MUD PARTY 2015R JELENIA

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
Awatar użytkownika
Kiler
Posty: 492
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Quad:: OUTLANDER 1000 xtp
Imię: MARIUSZ
Lokalizacja: Słowik/Zgierz

Re: MUD PARTY 2015R JELENIA

Post autor: Kiler » śr 08 lip, 2015

Tu jest nas trochę.
https://www.youtube.com/watch?v=UvsIVmnW24s
DIABLO TEAM ZGIERZ

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: MUD PARTY 2015R JELENIA

Post autor: Pingwin Legnica » wt 17 lis, 2015

Szanowny panie Andrzej Wójcik-Siojo

Witam. Nadal nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy za Mud Party 2015, którego dla nas Pan nie przygotował. Zgodnie z umową nadal nie mogę doczekać się przelewu.
Jest nas tutaj bardzo duża grupa. Do tego mamy około 20stu światków. Czujemy się oszukani przez pańską osobę i nie zamierzamy zostawić tego w spokoju.
Na rajdzie przejechałem dokładnie 8 km po asfalcie, po mieście Jelenia Góra, gdzie musiałem szybko zawracać aby ratować własne zdrowie. Na następny dzień nie było przygotowanej ani trasy, ani pieczątek, nie było żadnej organizacji...
Pańskie lekceważenie uczestników przeszło do historii. Po pierwszym dniu ponad połowa uczestników wyjechała, a quady praktycznie wszystkie.
Doszły mnie sygnały, że podobno sobie sami jesteśmy winni tego bałaganu organizacyjnego, który się odbył w Jeleniej Górze ?! To dla mnie już zbyt dużo, ciężko to nawet nazwać pańsą arogancją. Jest to już bezczelność.
Inormuję, że czekamy na zwrot pieniędzy do dnia 23.listopada 2015r. Po tym terminie podejmiemy wszystkie możliwe działania aby odzyskać swoje pieniądze.
Piszę to także w kontekście zbiżającej się podobno następnej edycji tej imprezy. Miałem nadzieję, żę ta na której byliśmy okazuje się ostatnią pana porażką w naszym świecie offroadowym a jednak...
Może być pan pewien, że dołożymy wszelkich możliwych starań aby każdy uczestnik następnej edycji został dokładnie zapoznany z dezorientacją organizacyjną jaka tam panuje.
Zrobimy wszystko aby żaden renomowany sponsor nie uczestniczył w tym oszustwie organizacyjnym jakim był niewątpliwie pański rajd. Mud Party 2015 przeszedł niewątpliwie do historii, jako najgorzej zorganizowana impreza rajdowa. Trudno to nawet nazwać imprezą.

Wzywam wszystkich tych, którzy czują się oszukani na Mud Party 2015 do zgłaszania się do mnie celem wspólnego wyegzekwowania swoich pieniędzy.


Z poważaniem Daniel Radzio Pingwin
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Kiler
Posty: 492
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Quad:: OUTLANDER 1000 xtp
Imię: MARIUSZ
Lokalizacja: Słowik/Zgierz

Re: MUD PARTY 2015R JELENIA

Post autor: Kiler » wt 17 lis, 2015

To od nas 5 możesz dopisać.
DIABLO TEAM ZGIERZ

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: MUD PARTY 2015R JELENIA

Post autor: Ikar » wt 17 lis, 2015

Mariusz jak zawsze w formie :)
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”