Nadarzyn

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Grzesio666
Posty: 4
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2008
Lokalizacja: STARA WIEŚ OBOK NADARZYNA

Re: Nadarzyn

Post autor: Grzesio666 » sob 31 mar, 2012

Aha - zmieniłem nazwę użytkownika z grzesio-grizzly na grzesio666 - stary nick jest nieaktualny ( nie mam już miśka :beczy: - kupiłem bombe 800 :D i dlatego ta zmiana nazwy ) .
grzesio666

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: Nadarzyn

Post autor: wacoQ » ndz 01 kwie, 2012

Witam nie wiem jak to wyjdzie bo jest jeszcze trochę czasu ale jeśli nie ma kłopotu z chęcią się dołączę :D

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

Grzesio666
Posty: 4
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2008
Lokalizacja: STARA WIEŚ OBOK NADARZYNA

Re: Nadarzyn

Post autor: Grzesio666 » ndz 01 kwie, 2012

No i rewelacja . Bliżej terminu będziemy się jeszcze łapać - ma być ciepło więc może jakieś ognisko ....
grzesio666

Grzesio666
Posty: 4
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2008
Lokalizacja: STARA WIEŚ OBOK NADARZYNA

Re: Nadarzyn

Post autor: Grzesio666 » pt 13 kwie, 2012

Niestety LIPA - ja wyrwałem prawy tylny wewn. przegub , koledze padł amorek a trzeci chętny ma ślub znajomego .Może za tydzień ( sobota 9.00 no max 9.03 ) ?
Kto chętny ? Proszę się nie pchać !
grzesio666

Awatar użytkownika
kucaro
Posty: 4
Rejestracja: wt 29 mar, 2011
Lokalizacja: Zalesie G./Wa-wa
Kontakt:

Re: Nadarzyn

Post autor: kucaro » czw 24 maja, 2012

oj coś pusto tutaj :-(
pozdrawiam
ARO (Trial-Arena.pl)

Awatar użytkownika
MYSLIWY
Posty: 4
Rejestracja: śr 07 wrz, 2011
Quad:: KQ 750
Lokalizacja: Komorow

Re: Nadarzyn

Post autor: MYSLIWY » sob 16 cze, 2012

Witam Panowie, Dnia 15 czerwca skradziono mi quada marki SUZUKI KINGQUAD 750 4x4 2008r. jak na zdjęciu poniżej. Cechy: Czarny kolor, poszerzone tylne błotniki, aluminiowe felgi, 2 halogeny diodowe na kierownicy, 2 halogeny z przodu, przyciemniane kierunkowskazy, aluminiowe osłony zawieszenia i chłodnicy, zderzak tylny i przedni, osłona lampy na kierownicy. numer VIN 5SAAR41A187111929. zdjecia na quadzik skradzione aby tutaj nie zasmiecac.

Za informację gdzie znajduje się obecnie lub pomoc w odnalezieniu pojazdu jest przeznaczona bardzo wysoka nagroda. Proszę o kontakt pod numer 0 664 151 476. dziekuje z gory za pomoc jesli cos zauwazycie.

Awatar użytkownika
Iguana Team
Moderator
Posty: 456
Rejestracja: wt 21 maja, 2013
Quad:: Miśki dwa - G7 & 350 IRS
Imię: Jaro
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Re: Nadarzyn

Post autor: Iguana Team » wt 21 maja, 2013

Hejka. Czy ktoś byłby chętny wziąć udział w imprezie?

Impreza dla Dzieci z domu dziecka oraz ośrodka wychowawczego - planowane atrakcje oparte na "poszukiwaniu skarbów" .

Dla chętnych quadowców którzy przyjadą wspomóc imprezę organizatorzy przygotowali niewielki rajd z pieczątkami, (w trakcie kiedy dzieciaki będą jeździć autami) a po powrocie do bazy jest wielka prośba do quadowców aby powozili dzieciaki na swoich maszynach.
Zapraszamy również motocyklistów, którzy również mogą wystartować razem z quadowcami. Zgłoszenia quadowe i motocyklowe proszę kierować na adres wgm@wgmparkot.pl

Obrazek

PLAN IMPREZY:

10:00 Start w Kuklówce

11:00 Zaczynamy zabawę terenową „poszukiwanie skarbu”
Jeździmy z dzieciakami, ale tym razem to One ustalają trasę szukając kolejnych, ukrytych miejsc ze wskazówkami. Na końcu z każdej z tras będzie ukryty SKARB. W czasie tej zabawy „quadziarze” pokonują swoją odrębną trasę.

14:00 Wracamy na posiłek Dzieci zajadają się pysznym obiadem.

Dla chętnych zupa i kiełbasa z grilla. Posiłek „co łaska”
Łaska za zupę 5PLN, łaska za kiełbasę 10PLN

15:30 Zabawy i konkursy
Między innymi:
kucyki, przejazdy bryczką, zawody sportowe, malowanie buziek, pokazy straży pożarnej oraz wiele innych, dla dzieci nagrody.

18:00 Zakończenie dziecięcej części imprezy, rozdanie prezentów

Na koniec wielka niespodzianka.

19:00 Dla chętnych ognisko
Zapraszamy do integracji, jest możliwość zostania pod namiotem do następnego dnia (niezbędny własny namiot)

Będziemy mieli zaszczyt gościć Dzieciaki z: Konstancina- Jeziorna, ośrodka wsparcia dziecka i rodziny "KOŁO" oraz z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Lesznie.

http://www.facebook.com/events/571600246206148/
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

kamilg
Posty: 7
Rejestracja: sob 17 sie, 2013
Quad:: CF 520L
Imię: kamil
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Nadarzyn

Post autor: kamilg » śr 21 paź, 2020

Panowie i Panie odświeżam temat
Powróciłem do quada po paru latach przerwy, gdyby ktoś z okolicy Nadarzyna miał ochotę wspólnie pojeździć, zapraszam do kontaktu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”