Cf moto 500 - pajacowanie na przeglądzie.

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
Awatar użytkownika
Robson102
Posty: 339
Rejestracja: ndz 15 sty, 2017
Quad:: Can Am Outlander 1000R MAX XT-P
Imię: Robert
Lokalizacja: Wołów

Re: Cf moto 500 - pajacowanie na przeglądzie.

Post autor: Robson102 » pn 05 cze, 2017

Panowie, nie wiem jak w innych quadach, ale w can amie diagnosta może przyczepić się do świateł mijania.
Światła mijania w can amie są amerykańskie, czyli symetryczne.
W Europie obowiązują asymetryczne, ze światłocieniem w prawą stronę.
Robert

Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 136
Rejestracja: czw 21 sie, 2014

Re: Cf moto 500 - pajacowanie na przeglądzie.

Post autor: atomboy » czw 08 cze, 2017

ha! kolega był na tej samej stacji nie zdążyłem go uprzedzić on własnie ma symetryczną linię światła i od razu się do tego przypierydolił. Ta sama baja, gość wie że quady mają dużo więcej mocy on akurat ma can ama renegade 1000 :D i też sugerował mu, że na pewno ma więcej. Nie wiem ale wygląda na to, że wcale nie chcą na tej stacji zarobić. W okolicy jest sporo quadów ale nie ma jakiś jaj przeszkadzania "tubylcom" przynajmniej nie w mojej bezpośredniej okolicy. Raczej to dorośli i odpowiedzialni ludzie. Ten diagnosta jeszcze takim tekstem, że to głupie rejestrować quada że powinni zabrać tą możliwość i tylko przyczepka XD.

Normalnie zwariowałem - oczywiście nie chciał mu podbić dowodu więc go wyrwał mu z ręki i odjechał. Parę kilometrów dalej inna stacja sprawdziła tylko to co powinna i podbili.
Mam nadzieję, że to tylko odosobniony przypadek młota na stacji diagnostycznej a nie jakaś szykująca się nagonka.

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Cf moto 500 - pajacowanie na przeglądzie.

Post autor: robertmuszka » czw 08 cze, 2017

NO i po co siejesz zamęt.
Przecież piszesz, ze facet przyczepił sie ten sam, gdzie indziej problemu nie było.
Po takim wpisie za chwile bedzie, ze nie robia przegladów albo cos, poco to, zawsze i wszedzie trfi sie baran, napisz lepiej co to za stacja diagnostyczna i po problemie.

Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 136
Rejestracja: czw 21 sie, 2014

Re: Cf moto 500 - pajacowanie na przeglądzie.

Post autor: atomboy » śr 14 cze, 2017

żaden zamęt informacja -
Mam nadzieję, że to tylko odosobniony przypadek młota na stacji diagnostycznej a nie jakaś szykująca się nagonka.
!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”