Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Grzegorz Głowienka - informacja prasowa PT
Zespół PT wraca do korzeni – rezygnuje z systemu Trackloggera, powraca do taśmowania oesów i nadzoru przez sędziów, a także obniża koszty wpisowego na kolejne edycje.

Grzegorz Głowienka
Od 14 maja 2009 roku można już kupić majowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić numer majowy QUADZIKa.

Grzegorz Głowienka
Jeśli zastanawiałeś się jak wygląda profesjonalnie przygotowany do rajdu Dakar sprzęt – musisz przyjechać na Elka Suspension Cross Country Cup 2009 do Obornik! Specjalnie dla fanów czterokołowców na imprezie organizowanej przez Quady Śrem pojawi się jedyna w swoim rodzaju Yamaha Raptor 700 – prowadzona na tegorocznej edycji rajdu Dakar przez Rafała Sonika. To nie koniec atrakcji związanych ze sławnym Polakiem. Podczas zawodów w Obornikach rozdane zostaną plakaty z autografem Rafała Sonika. Przewidziano również projekcje filmów z rajdu Dakar 2009. Więcej informacji o imprezie znajdziesz tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych mocnych wrażeń.

Grzegorz Głowienka
Firma Quady Śrem na zawodach Elka Suspension Cross Country Cup 2009 w Obornikach k. Poznania odda w ręce szczęśliwca komplet profesjonalnych amortyzatorów Elka z regulacją sprężyny, dobicia i odbicia!

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa Suzuki Mot
Suzuki Motor Poland zaprasza na czwartą edycję Suzuki Quad Adventure, która odbędzie się 9-10 maja 2009 w Ogrodzieńcu, koło Zawiercia. Impreza przeznaczona jest dla posiadaczy przeprawowych quadów SUZUKI, zakupionych u autoryzowanych dealerów Suzuki Motor Poland.

MaciekP
1 kwietnia podaliśmy informację, że jakoby ATVPOLSKA i QUADZIK.PL postanowiło połączyć swoje siły dla lepszej promocji sportu quadowego w Polsce i powołało do życia ATVQUADZIK. Oczywiście to była ściema 1 kwietniowa...

Grzegorz Głowienka
W dniach 9-10 maja 2009 pod nadzorem kanadyjskich specjalistów z Elki odbędzie się zupełnie nowa impreza. Na torze w Obornikach k. Poznania rozegrane zostaną zawody Cross Country w dwóch klasach: 2K i 4K. Przed zawodami przewidziana jest sesja testowa prowadzona przez Pierre-Yves Deneault’a, wykwalifikowanego technika z firmy Elka Suspension, który będzie na bieżąco regulował zawieszenie Elka w pojazdach uczestników. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich quadowców, w tym również obecnych oraz przyszłych posiadaczy amortyzatorów Elka. Niezapomniane przeżycia i odjazdowa atmosfera gwarantowane!

Marcin Stachura
„…Jesteśmy widoczni.” : Rozmowa z Wioletą Sekulską o planach Lucky Star Polska na 2009 rok.

Grzegorz Głowienka
Od 12 marca 2009 roku będzie można kupić marcowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić numer marcowy QUADZIKa.

Marcin Stachura
„…rozsądna cena, dobre wykonanie, szeroka oferta pojazdów,…” : O planach SYM’a na 2009 rok opowie nam Paweł Parka - Manager Marketingu i Sprzedaży SYM.

Kingway Motor Poland - informacja prasowa
W ubiegłym roku quady przeprawowe Kingwaya zdały egzamin na polskich bezdrożach. W tym roku Kingway Motor Poland postanowił pójść nieco dalej. Sahara to wspólny z Motul Oil i portalem www.scigacz.pl projekt w ramach którego uczestnicy spędzą 10 dni podróżując na quadach w Tunezji. W tym czasie pokonają dystans około 1800 km. nocując w rozbijanych obozowiskach na pustyni, bez wygód i udogodnień. Tylko oni, quady i przygoda.

Marcin Stachura
„…aby wspierać naszą markę i naszych klientów.”: rozmowa z Konradem Dubelskim z Probike S.A. o planach quadowych Kawasaki na 2009 rok.

Marcin Stachura
„…Z perspektywy funkcjonowania firmy robimy wszystko…” : Rozmowa z Filipem Walczakiem z Yamaha Motor Polska o planach quadowych na 2009 rok.

Jarek Kobierski
„…cały czas odczuwamy większą sprzedaż z miesiąca na miesiąc …” Rozmowa z Maćkiem Mikołajczukiem z ATV Sweden Polska o planach quadowych na 2009 rok.

Marcin Stachura, źródło: Honda Poland
Honda buduje nowe centrum logistyczne w Polsce, w Pniewach. Nowy obiekt otrzyma nazwę „Honda Logistics Center Central-Europe Sp. z o.o.”, w skrócie „HLC-CE” i będzie miało za zadanie poprawić jakość swoich usług w zakresie dostaw części zamiennych w regionie, w którym przewidywany jest dalszy wzrost ich sprzedaży, również w Polsce.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.