CO PISZCZY W FIRMIE SMC BAROSSA STINGER (wie ktos)

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami pozostałych marek...
Malisz
Posty: 22
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Chotomów koło Wa-wy

Post autor: Malisz » śr 12 gru, 2007

Mam Smc Blast Stinger 170


ma plastiki i zawieszenie od blastera (ma homolke) jest nei zawodny jezdze juz nim sporo czasu i nie mam zadnych zastrzezen:)


pierwsze 3 biegi na tylnych kołach:D

:) super sprzęt....
[size=75]QUAD Jest Bogiem | OFFROAD Nałogiem |CROSS Zabawą | SKUTER Podstawą|

SPRZEDAM CPI GTR 2005r. 694-378-108 OKAZJA![/size]

Malisz
Posty: 22
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Chotomów koło Wa-wy

Post autor: Malisz » śr 12 gru, 2007

Polecam , POLECAM i jeszcze raz Polecam to nei jest zaden "chinol"
[size=75]QUAD Jest Bogiem | OFFROAD Nałogiem |CROSS Zabawą | SKUTER Podstawą|

SPRZEDAM CPI GTR 2005r. 694-378-108 OKAZJA![/size]

marpap
Posty: 4
Rejestracja: sob 08 gru, 2007
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: marpap » pt 14 gru, 2007

Mam Smc Blast Stinger 170


ma plastiki i zawieszenie od blastera (ma homolke) jest nei zawodny jezdze juz nim sporo czasu i nie mam zadnych zastrzezen:)


pierwsze 3 biegi na tylnych kołach:D
:) super sprzęt....
Z tymi tylnymi kołami to troszkę przesadziłeś . Jęździłem troszke na Stingerku 170 i poderwać go na tyne koło na 1 biegu to już duże wyzwanie dla sprzętu a co dopiero mówić na 2 i 3 biegu . Z Blasterem to co innego tu można poszaleć na tylnych kołach

Super sprzęt - to stwierdzenie jest zdecydowanbie na wyrost .Owszem jest niezawodny i dobry jak na swój przedział cenowy natomiast jeżeli chodzi o walory jezdne zwłaszcza w mocniejszym terenie to juz pojawiają sie same życzenia .
A tak na marginesie , jeździł nim kolega może gdzieś po dużym piachu lub błocie :lol:

Awatar użytkownika
joker19855
Posty: 12
Rejestracja: sob 13 paź, 2007
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: joker19855 » pt 14 gru, 2007

Mam SMC Barosse Magna i moze na 2 kolach na 1 biegu da sie jechac ale na 2 i 3 biegu jest to chyba nie mozliwe.
R 350
KFX 400

szumi
Posty: 14
Rejestracja: wt 20 lis, 2007
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: szumi » śr 19 gru, 2007

a ile koni ma 170 barossa jedni pisza ze 170 ma 18 a jak sie wchodzi na strone producenta to pisza ze 250 ma 18 Jak to wkoncu jest ???? i jeszcze jedno przy wadze 100 kg i 186 wzrostu 250 by mi wystarczyla czy tez chwalony Blaster Yamaha, chcialbym raczej poskakac,, tylko wieczny problem KASA :? nie stac mnie na cos lepszego.
[size=75]IM WIECEJ WIETNAMCZYKÓW TYM MNIEJ GOLEBI W CENTRUM[/size]

marpap
Posty: 4
Rejestracja: sob 08 gru, 2007
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: marpap » śr 19 gru, 2007

szumi:
a ile koni ma 170 barossa jedni pisza ze 170 ma 18 a jak sie wchodzi na strone producenta to pisza ze 250 ma 18 Jak to wkoncu jest ???? i jeszcze jedno przy wadze 100 kg i 186 wzrostu 250 by mi wystarczyla czy tez chwalony Blaster Yamaha, chcialbym raczej poskakac,, tylko wieczny problem KASA :? nie stac mnie na cos lepszego.
170 ma całe 13 KM , a 250 tak jak kolega pisze 18 . Jeżeli chodzi o gabaryty . Dla mnie 170 była troszke za mała . (178 cm , 79 kg ) Niemniej jednak jak chciałem zaszaleć nawet 13 KM potrafiło podnieść znacznie adrenaline i wykonać całkiem przyzwoity skok .
W chwili obecnej przesiadłem się na sprzęt 4x4 SUZUKI . BArdziej wszak cenie możiwość poruszania się w ciężkim terenie niż zwrotność i możliwość wyczynowego podróżowania na pełnym gazie .
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr 19 gru, 2007 przez marpap, łącznie zmieniany 1 raz.

Malisz
Posty: 22
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Chotomów koło Wa-wy

Post autor: Malisz » ndz 17 lut, 2008

Ja nadal śmigam Smc Blaststinger 170 i wymieniłem kierke na sportową Tommasella , wymieniłem płyny ,Mam przedłużke cylindra..... myślę że mój powinien mieć około15-16 koni....


Sprzedam za 6000 zł ... Naprawdę warto! Wiadomo ten Quad gabarytowa i właściwościami nie zachwyca jak inne 500 i 600 itp. poporstu jest to quadzik do polatania , ćwiczenia , poporstu 4 suw z dość mocnym silnikiem z napędem na tylnią oś ... :P jak w swojej granicy cenowej jest na czele razem z Yamahą Blaster

Coś fajnego :P potrafi wzbudzić adrenaline:P
[size=75]QUAD Jest Bogiem | OFFROAD Nałogiem |CROSS Zabawą | SKUTER Podstawą|

SPRZEDAM CPI GTR 2005r. 694-378-108 OKAZJA![/size]

SZCZUPAK611
Posty: 1
Rejestracja: pn 04 lis, 2013
Quad:: smc stinger 250

Re: CO PISZCZY W FIRMIE SMC BAROSSA STINGER (wie ktos)

Post autor: SZCZUPAK611 » pn 04 lis, 2013

Witam panowie mam takie pytanie czy ktoś z Was orientuje sie co moze "zegotac" w skrzyni?mam smc stinger 250 i wyglada to tak na 2 i 3 biegu zwyczajnie szarpie i cos strzela , od momentu gry latałem bokiem po drodze szutrowej cos takiego sie pojawilo, bieg 1 ,4,5 bez problemu wrzucam jade nic nie strzela ale na 2 i 3 jest problem, łańcuch jest napiety dobrze, rolka od prowadnicy lancucha w dobrym stanie orientujecie sie co moze byc przyczyna? zerwane tryby w skrzyni? to moj pierwszy quad wszczesniej jezdzilem enduro stad moje pytanie.... prosze o pomoc z góry dzięki....

piotr610
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20 gru, 2015
Quad:: chce kupić
Imię: piotr

Re: CO PISZCZY W FIRMIE SMC BAROSSA STINGER (wie ktos)

Post autor: piotr610 » ndz 20 gru, 2015

z jakiego motocykla jest zamontowany silnik w rex lub smc 170 ? Proszę o pomoc ? czy te silniki to udana konstrukcja ? zastanawiam się nad zakupem takiego quada

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe marki”