kalendarz quadowy 2010

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 02 gru, 2009

No to pięknie.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » śr 02 gru, 2009

Grzegorz, dacie radę przed świętami ?. Tak żeby z kalendarza zrobić prezent ?.
Tak czy siak, jeśli istnieje możliwość, prześlij mi proszę info gdzie j jak mam uregulować płatność za dwa egzemplarze.
Pozdrawiam
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Kalendarz Quadowy 2010 - można zamawiać

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 10 gru, 2009

Wystarczyło dosłownie kilka chwil i kilka osób zakręconych quadami, żeby w tempie ekspresowym i przy wsparciu sponsorów powstał Kalendarz Quadowy 2010. Nie ważne, czy jesteś zwolennikiem quadów z napędem na tylną oś czy na cztery koła, nie ważne czy jesteś sportowcem, przeprawowcem czy turystą quadowym - zdjęcia w kalendarzu zostały tak dobrane, żeby każdy z quadowców znalazł coś dla siebie. Już dziś zamów Kalendarz Quadowy 2010 albo najlepiej od razu kilka sztuk i zrób prezent dla najbliższych... Cena jednego kalendarza dzięki wsparciu sponsorów to 25 zł / sztukę.

Obrazek

Kalendarz Quadowy 2010 – 7 dwustronnych kart w formacie B3 (każdy miesiąc na oddzielnej stronie), wydrukowany został w pełnym kolorze dwustronnie na papierze 200 g, całość połączono spiralą.
Kalendarz zawiera łącznie 64 różne zdjęcia z polskich zawodów quadowych zarówno sportowych jak i przeprawowych. 12 zdjęć w pełnym formacie i 52 zdjęcia w małym formacie.
Autorami zdjęć do kalendarza są: Jarek Kobierski, Grzegorz Głowienka, Rafał Leszczyński, Michał Małota.
Produkcja kalendarza: Studio Graficzne Agnieszki i Grzegorza Głowienka s.c., www.studiograficzne.com.pl

Cena Kalendarza Quadowego 2010 - 25 zł / szt. (przy zamówieniu kilku kalendarzy cena jednostkowa za kalendarz nie ulega zmianie).

Kalendarz Quadowy 2010 wsparli (dzięki ich wsparciu udało nam się obniżyć cenę kalendarza):
- Yamaha Motor Polska – www.yamaha-motor.pl
- Osada Rydzewo – najlepsza jazda na Mazurach – www.osadarydzewo.pl
- Polonia Cup – główny importer Polarisa – www.polarisatv.pl
- VholdR – kamery sportowe – www.vholdr.pl
- Turus Sea Power – importera Can-Am/BRP – www.taurus.gda.pl
- Brubeck – termoaktywna odzież sportowa – www.brubeck.pl
- Przedrajdem.pl – akcesoria do quadów – www.przedrajdem.pl
- Suzuki Motor Poland – www.suzuki.pl
- Quady Śrem KT Racing – www.sklepatv.pl
- SSQuad.pl – imprezy z udziałem quadów – www.ssquad.pl
- Quadimodo.pl – sklep internetowy – www.quadimodo.pl
- Honda Poland – www.honda.pl
- Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska – www.atvpolska.pl
- Quadzik.pl – wszystko o quadach – www.quadzik.pl

Jak zamówić Kalendarz Quadowy 2010?
Skopiuj znajdujący się poniżej formularz zamówienia Kalendarza Quadowego 2010, wypełnij poprawnie i prześlij na e-mail: info@quadzik.pl w tytule wpisz: Zamawiam KALENDARZ QUADOWY 2010

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Formularz zamówienia Kalendarza Quadowego 2010:

Imię i nazwisko: . . .
Nazwa firmy: . .
NIP: . . .
Ulica: . . .
Numer: . . .
Kod pocztowy: . . .
Miejscowość: . . .
Telefon: . . .
E-mail: . . .
Liczba kalendarzy (szt.): …
Rodzaj przesyłki: …
* Decydując się na zakup kalendarza oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio Graficzne AiG Głowienka, w tym także do celów marketingowych. Swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich oraz ich poprawiania.

Płatność przelewem na (tylko w przypadku wybrania przesyłki kurierskiej z przedpłatą na konto):
Studio Graficzne AiG Głowienka, ul. Rolna 17, 05-220 Zielonka
Nr konta: 13 1500 1070 1210 7006 7668 0000
Tytułem: Prenumerata od nr . . . . . ., Imię i Nazwisko osoby zamawiającej prenumeratę, Adres

TAK / NIE* – Oświadczam, że jestem płatnikiem VAT i upoważniam Studio Graficzne AiG Głowienka do wystawienia FV bez podpisu.
*Jeżeli chcesz otrzymać FV za prenumeratę pozostaw „TAK”, jeżeli nie chcesz otrzymać FV pozostaw „NIE”

Jeżeli Kalendarz Quadowy 2010 chcesz otrzymać na inny na adres, niż podany powyżej, musisz go wpisać tu:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Dodatkowo do kosztu kalendarza/kalendarzy należy doliczyć koszty pakowania i wysyłki:
- Przesyłka zwykła pobraniowa (POCZTA POLSKA) – 18,50 zł - dla 1 kalendarza; 20,50 zł – dla 2-3 kalendarzy, 22 zł dla 4-10 kalendarzy
lub
- Przesyłka kurierska pobraniowa (stały koszt do 20 kg – do 50 kalendarzy) - 40 zł
lub
- Przesyłka kurierska z przedpłatą na konto (stały koszt do 20 kg – do 50 kalendarzy) – 26 zł

Termin dostawy w przypadku Poczty Polskiej nie jest zależny od Quadzik.pl i waha się od 2 do 14 dni.
Termin dostawy w przypadku firmy kurierskiej GLS zwykle 1-2 dni od momentu wysłania.

Wysyłka kalendarzy będzie realizowana w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu zamówienia w przypadku przesyłek za pobraniem oraz w kolejnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty na konto w przypadku przesyłki kurierskiej z przedpłatą na konto.

Termin wysyłki:
Kalendarze zostaną wydrukowane i będą gotowe do wysyłki od 4.01.2010.

Poniżej prezentujemy jak wygląda cały Kalendarz Quadowy 2010:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 10 gru, 2009 przez Grzegorz Głowienka, łącznie zmieniany 1 raz.
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » czw 10 gru, 2009

Dziękujemy !
Miło jest widzieć logo quadzika i ATV Polska obok siebie.
A dokładniej jedno nad drugim i to naprzemiennie, co miesiąc zmienia się układ :P

Poszło zamówienie i przelew za 4 sztuki

Awatar użytkownika
morec92
Posty: 49
Rejestracja: czw 28 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: morec92 » pt 11 gru, 2009

Ja oczywiście zgłaszam sie na kupno bo mój kalendarz 08 zatrzymał się na grudniu w ubiegłym roku :(

Ale dlaczego znów mnie tam nie ma :zły:
:I love YAMAHA:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pt 11 gru, 2009

morec92:
Ale dlaczego znów mnie tam nie ma :zły:
Młody jesteś, daj miejsce trochę starszym od Ciebie... Ty jeszcze zdąrzysz być na Kalendarzu w przyszłości... Ale z drugiej stronie "ziomala" masz na zdjęciu w sierpniu, więc nie narzekaj :figielek:
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
morec92
Posty: 49
Rejestracja: czw 28 sie, 2008
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: morec92 » pt 11 gru, 2009

Grzegorz Głowienka napisał...
Młody jesteś, daj miejsce trochę starszym od Ciebie
Ale chociaż mały kwadracik, wiesz jak to cieszy :jupi:
Grzegorz Głowienka napisał...
Ty jeszcze zdąrzysz być na Kalendarzu w przyszłości
Trzymam cię za słowo :ok:
Grzegorz Głowienka napisał...
Ale z drugiej stronie "ziomala" masz na zdjęciu w sierpniu, więc nie narzekaj
Wolałbym siebie :figielek:
Ostatnio zmieniony pt 11 gru, 2009 przez morec92, łącznie zmieniany 1 raz.
:I love YAMAHA:

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 04 sty, 2010

Od dziś Kalendarze Quadowe 2010 są w oficjalnej dystrybucji poprzez Quadzik i ATV Polska. Dziś zrealizowaliśmy wysyłkę do wszystkich, którzy zamówili kalendarze w Quadziku do 31.12.2009 roku...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » śr 06 sty, 2010

Właśnie powiesiłem na ścianie, jest naprawdę :ok: .
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

Awatar użytkownika
dziki
Posty: 68
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007
Lokalizacja: Z Buszu !

Post autor: dziki » śr 06 sty, 2010

Grzegorz Kalendarze dostarczono jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem gratulacje :I love QUADZIK: :szok:

Zablokowany

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”