POLSON !!!!

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 23 sie, 2007

na pocieszenie powiem ze rosniemy w siłę mamy nowych pracowników i coraz lepiej ogarniamy tematy związane z częśiami i gwarancjami :mrgreen:

zapraszamy
.:GALEON:.

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 31 gru, 2007

Reidu, zapraszam do nas nie wolno wpychać Hondy koledze od Polarisa to nie fair ;)

Awatar użytkownika
Grzesiek G
Posty: 237
Rejestracja: czw 05 kwie, 2007
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: Grzesiek G » pn 31 gru, 2007

Reidu, zapraszam do nas nie wolno wpychać Hondy koledze od Polarisa to nie fair ;)
Sugerujesz Shelton , że chłopaki chcą Reidowi wyperswadować hondę z głowy :shock:
Ostatnio zmieniony wt 01 sty, 2008 przez Grzesiek G, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 31 gru, 2007

o dobry pomysł my do was hondy yamahy suzuki :lol: a wy do nas tylko polariska :mrgreen:

...reid to ten kolega który dachował na rr więc. :| na razie się rehabilituje...gdyby kupił nowy sprzęt a nie jechał na starej hondzie ......eh..to by dziś był zdrowy...


....tą honde kupił u nas :wink:(z oszczędności) ale spuszczał jej systematyczne baty :| no nawet japonia nie wytrzymała :wink:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Mały
Posty: 58
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Kąty koło Góry Kalwarii

Post autor: Mały » pn 31 gru, 2007

Oj byłby zdrowy ! Teraz na pewno kupi coś nowego ! :D

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 31 gru, 2007

o dobry pomysł my do was hondy yamahy suzuki :lol: a wy do nas tylko polariska :mrgreen:
Deal odsyłam do was wszystkie Polarisy wzamian za Suzuki i Yamahę oraz Hondę ;)
Ostatnio zmieniony wt 01 sty, 2008 przez shelton, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 31 gru, 2007

to jest życie :lol:i już momy robotę na nowy roczek :mrgreen:

a ty mały tyż w hauzie :?: :shock:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Reid
Posty: 47
Rejestracja: ndz 04 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa / Józefów
Kontakt:

Post autor: Reid » śr 02 sty, 2008

Prezzi, co Ty bredzisz o oszczednosciach!? ;)
Kupilem, bo miala rok i zachwalales, ze warto. I zgadzam sie, bylo warto, nie zaluje dobrego zakupu! Poza tym, ze cale lato byla u Ciebie w serwisie, to :))) A to, ze spadlem na ryj lamiac pare rzeczy po koleji nie jest wina Hondy, ktora skutecznie przy takich zjazdach (i podjazdach stromych) dawala baty nawet najdrozszym Polarisom:) nie znaczy, ze to 'jej' wina. (O CZYM DOSKONALE WIESZ, nawet Matidator z PolsonTeamu powiedzial cytuje: "z ta zaba [Honda TRX] nie da sie wygrac na stromych podjazdach.." - czego po chwili byl kolejny dowod, miejsce, gdzie BEZ PROBLEMU I HAMULCOW:) ZJEZDZAM I WJEZDZAM KILKA RAZY!!, PO chwili atakuje TO SAMO MIEJSCE kolejny POLARIS i..... dla przypomnienia http://www.youtube.com/watch?v=SvHYaRTuqRc

Wracajac do mojego wypadku, to wina MOJA bo nie mialem sprawnych hamulcow (ach ta zla Honda sic! : ) i zjezdzalem NA biegu WSTECZNYM.. zatem jedynym WINNYM wypadku jestem JA SAM. Zwal, jak zwal, ale GUUUPEK najlepiej pasuje do TEJ sytuacji;/
I to sadze na tyle w temacie:)

btw. a co do pierdzielenia na temat "polaris vs cala zla reszta" to mysle, ze nie jestesmy w przedszkolu;

wiadomo, ze Polarisy sa super, na pewno extra plywaja bez zadnych przerobek, na pewno NAJLEPSZY komfort jazdy oferuja (podpieram sie glownie zdaniem calej rzeszy uzytkownikow), na pewno fajnie, ze jest ekipa, ktora na nich jezdzi i na pewno, ze Ty je masz w ofercie i na pewno sa.. takie lamerykanskie:) I tak 70-80% zalezy od kierowcy, a nie od sprzetu.
Ptanie: Ale jaki to ma zwiazek z uzywanym sprzetem? Jaki z moja Honda? Zaden:)

i nie pisz juz az taakich glupotek,

bo ja o pojezdzeniu marze, a nie o mitomanstwie:)
zima jeszcze nie moja, ale wiosna mysle, ze juz zaatakuje:)

super serdeczne pozdrowienia na Nowy Rok dla Ciebie i WSZYSTKICH Forumowiczow ;)
Reid (Radek)
"NOTEAM" ;)

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » śr 02 sty, 2008

twoja honda(trx)=moje x2 800 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pasuje

nie porównuj się do wojtka który był drugi raz na quadzie i to na 800ce :wink:




ps.spytam tylko czy uważasz że stała(honda) tylko z naszej winy całe lato :?: trochę obiektywizmu proszę.... każdy twój pojazd zalega w serwisie :wink: przypominam tylko....
.:GALEON:.

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » śr 02 sty, 2008

Obejrzałem video... niezła masakra. Swoją drogą przypomina to sytuację kiedy mój kolega namówił moją żonę na wjazd pod górkę motocyklem, tylko ona nigdy nie wjeżdżała...
KINGSAJZ dla każdego!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”