Natura Park 8-10 kwietnia

Zobacz jak bawi się Quadowa Grupa Południe
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » ndz 13 mar, 2016

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_77aRvx_p3Q[/youtube]
a takie sobie wprawki :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

dziki1213
Posty: 10
Rejestracja: pn 25 sty, 2016
Quad:: YAMAHA Gryzzli 700
Imię: Jacek

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: dziki1213 » wt 22 mar, 2016

Na wyprawę będę wyruszał 8 kwietnia w piątek rano. Mam jedno miejsce w busie na quada oraz osobę jeśli ktoś jest chętny proszę pisać.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » czw 24 mar, 2016

Dzieki za oferte... bedziemy pamietac..tez tak ruszamy wiec mozliwe ze sie dogadamy :)
Chyba ze pojdziemy w jakiegos potwora transportowego ;)

Przy okazji informuje że ognisko przeniesione - rezerwacja - na wieczór 8go :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » czw 07 kwie, 2016

Jutro wyruszamy!

8 kwiecień 2016

1. Większość celu z czasem na godz. 14-15 w Stężnicy, czyli wyruszają z domów około 8-10 zależnie czy Śląsk czy Małopolska.
2. Liczymy że będzie około 23 quadów oraz 1 UTVka
3. Będzie około 30 osób (uwzględniając osoby towarzyszące)
4. Około godziny 15-16 wyruszamy w teren, podzielimy się na grupy - osoby które jeszcze nie dostały ode mnie traka Pucharowego lub Mistrzowskiego proszę o informację na PW
5 ZMIANA! Ognisko będzie dnia 8go o godz.21:00. Kiełbasy załatwione, proszę zaopatrzyć się w chleb, napoje wszelkiego rodzaju zależnie ile planujecie spożyć - istnieje możliwość nabycia napojów w ośrodku

9 kwiecien 2016

1. Jeździmy cały dzień, godzinę wyjazdów ustalicie wieczorem przy ognisku. Jak się umawiacie to szanujmy innych czas... to miłe chwile dla wszystkich i nikt nikogo nie będzie trzymał... więc sugeruje nie zaspać.
2. W ciągu dnia poszczególne grupy mogą zjechać do ośrodka na obiad lub pizze (oczywiście to jest odrębnie płatne) - nie jest w cenie pokojów
3. Wieczorem robimy imprezę w ośrodku - w tym przypadku napoje i do co zjecie będzie płatne w bufecie - każdy płaci za siebie

10 kwiecien 2016

KONIEC spotkania - po śniadaniu po 10 się rozjeżdżamy
Każdy kto chce jeszcze wyjechać w teren uzgadnia sprawy w swoim gronie i z obsługa ośrodka

UWAGA
- Przed wyjazdem w teren powołać się że jesteście z naszej grupy - ustalona specjalna cena na wjazd na teren (specjalna znaczy niższa)
- Za Ognisko rozliczymy się zgodnie z uczestnictwem - liczymy że nikt nie będzie ukrywał swego udziału :)

Jak pytanie to proszę o kontakt telefoniczny do mnie.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro

Sławek ZMORA Zamorski
(żeby mnie rozpoznać - to: Łysy, grubawy :) postaram się mieć nasobie bluzę lub koszulkę Quadowej Grupy Południe lub ZaZu Quad Team
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

dziki1213
Posty: 10
Rejestracja: pn 25 sty, 2016
Quad:: YAMAHA Gryzzli 700
Imię: Jacek

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: dziki1213 » czw 07 kwie, 2016

Spakowany, zatankowany i gotowy na przygodę z tego co widzę pogoda ma być idealna :) do zobaczenia na miejscu.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » czw 07 kwie, 2016

do zobaczenia... poszczególne grupy i osoby już też meldują ładowanie a jutro lecimy :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

barteckibies1
Posty: 4
Rejestracja: pt 16 maja, 2008
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: barteckibies1 » czw 07 kwie, 2016

Czyli można planować przyjazd na miejsce okolice 15-stej ?(mam nie daleko)i wszyskie formalności samemu (opłata za teren+ognisko)
pogoda jest,choć czasem przechodzą burze i jutro ma byc podobnie,ale jest bardzo ciepło.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » czw 07 kwie, 2016

mozna :) nie mamy żadnych ograniczeń...to wolny zlot, wolnych ludzi :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » pn 11 kwie, 2016

Dzieki wszystkim uczestnikom... jak się ogarniemy to powklejam co mam - zapraszam do umieszczania filmów i zdjęć...
Działo się dużo, bo warunki ...mocno wymagające...
Nie wiem ile padło gum, ile powrotów do mycia chłodnic, ile drobnych awarii, połamanych plastików, zerwanych manszet i poważniejszych awarii jak topienie quadów, lub padnięcie elektryki ..ale było wyzwanie jak to zwykle w STężnicy.
Ważne że nikt poważnie nie ucierpiał i to się liczy :)

Mnie osobiście cieszy że zrobilismy traki Mistrzowskie :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Natura Park 8-10 kwietnia

Post autor: Zmora1966 » pn 11 kwie, 2016

No i impreza się odbyła

Miejsce spotkania - Natura Park Stężnica

Przed wyjazdem rozdzielam traki Mistrzowskie i Pucharowe... Trak turystyczny zatrzymuje w obwodzie.

8 kwiecień 2016

Pojawiło się 18 quadów i uwzględniając dzieci 25 osób.
Już 8 kwietnia część z nas wyjechała w góry testując siebie i teren. Nie ma wątpliwości iż nie przypadkiem ten teren był wybierany na rajdy ATV Polska.
Po deszczu poid kołami maź a trasy często o mocnym nachyleniu. Dodatkowo głębokie koleiny które nie pomagają w prowadzeniu quadów.
Pierwszego dnia podzieliliśmy się na 3 grupy - Śląska, Tokasquad z QGP i kolegą z Podkarpackiego i odrębnie ZaZu Quad Team
Na koniec dnia ognisko które rozpoczęliśmy o 21 a skończyliśmy................ różnie :)

9 kwiecien 2016

Dzielimy się na dwie grupy: Śląska i ZaZu, Tokasquad, Jurand, Andre z QGP oraz kolega wojtek z Bieszczad.
Na początek ruszamy trakiem turystycznym, super sprawa prowadzę ekipę w całkowicie nowe tereny. Niestety w między czasie awaria quada Juranda, zmusza nas do powrotu do bazy.
Decydujemy się po raz drugi ruszyć na traki Pucharowe i Mistrzowskie. Większość objeżdżamy, osoby które nie chcą nie atakują mocnych drapek lub nie jadą stromymi trawersami. To ma być zabawa..a i tak jazda w tym terenie jest baaardzo wymagająca.
Dzień kończymy imprezą w Restauracji (ZaZu zalicza jeszcze saunę i Banię)

10 kwiecien 2016

KONIEC spotkania - po śniadaniu po 10 się rozjeżdżamy

Ośrodek super na tego typu imprezy i zapewne będę realizował tam założony zlot z elementami sportowymi. Wstępne rozmowy już poczyniłem.
Karcher może mógłby lepiej pracować ale ważne że był, quady zamykane na noc w stajni - bezpieczne i w cieplutku :)
Zaplecze restauracyjne perfekcja, śniadania super, czysto i jak dla mnie nie ma się czego czepiać.
Obsługa trochę zakręcona, trochę koniecznych wyjaśnień co do rezerwacji, zmiana rezerwacji ogniska. Samo ognisko - rozpalenie drewna (50 zł)
Pełen koszt wyjazdu na osobę to 700 zł - ze wszystkim jedzienie, alkohol, wjazd na trasy, pokoje, dojazd, laweta, paliwo, (w naszym przypadku dodatkowo zawieral się w tym koszt bani i Sauny - 2 godziny 300 zł, ale spokojnie mogło tam zabalować więcej osób niż my z ZAZU)


Bilans zysków i strat

ZYSKI:
Myślę że dla ekipy z która jeździłem była to super okazja do jazdy w naprawdę wymagającym terenie.
Dla mojego teamu - decyzja..jedziemy na Puchar - nie taki diabeł straszny
PO raz kolejny przekonałem się że jazda z Tokasquad, Andre, Jurand'em - generalnie trzonem QGP - to super przyjemność i to osoby na które mogę liczyć tak w terenie jak i poza nim

STRATY:
1 utopiony quad,
5-6 opon zrzuconych
dwie opony dziurawe
permanentne powroty niektórych quadowców do bazy w celu mycia chłodnic
awaria elektroniki w Renii
kilka rolek ale na szczęście bez większych strat,
kilka manszet, połamanych plastików itp...

Jak na taki teren wynik absolutnie dobry.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA JURANDA, który znowu zaopatrzył nas w takie ilości wędlin że mogliśmy całą okolice wykarmnić :) - my nie podołaliśmy.

Poniżej przegląd kilku zdjęć zmontowany na szybko - film będzie później ale warto na niego poczekać :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań Quadowej Grupy Południe”