Can Am Maverick X3

Wasze doświadczenia i pytania związane z pojazdami Side by Side
Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: oolsztyniak » sob 25 lut, 2017

Świeżak i od razu na wyżyny... ;) grubo idziesz Ci powiem :)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: Ikar » sob 25 lut, 2017

Hmm a tak z ciekawości to dobrze wybrałeś ? Jak szykujesz się na przeprawę nie lepiej było wybrać rzra który jednak jest sporo krótszy ? X3 w dodatku w wersji xrs jest moim zdaniem super sprzętem do zapier**** po lesie i to dosyć szybkiego :)
Ozo Drapers Squad

dreadpl
Posty: 22
Rejestracja: sob 07 sty, 2017
Quad:: Can Am Maverick X3 XRS
Imię: Łukasz

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: dreadpl » sob 25 lut, 2017

X3 daje kompromi pomiędzy jednym i drugim, z racji wychowania się w świecie pełnym prędkości (motocykle, 1/4 mili etc...) kocham prędkość, a z racji kontuzji motocykle wypadły z obiegu to trzeba było znaleźć alternatywę. Na 200 kilometrów zrobione X3 stwierdzam - mój strzał w dziesiątkę jak to zwykle bywa i określają to moi znajomi jestem zboczony na punkcie dłubania, modyfikowania, usprawniania, więc odrobinę zmian w X3 cały czas uskuteczniam.

Pełne kubły już zamontowane.

Jak się bawić to się bawić.

dreadpl
Posty: 22
Rejestracja: sob 07 sty, 2017
Quad:: Can Am Maverick X3 XRS
Imię: Łukasz

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: dreadpl » wt 07 mar, 2017

Jak Kawasaki nie może to X3 go uratuje :)


Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: Robsson » wt 07 mar, 2017

Fajna furmanka, gratulacje.
A co do filmiku...nie szło tego zrobić normalnie? Wycofać brutka i pełen gwizdek z dołu?
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: Ikar » wt 07 mar, 2017

Kolega zamówił x3 xrs tropie black zarejestrowany będzie za 3 tygodnie już nie mogę się doczekać :)
Ozo Drapers Squad

dreadpl
Posty: 22
Rejestracja: sob 07 sty, 2017
Quad:: Can Am Maverick X3 XRS
Imię: Łukasz

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: dreadpl » wt 07 mar, 2017

Robsson pisze:Fajna furmanka, gratulacje.
A co do filmiku...nie szło tego zrobić normalnie? Wycofać brutka i pełen gwizdek z dołu?
Z tyłu dość duży spadek, zakopany do osłon, a z przodu lina zapięta o drzewo i zblokowana na sztywno wyciągarka - nie dała się rozblokować nawet po uwolnieniu Kawy.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: DKfan » wt 07 mar, 2017

SbS ma jednak swoje wady. Duże rozmiary ograniczają go często do poruszania się drogami którymi mogą jechać też małe terenówki. Im więcej błota tym większy problem dla sbs, pewne miejsca gdzie quad nadal jedzie można pokonać tylko na wyciagarce. Nie ma.z kim jeździć, dla toerenowek jest się za szybkim, dla quadow zbyt nieporeczny. Jest u nas zbyt mało tego typu pojazdów żeby jakoś się grupować bo rzadko je się spotyka. Trzeba więc jeździć z quadami które zamiast siedzieć godzinami w błocie jeżdżą turystykę i szybkie odcinki. W moim teamie miałem o tyle szczęście że gdy brałem Rzr dostosowywali tereny i styl jazdy do możliwości mojego pojazdu. Chyba że kupuję się sbs stricte pod udział w imprezach sportowych wtedy to co innego. Mam nadzieję że znajdziesz grupę która będzie nastawiona na szybką jazdę i turystykę , będziesz miał wtedy sporo zabawy. Ja swojego przeinwestowanego Rzr sprzedaje na wiosnę i zostaje przy quadzie.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

dreadpl
Posty: 22
Rejestracja: sob 07 sty, 2017
Quad:: Can Am Maverick X3 XRS
Imię: Łukasz

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: dreadpl » wt 07 mar, 2017

Ja jestem nastawiony na wyprawy zagraniczne, pustynia Gobi, Maroko, Chille takie skromne plany na ten rok, a teraz latamy z quadami i nie ma problemu z przejazdem, czasami trzeba zakombinować ale na pełnych blokadach da radę. Liczy się dla mnie dobra zabawa, mile spędzony czas i obcowanie z naturą.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Can Am Maverick X3

Post autor: DKfan » śr 08 mar, 2017

Oczywiście przy lajtowym jeżdżeniu można latać z quadami bez problemu. Gorzej w wymagającym terenie ale to nie jest sprzęt do tego stworzony. A najważniejsze jest to co napisałeś, frajda
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Side by Side”