Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięty :(

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: ksemek » ndz 26 kwie, 2015

Tomek a moge zamówić obie?

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Dimi » pn 27 kwie, 2015

Czekamy na hasło LEJKA odnośnie chętnych, mnie też pali
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » pn 27 kwie, 2015

Ja tez czekam na gotowca........już nie mogę się doczekać......
Głównie z jednego względu: wstawiam zdjęcia, przedstawię instrukcję "Jak złożyć zamówienie" i odcinam się..........
Reszta w waszych rękach :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Dimi » pn 27 kwie, 2015

Czyli to będzie tak, my wysyłamy kasę 270 jeżeli będzie odpowiednia liczba chętnych to 20 zeta idzie na poczet przesyłki, a jak będzie mało chętnych? To co z przesyłką - pobranie?
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » pn 27 kwie, 2015

Tak !! (pisałem przecież).... no chyba, że chcesz wpłacić kasę do mnie (i inni też) i czekać, aż się liczba chętnych nazbiera do zimy. Tak chyba nie jest lepiej....??? Przynajmniej czas oczekiwanie to tylko 2 tyg. po zamknięciu listy po dwóch tygodniach zbierania zamówień. Ci co wpłacą, to są na liście, Ci co nie, to ich nie ma, więc każdemu, kto naprawdę chce mieć bluzę, powinno zależeć zrobić szybko wpłatę.....a 20 zł to niewielka różnica.... Producent czeka dwa tygodnie i będziemy widzieli ile zamówień wpłynie. (do mnie też będziecie wysyłać potwierdzenia wpłaty). Potem będzie wiadomo ile szarych, ile czarnych, ile czerwonych zamków zamówić, a ile żółtych. Na koniec podliczenie i zamawia materiał na odpowiednią ilość bluz. Tak czy siak, wpłacamy po 270 zł razem z przesyłką od razu !! Najwyżej będzie wysłana za pobraniem jak się odpowiednia liczba nie nazbiaera. (Jedyny wyjątek, jak ktoś zamówi dwie od razu i będą wysyłane w jednej przesyłce pod ten sam adres, to ta druga, trzecia, czwarta itd jest po 250 zł.)
Powiem tak - ja już zapłaciłem 270 zł i nie będę miał zwrotu, gdyż to pierwszy egz. i na dodatek będę musiał jeszcze 20 zł za przesyłkę wybulić, więc wyjdzie mi suma sumarum 290 zł..... więc jesteście w lepszej sytuacji.... bo możecie liczyć na to, że z przesyłką wam wyjdzie 270.

Cierpliwości Dimi !!

Dokładną instrukcję - "Jak zamówić" wstawię, jak tylko dostanę bluzę i zrobię jej zdjęcia !!!

Dziś dostałem informację od producenta, że postara się ją dzisiaj dokończyć i jutro wysłać !!! :-)

Czyli jest bliżej niż dalej !!! I to mnie cieszy...

Przypominam, wszystkim co chcą mieć wyszywane dodatkowo jakieś logo. !!!
Przygotujcie sobie ten logotyp w formacie . jpg dobrej rozdzielczości. Najlepiej jak jakiś grafik przygotuje to dla Was. Ma być wyraźny kontrast pomiędzy kolorami. Nie możę być zlewanie się kolorów. Czyli pomiędzy czarnym a białym nie może być szarych kostek w pięciu odcieniach - a jak już to bardzo mało. Widać to dokładniej jak powiększymy takowy obraz .jpg. To w znacznym stopniu ułatwi pracę, oraz skróci czas oczekiwania na bluzę.

Do środy w takim razie.....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » wt 28 kwie, 2015

Przed chwilą miałem kolejną rozmowę z producentem - półgodzinną.... :-)
Z nowości - czego nie wiedziałem wcześniej - dodatkowy haft (jak ktoś sobie zamówi) nie może mieć więcej niź 12 cm szerokości. Czyli ten obrazek quadzika na prawej piersi ma około 12 cm szerokości. Moja bluza ma przyjść w czwartek......
Co dzień przesuwa się o dzień..... masakra.....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Zmora1966 » śr 29 kwie, 2015

wow, wow...i jeszcze raz wow...widziałem już na FB - BIORĘ! BIORĘ i jeszcze raz Biorę :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: grzoj » śr 29 kwie, 2015

Ja też widziałem na FB, na materiale wygląda duuużo lepiej niż projekt :) :oklaski:

No to co, kiedy zamawiamy? :lol:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » śr 29 kwie, 2015

Witam.

Producen wstawił zdjęcia tego co społdził. Pierwsze foty mojej bluzy można zobaczyć pod adresem. https://www.facebook.com/pages/Alpina-j ... 1327122051

Bardzo mi się podoba !!! Jutro bluza będzie u mnie. Składam wtedy ostateczne oświadczenie i ruszają zamówienia :-)

Ciekawe jak czarna będzie wyglądała..... to pozostawiam waszej wyobraźni, ale nie stać mnie na zamówienie drugiej czarnej na pokaz..... :-)
Ostatnio zmieniony śr 29 kwie, 2015 przez LEJEK, łącznie zmieniany 2 razy.
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Dimi » śr 29 kwie, 2015

biorę 2
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”