Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
waski69
Posty: 14
Rejestracja: czw 03 gru, 2015
Quad:: Access max 750
Imię: Adam

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: waski69 » wt 23 lut, 2016

Witam w dniu dzisiejszym podczas jazdy max 35 km na godzinę quad zgasł i już nie odpali . Czy ktoś miał już taki problem ... Maszyna ma przejechane 210 km. W środę 15 km temu był na przeglądzie .





W maszynie wymieniono Komputer, licznik, odpalili i okazało się że źle pracuje silnik. Podejrzenia padły na rozrząd . Rozrząd rozebrany i okazuje się że jest ok. Kolejne podejrzenia padają na zapłon, i dalej nic. Zapłon okazuje się że jest ok. Znowu znajdują nową usterkę. Teraz okazuje się że jakiś wałek pompy wodnej jest pęknięty i zaś czekamy na części , ale na szczęście tą część mają w Czechach . Na szczęście czas dostawy to 3 dni robocze, jest nadzieja, że quad będzie na weekend. Kolejny dzień kolejny telefon do serwisu i dowiaduje się że walczą dalej z quadziną , dalej nie chodzi tak jak powinna. Kolejny telefon do serwisu , właśnie mija 1 miesiąc i 2 dni. W serwisie tłumaczą się dalej że znowu okazuje się że nie trafili . Podobno sprawdzają wszystkie czujniki po kolei, robią przekładki z innego quada który stoi na salonie. To ja się pytam ile jest tych czujników w tym Quadzie . Access 750 2015 r

Awatar użytkownika
ropa0
Posty: 531
Rejestracja: sob 14 gru, 2013
Quad:: LS 300 turbo
Imię: Robert
Lokalizacja: SY

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: ropa0 » wt 23 lut, 2016

mnie sie wydaje a przeważnie tak jest ze oni sie dopiero ucza na twojej maszynie metoda prób i błędów

współczuję!!!!!!!

kiedys moj tata mial podobną sytuacje ale ze nowym skuterem
tez wszystko wymienii po koleii i non stop cos
az sie wkuzylem ze szwagrem i pojechalismy na ten serwis /salon
i wnioskowalismy i nowy sprzet i chyba tem skuter ich przerósł bo po tygodniu juz na ojca czekal nowy skuter
Wolę być niedoskonałą wersją samego siebie,niż idealna kopią kogoś innego .

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: oolsztyniak » śr 24 lut, 2016

Niech do tego co stoi na salonie przełożą Twoją rejestrację i VIN
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: Paulus71 » śr 24 lut, 2016

miesiąc mija .....tak jak pisałem ....... normalny doświadczony serwis ogarnął by sprawę w dwa dni
a tu częsci brak, serwis nie ma pojęcia i wymienia element po elemencie

żałosne

dlatego lepiej nie kupować nowych konstrukcji chińsko tajwańskich
mods in progress :-)

waski69
Posty: 14
Rejestracja: czw 03 gru, 2015
Quad:: Access max 750
Imię: Adam

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: waski69 » pt 04 mar, 2016

Maszyna odebrana , tylko teraz niema kiedy przetestować . Zauważyłem że na pewno lepiej pali, bo pali na pewno na dotyk, czego nie było przed awarią .

Awatar użytkownika
ropa0
Posty: 531
Rejestracja: sob 14 gru, 2013
Quad:: LS 300 turbo
Imię: Robert
Lokalizacja: SY

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: ropa0 » pt 04 mar, 2016

aa jakieś konkrety??? co bylo , co naprawili
Wolę być niedoskonałą wersją samego siebie,niż idealna kopią kogoś innego .

waski69
Posty: 14
Rejestracja: czw 03 gru, 2015
Quad:: Access max 750
Imię: Adam

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: waski69 » wt 22 mar, 2016

Witam Jestem posiadaczem accessa 700 , którego posiadam od początku grudnia 2015.
Od dnia kiedy stałem się posiadaczem otóż tej wspaniałej maszyny byłem tylko 2 razy na przejażdżce z której już nie wróciłem o własnych siłach .
Za pierwszym razem padł komputer , zostały wymienione jakieś wskaźniki ,filtr powietrza,świece zapłonowe,i uszczelniacze pompy, to była pierwsza awaria gdzie gadzina spędziła 1,5 miesiąca .
To była 1 awaria , po 1 wypadzie. Quada odebrałem jakoś początkiem marca . Pierwsza jazda była 05.po drogach publicznych (po ulicy asfaltowej) bo strach było wjechać w teren i było wszystko ok . W następny weekend pojechałem w teren i już nie wróciłem o własnych siłach , musiałem być holowany . Maszyna miała ciężko odpalić. Obawy były takie jak by była zalana świeca. Po jakimś czasie udało sie odpalić ale gadzina gasła gasła . Następnego dnia zawiozłem z powrotem na serwis ale już nie tam gdzie wcześniej to znaczy do Dąbrowy , tylko tam gdzie kupiłem .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 23 mar, 2016

Zamiast jeździc to włóczysz sie po serwisach ciekawe czy to tylko twój egzemplarz taki pechowy czy po prostu wypuścili na rynek coś co nie do końca powinno byc wypuszczone bez testów w dłuższym okresie czasowym .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

waski69
Posty: 14
Rejestracja: czw 03 gru, 2015
Quad:: Access max 750
Imię: Adam

Re: Access 700 max Quad jechał zgasł i nie odpali

Post autor: waski69 » śr 23 mar, 2016

Rozmawiałem z jednym gościem co w jeździ też na takiej tylko 650 z 2012 r nie narzeka , powiedział jeszcze że w grupie są trzy takie maszyny i nic się nie dzieje. Quady nurkują że tylko sury ze snorkli wystaję i nic się nikomu nie dzieje .Poprostu chyba pech albo ten rocznik tak ma . Tak że poszukuje tych co maja roczniki z 2015 r i poj 700. czekam na jakieś komentarze .

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”