No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
Mateusz250
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 gru, 2017
Quad:: Brak
Imię: Mateusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Mateusz250 » pn 18 gru, 2017

Witam. Mam na imie Mateusz, dawno temu jeździłem Quadem Bashan 200... Po kilku latach przerwy chciałbym pośmigać szczególnie w zimie;) Mam nadzieje,że doradzicie mi co kupić,bo jak decyzje podejme sam,to bedzie strzał w kolano ( laik ). Przeskakuje do odpowiedniego działu ! Pozdro

Mateusz250
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 gru, 2017
Quad:: Brak
Imię: Mateusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Mateusz250 » pn 18 gru, 2017

Witam. Mam na imie Mateusz, dawno temu jeździłem Quadem Bashan 200... Po kilku latach przerwy chciałbym pośmigać szczególnie w zimie;) Mam nadzieje,że doradzicie mi co kupić,bo jak decyzje podejme sam,to bedzie strzał w kolano ( laik ). Przeskakuje do odpowiedniego działu ! Pozdro

fazzowicz
Posty: 3
Rejestracja: pn 08 sty, 2018
Quad:: CF MOTO 500 Long
Imię: Tomasz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: fazzowicz » pn 08 sty, 2018

Witam. Mam na imię Tomasz. Jestem z okolic Łęczycy. Od paru dni posiadam quada CF Moto 500 w wersji Long. Jest ktoś z łódzkiego kto chcialby wspólnie pojeździć?

Smajdor1
Posty: 2
Rejestracja: sob 13 sty, 2018
Quad:: Kodiak 450
Imię: Andrzej

Witam wszystkich

Post autor: Smajdor1 » sob 13 sty, 2018

Witam jestem od tygoxnia posiadaczem kodiaka 450. Straznie zaniedbany od rolnika kupiony. Ale doprowadze go do normalnosci. Pozdrawiam wszystkich. Okolice Nowego Sacza.

frezer
Posty: 2
Rejestracja: pt 26 sty, 2018
Quad:: 110 China

Re: No to zaczynamy...

Post autor: frezer » pt 26 sty, 2018

Witam mam na imię Damian właśnie kupiłem quada 110 zaczynam zabawę z tego rodzaju sprzętami. Okolice Bydgoszczy. Pozdrawiam

dan_ 25
Posty: 5
Rejestracja: czw 08 lut, 2018
Quad:: Access LS 300
Imię: Damian
Lokalizacja: Cynków

Re: No to zaczynamy...

Post autor: dan_ 25 » ndz 11 lut, 2018

Witam
mam na imię Damian mam 36 lat jestem z Cynkowa ( powiat Myszkowski ) quadami zacząłem się interesować 2 lata tamu jak kupiłem synowi Hummera 110cc , miałem bashana 200 , potem 250 z silnikiem Loncin , teraz przesiadłem się Access LS 300 a syn na EGL Madix 125

pozdrawiam

Rudy102
Posty: 2
Rejestracja: sob 17 lut, 2018
Imię: Damian
Lokalizacja: Trzebinia

Siemka

Post autor: Rudy102 » sob 17 lut, 2018

Witam.
Jestem Damian mam 31latek moją pasją jest ogólnie motoryzacja :P lubię szybkie samochody motocykle , brudne quady i piękne kobiety ale też i whisky :).
Przymierzam się właśnie do zakupu 1 quada :) kiedyś byłem szczęśliwym posiadaczem Hondy CBR600 f sporta i z szosy i prędkości rezygnując chciał bym się po bawić w błocie :).
Pasja do motorków od małego rozwijana na Komar 2 :)
Pochodzę z Podkarpacia ok Przemyśla i tam jest moje Serce :P a mieszkam w Trzebini :)
Pozdrawiam

kingquad74
Posty: 6
Rejestracja: wt 20 lut, 2018
Quad:: kingquad

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kingquad74 » wt 20 lut, 2018

cześć mam na imię leszek mam40 z hakiem na quadach od 9 lat najpierw chinczyki obecnie stary king 700 207r latam w okolicach śrem książ zaniemyśl kórnik

Awatar użytkownika
Shaun
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 lut, 2018
Imię: Michał

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Shaun » pt 23 lut, 2018

Cześć, tu Michał, Dolny Śląsk.
Sprzedałem terenówkę i przymierzam się do pierwszego ATV, i jestem pewien, że znajdę tu pomoc, jako że temat quadów jest dla mnie świeży.

Pozdrowienia dla wszystkich!

zoltrex
Posty: 6
Rejestracja: ndz 25 lut, 2018
Quad:: Już wiem co kupię :)
Lokalizacja: Białystok

Re: No to zaczynamy...

Post autor: zoltrex » pn 26 lut, 2018

Cześć.
Mam na imię Jacek, mam 42 lata, mieszkam w Białymstoku.
2 miesiące temu postanowiłem, że kupię quadzika :). Przeczytałem już masę postów, obejrzałem dużo filmów, już wiem co kupię :). Nigdy nie miałem quada, motocykla ani żadnej terenówki. Do tej pory jedynie wykonywałem małe naprawy przy swoich samochodach.
Między innymi zajmuję się kalibracją kluczy dynamometrycznych.
Szczegółowo na temat napiszę oddzielny temat w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony pn 26 lut, 2018 przez zoltrex, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”