Apel - czyli jeździć na quadach, ale nie szkodzić!

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » sob 02 cze, 2007

:D byłem na próbie hawkeyem aleksza :wink: prawdziwy debeściak :lol:


ps.niestety na drzewach widziałem ostrzeżenia dla między innymi quadowców że rezerwat że zakaz jazdy ale to chyba sobie sam ktoś napisał,co prawda widziałem patrol ale nie gonił mnie :? potem pojechałem na policję i spytałem czy można czy nie można jeżdzić ,powiedzieli że jak nie ma państwowych tablic ostrzegająco/informujących to nik nie może nam nic powiedzieć :|

ale jakieś stresy się pojawiają trzeba koniecznie to wyjaśnić :wink: motyf już sprawdza w necie,ja dowiem się jeszcze dokładniej na policji
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » sob 02 cze, 2007

...Prezzi i takowe będą sie pojawiały coraz częściej...
Pamiętać trzeba o KODEKSIE... ale nijak to wpoić do głowy riderom którzy nie śledzą żadnego z Forum.... Kupują sprzęt i upalają ile wlezie...

Ba, z autopsji - po przeprowadzce, mnie nowi sąsiedzi gonili za "niby" głosność Bestii (czyt. złośliwość natury ludzkiej sąsiadów) jak wychodziła Bestyjka z garażu i na wolniutkich obrotach docierała dopiero w teren... Dziś mnie błogosławią i proszą aby coś im pomóc - kilka "szlifierek" i 3 crosssy w sąsiedztwie...
A w gruncie rzeczy to upierdliwcy byli bo mój quad im przeszkadzał chociaż kosiarka do trawy głośniejsza jest... :) A czasem wystarczy pług w zimie zainstalować i sąsiadom odśnieżyć rozpędem przy okazji - a konfikty zanikają...

A dziś staram się tępić debilów na terenach KPN'u, quadzikach co kurz wzbijają na siłę przy osiedliskach, pasjami uganiam się za tzw. "crossowcami" ryjącymi beznamiętnie i sądzącymi że czmychą po głębokim piachu (a tych kolegów to zupełnie nie kumam - debile czy co?) po kilkudziesięciu ostrzeżeniach i tez ich mam...

Ostatni rajd w KPN'ie za kolegą na crossie na szlaku skończył się buntem Bestii... pasek padł...
Chłopak zawrócił mimo faktu że wiedział co go może spotkać w konsekwencjach (a złośliwie się uganiał)... Rozbroił pokorą (chyba faktycznie nie wiedział), przeprosił Strażników... Może wesprze nas na "straży Kampinosu?"
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » sob 02 cze, 2007

tylko spokój ,rozmowa i kultura moze nam pomóc.chodz ludzie pełni nienawisci :? trudno i m się czasami dziwić :| .
z drugiej strony prawo jest prawem a tereny rezerwatów piękną przyrodą ,więc na pewno trzeba sie dowiedziec gdzie jeżdzimy i czy nadmiernie czegoś nie niszczymy i nie przeszkadzamy komuś.


ps.motyf masz coś :?:

może przerzucmy temat gdzie indziej
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Marcolife
Posty: 507
Rejestracja: śr 29 lis, 2006
Lokalizacja: polskie bagno

Post autor: Marcolife » sob 02 cze, 2007

czyżby Malezja okazała się być rezerwatem???
Już niedługo zwoduję delfina, założę pianę i fiu...na Ostrołękę!

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » ndz 03 cze, 2007

a moze to jednak rezerwat???
Załączniki
rezerwat.jpg
rezerwat.jpg (64.51 KiB) Przejrzano 6228 razy

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 03 cze, 2007

mozesz dac dokladniejsza mape ew. dane :wink:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » ndz 03 cze, 2007

tak sie zastanawiam jak mamy odróznić rezerwat od normalnego błota :?:

a jak jest z jazda nad wodą :?: jaką kolwiek...ktoś zna przepisy :?:
.:GALEON:.

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » ndz 03 cze, 2007

Jak klikniesz na mape to sie powiekszy. Nie mam dokladniejszej, ale z lewej strony na wysokosci Michalina widac wyraznie zaznaczony rezerwat

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 04 cze, 2007

rezerwat jest ale na wyspach.czy wszystko co zielone to rezerwat?chyba nie?
.:GALEON:.

koko2
Posty: 10
Rejestracja: wt 29 sty, 2008
Lokalizacja: Wiązowna-Kopki.Jastarnia

Post autor: koko2 » śr 13 lut, 2008

sam jeszcz nie jeżdze,ale lada chwila to się zmieni,i jestem całkowicie za jeżdzić,jeżdzić i jeszcze raz jezdzić,ale tylko i wyłącznie nie szkodząc przyrodzie :kwiat:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”