jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: DKfan » czw 16 maja, 2019

Akurat co do CF 500 to się zgadzam, wsiadłem na CF500 Long kupione do odśnieżania gdy byłem już właścicielem 800XXC i oczywiście niedorzecznym byłoby porównywac te quady, ale gdy XXC było na serwisie zdarzało mi się zrobić z chłopakami trasę 200km na siedzeniu CF. Jedyne na co narzekałem to niewygodne siedzenie( po kilku godzinach jazdy). Mimo braku wspomagania nie jechało się ciężko, jeżeli nie probowało się udawac ze to CC był całkiem komfortowy, w zakrętach przypominał nieco titanic ale dawało się nad nim panować, całkiem niezły prześwit. To quad który mnie bardzo zaskoczył na plus w odróżnieniu Kymco 500 który ma pierwsz emiejsce w kategorii najgorzej prowadzący się quad.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » czw 16 maja, 2019

dokładnie poglądy się zmieniają z czasem i z nabytej doświadczeniem nie ma co szaleć i z kasą i ze sprzętem na sam początek myślę że polaris na sam początek będzie dobrym wyborem z czasem można coś większego i mocniejszego nie ma co szaleć i szpanowac tylko kupić i cieszyć się tym bo tu nie chodzi żeby zaimponować komuś bo jak bym chciał to i na outlandera piętrowego by się dozbieralo ale po co by podnieś własne ego i co z tego jak w połowie nie będę wykorzystywał jego mocy tylko po to by być fajnym na mieście hehe ;) a do moich umiejętności i doświadczenie to tak jak mówię to nawet 50 by sprawiała frajdę i rozkosz z jazdy haha

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”