ATV POLSKA i QUADZIK SIĘ ŁĄCZĄ! WITAMY ATVQUADZIK!

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » śr 01 kwie, 2009

niech żyje 1.04 ha ha :figielek:
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » śr 01 kwie, 2009

a tak na marginesie to atv polska ma lepszą stronę i forum i ogólnie lepiej to tam wszystko funkcjonuje, ja sie kiedys zapisałem na quadziku a tam nie zaglądam z przyzwyczajenia, atv polska chyba lepiej doinwestowane prywatnie znam jednego z założycielów ale popieram bardzo quadzika :I love QUADZIK:

Awatar użytkownika
DZIKI - husky
Posty: 198
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008
Lokalizacja: Przysłup -Bieszczady

Post autor: DZIKI - husky » śr 01 kwie, 2009

Ja jestem odmiennego zdania . Strona ATV jest dla mnie nadziubdziana i nie czytelna , Forum to samo ta trzcinka i grafika jakaś masakra. Wolę quadzika bez wazeliny :I love QUADZIK:
choć nie jest bez wad :figielek:

Polaris 850 XP
Polaris 550 XP
Polaris 500 X2

Polaris Hawkeye

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

aatv

Post autor: robertyamaha » śr 01 kwie, 2009

no to wykrakaliście:


"Uchwała Zarządu ATV Polska o zawieszeniu działalności Forum
Dodane dnia 2009-04-01 przez Biuro ATV POLSKA
Zgodnie z uchwałą nr 09/2009 Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców-ATV Polska z dniem 03.04.2009, na czas nieokreślony, zawieszona zostaje działalność Forum ATV Polska. Zarząd ATV Polska postanawia skupić działalność PSC ATV Polska na realizacji wybranych celów statutowych - organizowanie i tworzenie warunków dla rozwoju współzawodnictwa sportowego popularnego i wyczynowego, w tym tworzenie regulaminów i koordynacji działań przy organizacji zawodów pod patronatem PZM.

Wszystkim użytkownikom Forum ATV Polska dziękujemy za współtworzenie największego ogólnopolskiego forum poświęconego quadom. Mamy nadzieję, że uczestniczenie w forumowej wspólnocie ATV Polska sprawiło Państwu przyjemności i dało poczucie przynależności do grona pozytywnych osób, owładniętych tą samą pasją.


Z poważaniem

Zarząd ATV Polska
"""

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 01 kwie, 2009

Post napisany o 00:00 to nie wiadomo czy prima aprilis czy nie :D
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » śr 01 kwie, 2009

:D dobre
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » śr 01 kwie, 2009

raczej wiadomo....:-)

świątek
Lucky ATV Team
Posty: 223
Rejestracja: sob 03 lis, 2007
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: świątek » śr 01 kwie, 2009

A nie lepiej było się połączyć z pudelkiem. :figielek: :figielek:

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » śr 01 kwie, 2009

no i powoli szalony dzień nam się kończy :P
MaciekP napisał...
Oficjalny komunikat
29 lutego 2009 roku odbyło się w Kielcach
29 lutego 2009 powinno być pierwszą wskazówką :D ...nie ma takiej daty.

MaciekP napisał...
Tymczasowym prezesem ATVQUADZIK do czasu wyborów został wybrany Krzysztof Wronowski (2CAN).,
Historia 2CANa ma długa brodę i nieco potarganą. Wybranie go na prezesa dla bywalców forów powinno być wskazówka #2

MaciekP napisał...
Rzecznikiem Prasowym ATVQUADZIK wybrano MaćkaP.
To powinno być wskazówką #3.
:hura:

Pojawiło się wiele głosów popierających taką idee.
Wydaje się to słuszne, służy zgodzie w narodzie, konsolidacji itp...lecz czym jestem starszy tym bardziej dostrzegam RÓŻNORODNOŚĆ jako zasadniczy wymóg przetrwania i dotyczy to każdej dziedziny świata i zycia w ogóle.

To fantastyczne, że są różne fora, różne środowiska i że każdy może znaleść swoje miejsce. Naprawdę smutno by było gdybyśmy mieli jedną partię, jedno forum, jedną idee....już to przezyliśmy.

Chrońmy więc różnorodność i jezeli czasem prowadzi to do napięć czy kłótni to tak naprawdę jest to wielką wartością. Mamy wybór, mamy konkurencje, która rodzi kreatywność....źle by się stało, gdyby doszło do powstania ATVQUADZIK.
Ostatnio zmieniony czw 02 kwie, 2009 przez MaciekP, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rożny00
Posty: 139
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Quad:: Suzuki KingQuad 750AXi
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Rożny00 » śr 01 kwie, 2009

Bueheheh sie kurd*e uśmiałem :P
nooo BAJER :P z resztą mówi o tym sam dzień i.. to byłoby dosłownie nie możliwe żeby te dwie hierarchie się złączyły.

I jeszcze jedno co zauważyłem to to całe logo jest trochę takie.. zrobione na szybko i takie "podwórkowej roboty"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”