Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Grzegorz Głowienka
Pierwsza w Polsce publikacja poświęcona technice jazdy quadem jest już dostępna. Przystępnie napisany, bogato ilustrowany poradnik umożliwia samodzielne doskonalenie techniki jazdy. Przeznaczony jest przede wszystkim dla początkujących, ale i zaawansowani kierowcy quadów będą mogli zweryfikować swoją wiedzę. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących m.in. ubioru, dopasowania pojazdu do kierującego, prawidłowego wykonywania różnych manewrów podczas jazdy po drogach i w terenie oraz wskazówki dotyczące postępowania w razie wypadku.

Grzegorz Głowienka - Informacja prasowa Yamaha Motor Polska
Miła wiadomość dla miłośników marki Yamaha. Już teraz importer ma możliwość sprzedaży quadów z homologacją. Nie mówimy tu tylko o możliwościach rejestracji, ale przede wszystkim o rozszerzeniu oferty producenta o stuprocentowe pojazdy homologowane. Zapoznaj się również z nowymi cenami i promocjami na quady Yamaha.

Suzuki Motor Poland - informacja prasowa
Z myślą o wszystkich miłośnikach pojazdów ATV, Suzuki Motor Poland uatrakcyjniło ofertę swoich czterokołowców.Najmocniejsze pojazdy ATV Suzuki - KingQuad 750 i KingQuad 400 zostały wzbogacone o możliwość rejestracji.

Artur Labudda
Mając za sobą podróż UAZ-em na Syberię stwierdziłem, że dlaczego teraz nie zrobić czegoś tu w Polsce. I tak, dłużej się nie zastanawiając, pojawiła się myśl o przełamaniu kolejnej granicy – granicy samego siebie, tabu, ludzkich przekonań i własnych słabości. Jako osoba niepełnosprawna poruszająca się od 22 lat na wózku inwalidzkim (w wypadku kolejowym straciłem obie nogi) chcę przełamać stereotyp osoby niepełnosprawnej. 14 czerwca 2010 roku, wyruszyłem w swoją podróż specjalnie przygotowanym do tego przedsięwzięcia quadem.

Grzegorz Głowienka
Mamy specjalnie coś dla Ciebie – zaproszenie na 14. Ogólnopolski zlot motorowerów, motocykli i Quadów – Motoriada 2010. W dniach 18-20 czerwca 2010 roku w Romanówce koło Siemiatycz, za jedyne 20 zł możesz wziąć udział w rodzinnej imprezie z takimi samymi pasjonatami motoryzacji jak ty. Tak, tak wpisowe tylko 20 zł. Więcej informacji w kalendarzu imprez na Quadzik.pl

Grzegorz Głowienka
Do rozpoczęcia Lubuskich Mistrzostw Off-Road pozostało już tylko niespełna 2 tygodnie. W dniach 18-19 czerwca do Drezdenka zjadą zawodnicy na swoich quadach 4x4 i przez 2,5 godziny będą zmagali się z terenem i swoimi słabościami na szybkiej pętli w stylu cross country.

Grzegorz Głowienka
Od 20 maja 2010 roku można kupić majowo-czerwcowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Nic prostszego. W dniach 29-30 maja 2010 roku przyjedź do Mielna na Baltic Beach Cup. W ciągu dwóch dni będziesz mógł wziąć udział w zawodach w stylu Cross Contry i wyjeździć się do woli po nadmorskiej plaży.

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Maciejem Skibskim z Taurus Sea Power o planach quadowych Can-am / BRP na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
Can-am / BRP to firma innowacyjna, która ma najwięcej nowych modeli i rozwiązań co roku, i nie są one powieleniem tego, co ktoś kiedyś miał, tylko są to nowe pomysły. Do tego działające tak w terenie jak i przy zwykłym użytkowaniu. To jest to coś, co automatycznie zachęca klientów do wybierania tej marki.

Grzegorz Głowienka
Rozmowa z Pawłem Iwanickim – Dyrektorem Działu Sprzedaży Motocykli Suzuki – o planach quadowych Suzuki na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie. Polska to bardzo specyficzny kraj, w którym większe jest zawsze wrogiem mniejszego i tak naprawdę nasze stoisko ten trend odzwierciedla. Dlatego skoncentrowaliśmy się głównie na modelu KingQuad 750 ze wspomaganiem w nowych kolorach – camouflage i białym.

Marcin Stachura
Rozmowa z Filipem Walczakiem z Yamaha Motor Polska o planach quadowych na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
Nasze pojazdy cały czas bardzo dobrze się sprzedają, cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów, siłą rzeczy fabryka cały czas zostawia je w niezmienionej koncepcji, niezmienionym designie. W zasadzie w każdym segmencie rynku Yamaha wciąż jest numer 1 na świecie.

Marcin Stachura
Ze względu na Żałobę Narodową oraz rozmiar tragedii - decyzją organizatorów i sponsorów, MT RALLY – 2010 – został ODWOŁANY.

Marcin Stachura
Rozmowa z Michałem Dudkiem z Honda Poland o planach quadowych na 2010 rok, przeprowadzona na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie.
W naszej ofercie są bardzo ciekawe quady o mniejszych pojemnościach, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach np. TRX250 już od 13.900 zł. Warto zwrócić również uwagę na TRX420FA z napędem na 4 koła, z dwu sprzęgłową przekładnią, charakteryzującego się dobrym przeniesieniem napędu i całkiem niezłą skutecznością w ciężkim terenie.

Grzegorz Głowienka - Informacja prasowa QUADY ŚREM
Firma QUADY ŚREM KT RACING TEAM wprowadziła specjalną promocję zainicjowaną przez producenta amortyzatorów - firmę ELKA SUSPENSION. Dzięki kilkuletniej współpracy i wzrostowi sprzedaży, QUADYŚREM wynegocjowały u producenta lepsze warunki finansowe na zakup amortyzatorów dla aktywnych zawodników ATV. Wysokość dofinansowania może wynosić nawet do 40% wartości zawieszenia. Akcja ma na celu promowanie udziału w zawodach.

Marcin Stachura
Pozwoliliśmy sobie na mały żarcik 1-kwietniowy. Ale nie wszystko było nieprawdą... Z premedytacją Marcin Stachura (Stahoo) pomieszał prawdę z fikcją... Tak, tak pewne rzeczy funkcjonują już w naszym kraju...

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.