji -tak od początku chciałem kupić X8, tylko wcześniej rozmawiałem z mazim (QTT) na facebooku i radził mi rozważyć Kymco 700.
Dlatego jest ten temat , chociaż czuję jakoś tak w "środku" aby kupić X8.
Nie wiem czy dobrze myślę czy też nie i pewnie się nie dowiem dopuki się nie przekonam na własnej skurze.
To jest trochę tak jak z kobietami - zobzczysz i czujesz że to ta jedyna :lol:
Oby się nie okazało tulko że po roku rozwód :mrgreen:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: DKfan » sob 05 mar, 2016

Super i takie uczciwe podejście mi się podoba. Zanim podejmiesz decyzję sprawdź jeszcze kwestie serwisów czy w okolicy masz serwis Cf czy może Kymco, już o tym koledzy wspominali ale podczas zakupu może wydawać się to kwestia mało ważna ale to ma duże znaczenie podczas wizyt w serwisie ktore wcale nie będą rzadkie bo okresy między przeglądami są krótkie. Dobrze też kupić quada tam gdzie mają go serwisowac, inaczej wtedy podchodzą do klienta, oczywiście o ile dają taka sama cenę jak inni.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

kurtvagna
Posty: 74
Rejestracja: czw 03 mar, 2016
Quad:: CF MOTO 520L EPS
Imię: Marek
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: kurtvagna » sob 05 mar, 2016

Może to i nie ten dział ,no ale jak już to wspomniałeś...
Zna ktoś dobry serwis w okolicy Torunia?
Pewnie najprędzej będzie coś wiedział Robsson ,no i jak by właśnie miał jeszcze w ofercie CF-ki to było by super.

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem tym tematem , ale to zawsze lepiej coś się dowiedzieć , bo z roku na rok ciągle coś się zmienia w quadach a w CF Moto w szczególności.

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: Robsson » sob 05 mar, 2016

Prawie nowa X8 czeka na Ciebie do oglądu i przymiarki kolo mnie dziś lub jutro - masz na PW
Best Bike w Bydgoszczy serwisują cfki i sprzedają - jedynie ich chyba warto tu brać pod uwagę. I jak pisze DKfan wtedy u nich kupić jeśli oferta podejdzie. Ja kupowałem w Łodzi i tam raz robiłem serwis bo Bydgoszcz skoro u nich nie brałem quada wymyślała mi terminy za 1-1,5 m-ca... w sezonie i przy interwałach 400km. Dramat. Ale swoich robili szybko. W sumie nie ma co się dziwić. Nie kupiłeś to spadaj jak w sezonie roboty pełno :bezradny:
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: oolsztyniak » ndz 06 mar, 2016

Terralander i CFORCE to to samo.
Oczywiście pomijam kwestie zmian rocznikowe jak np snorkel ale to tylko zmiana marketingowa nazwy.
Quady CFORCE
Utv zforce
Pickupy uforce
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

quadowyfun
Posty: 10
Rejestracja: sob 11 kwie, 2020
Quad:: Kymco MXU 700
Imię: Marcin

Re: Pomocy w wyborze quada CF X8 vs Kymco 700

Post autor: quadowyfun » sob 11 kwie, 2020

Siemanko. Jestem posiadaczem Kymco MXU 700EPS. Jeżeli macie pytania to chętnie odpowiem jak sprawuje się maszyna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”