Gdzieś daleko od stolicy, nikt nie wie gdzie, parę dni temu

Zobacz jak bawi się MAZOWIECKI Team...
Jeżeli jeździsz w grupie i chcesz założyć swoje Forum Klubowe na Quadzik.pl skontaktuj się z administratorem forum.
Awatar użytkownika
Jamaica
Posty: 34
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamaica » ndz 17 lut, 2008

No ale widać Robert, że w górach również nie próżnowaliście. Ledwo niedziela się kończy, a ja już myślę o następnej...

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » ndz 17 lut, 2008

Myśle ,że to był bardziej brak prądu niż siły w wyciągarce
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Jamaica
Posty: 34
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamaica » ndz 17 lut, 2008

Tak było :wink:

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » ndz 17 lut, 2008

Nie jednak nie na luzno tez nie zwijała bez obciazenia
Jamaica ja tez cały tydzien mysle o niedzieli :lol:
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » ndz 17 lut, 2008

usunięto
Ostatnio zmieniony pt 26 cze, 2009 przez robertyamaha, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » ndz 17 lut, 2008

hmm zobaczymy ja myslałem ze by za 2 tygodnie płock
Moze udało by sie yamahamator namowic na test snorkli :lol:
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Veltins
Posty: 123
Rejestracja: wt 19 lut, 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Veltins » wt 19 lut, 2008

Witam.
Jestem tu nowy. Od soboty jestem posiadaczem Quadzika polaris x2. Jestem z warszawy a quada trzymam w Zarembach ( miejscowość obok Tarczyna w stronę Żabiej Woli) Jak będziecie mieli ochotę pośmigać w tamtych stronach to ja chętnie się do was przyłącze. W tą sobotę znalazłem kilka bagienek i fajną żwirownie w moich okolicach.
Będę tam śmigał w sobotę i niedziele i może w tygodniu. Chyba się wkręciłem w ten klimat bo ciągle kombinuje jak wyskoczyć z roboty na parę godzinek i pośmigać.
Pozdrawiam wszystkich 8)

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » wt 19 lut, 2008

W ten weekend było bardzo ciezko przez lód który quady musiały łamac , ale nie ukrywam ze jazda była super w ten weekend zapowiada sie duzo błota jak taka temperatura sie utrzyma , mam nadzieje ze nie wyjade z wawy i posmigam
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Awatar użytkownika
Jamaica
Posty: 34
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jamaica » wt 19 lut, 2008

Przecież już gdzieś to było ;) im gorzej tym lepiej... :P
Pozdrawiam
Jamaica Lodołamacz

arturQ
Posty: 157
Rejestracja: ndz 07 paź, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Wawa - Ząbki

Post autor: arturQ » wt 19 lut, 2008

W sobote na nie swoim G700 (swojego jeszcze nie ogarnołem) nie wytrzymałem i wyskoczyłem [w wiadomie miejsce] pobawić się w lodołamacz z tego co widze wy lataliście w niedziele
no panowie miejscami wam szlak przetarłem rzeczka, bagienko za mostkiem, bagienko przed dużą górką a najlepsze druga rzeczka no nie powiem rewela .Bez pomocy i ubezpieczenia Levela byłoby ciężko to do następnych mrozów.
Ostatnio zmieniony pt 22 sie, 2008 przez arturQ, łącznie zmieniany 1 raz.
T-S-T

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań MAZOWIECKI Team”