Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Informacja prasowa - RMF Caroline Team
Zdobywca Pucharu Polski, Mistrz Europy, trzeci zawodnik rajdu Dakar 2011 – Łukasz „Łoker” Łaskawiec zasilił szeregi RMF Caroline Team. Począwszy od sezonu 2011, barwy Teamu i Polski będą reprezentowane zarówno w kategorii samochodów jak i quadów.

Polonia Cup – informacja prasowa
Firma POLONIA CUP została oficjalnym IMPORTEREM marki TGB na obszar RP. Polityka cenowa oraz marketingowa zostanie wkrótce oficjalnie ogłoszona. Obecnie zapraszamy na rozmowy wszystkich chętnych, którzy pragną podjąć temat współpracy na zasadach dealerskich do siedziby firmy w Tarnowskich Górach – ul. Łowiecka 121. Na miejscu zaprezentujemy oraz przetestujemy modele: TARGET oraz BLADE. Kontakt: Piotr Pluciński, pp@poloniacup.com.pl oraz 0602 383 389.

Grzegorz Głowienka
Od 3 lutego 2011 roku można kupić lutowo-marcowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

MT Rally - Informacja prasowa
MT RALLY startuje 7 kwietnia 2011. MT RALLY 2011 to międzynarodowa impreza rajdowa przeznaczona dla pasjonatów motocykli, quadów, samochodów i po raz pierwszy ciężarówek 4×4. Miejsce, jak większość imprez spod znaku MT, to Poligon Drawski – największy czynny poligon wojskowy w Europie. Do pokonania jest blisko 500 km tras wg roodbooka, podzielonych na cztery etapy, w tym jeden nocny (etap pierwszy otwierający imprezę). Obejrzyj filmową zapowiedź MT Rally 2011.

ESOX - informacja prasowa
10-12 Czerwiec 2011, centrum Polski, absolutnie nowatorska impreza. Prawdziwe święto off-roadu i przygody. Zapraszamy na Adventure Camp. Nowoczesna formuła łącząca wszystkie rodzaje jazdy po bezdrożach. Niezależnie od kształtu kierownicy i ilości kół musisz tu przyjechać. Zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół. Poznaj ludzi z pasją i spróbuj czegoś nowego.

Jarek Kobierski
W tym roku w rajdzie Dakar mieliśmy dwóch quadowców z Polski. Niestety już na początku, po niefortunnym wypadku odpadł z dalszej rywalizacji Rafał Sonik. A na polu walki z przeciwnościami dakarowej trasy pozostał tylko jedyny Polak jadący na quadzie – Łukasz Łasakwiec, Mistrz Europy Baja 2010. I trzeba przyznać, że z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej. Codzienną dawkę informacji znajdziesz również na www.blog.lukaszlaskawiec.com

Poland Trophy - informacja prasowa
W sezonie 2011 zespół Poland Trophy przygotował 3 rajdy szybkie przeznaczone dla quadów 4x4 oraz 3 zupełnie nowe Rajdy przeprawowe – Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Przeczytaj co zmieniło się w regulaminach i zobacz Co, Gdzie i Kiedy się odbędzie.

Grzegorz Głowienka
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
i jak najwięcej terenów do jazdy w 2011 roku
życzy redakcja Quadzik.

Inter Cars S.A. – informacja prasowa
UTV czy mocny quad, nie musi być tylko pojazdem rekreacyjnym. Coraz bardziej pomysłowe akcesoria i urządzania pozwalają zaprzęgnąć tego rodzaju pojazdy do najcięższych prac związanych z utrzymaniem czystości dróg i chodników. Komplet akcesoriów pozwala na prowadzenie odśnieżania, używania czterokołowców jako solarki, a poza sezonem zimowym wyposażenia ich w szczotkę sprzątającą. Tak usprawniony pojazd może być z powodzeniem używany jako „wół roboczy” przy utrzymaniu czystości na posesjach prywatnych jak również przez służby komunalne zajmujące się utrzymaniem czystości dróg i chodników.

Grzegorz Głowienka
Od 25 listopada 2010 roku można kupić najnowszy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach tym razem oznaczony jako Listopad-Grudzień 2010 / Styczeń 2011. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Bartek Sołtys
Wracają stare dobre klimaty. Piękny poligon, jesienne widoki i dużo jazdy. Szukasz imprezy bez ciśnienia i z dużym terenem? Zapraszamy w dniach 19-21.11.2010 do Nowej Dęby na II Spirit of Adventure.
Czas już najwyższy nadrobić roczne zaległości i odwiedzić dobrze znane poligonowe miejscówki. Organizatorzy gwarantują pakiet VIP - zimno, mokro i daleko do domu. Nagród mało, za to kilometrów dużo.Fajny hotel, klimatyczny barek itp. itd. Starym wyjadaczom klasyki naszych imprez nie ma co tłumaczyć. Nowym powiemy - "będzie Pan zadowolony".
Spirit of Adventure - twarda przygoda- twarda przygoda.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Quadami zainteresował się w wieku 14 lat. Rok później dostał swoją pierwszą maszynę i zaczął jeździć wyczynowo. Teraz przygotowuje się do udziału w legendarnym Rajdzie Dakar, w którym start stanowi jedno z najtrudniejszych wyzwań sportowych.

Grzegorz Głowienka
W grudniu 2009 roku z pomocą kilku osób zakręconych quadami oraz przy wsparciu sponsorów, w ciągu dosłownie kilku dni powstał Kalendarz Quadowy 2010. Po sukcesie, mówiąc nieskromnie :), w tym roku rozpoczęliśmy przygotowania znacznie wcześniej. I tym razem na kalendarzu nie zabraknie fotek z imprez zarówno sportowych jak i przeprawowych. Już dziś zamów Kalendarz Quadowy 2011 albo najlepiej od razu kilka sztuk i zrób prezent dla najbliższych...

Grzegorz Głowienka
Od 22 września 2010 roku można kupić wrześniowo-październikowy numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Od 22 lipca 2010 roku można kupić lipcowo-sierpniowy (wakacyjny) numer dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach. Zobacz co znajdziesz w magazynie i gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.