Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Aktualności rynkowe
Motoroni - Informacja prasowa
Zapraszamy na V Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów, która odbędzie się w dniach 1-3 marca 2013 w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Jeżeli chcesz wygrać darmowe wejściówki zerknij na Forum Quadzik.pl oraz FanPage Quadzikowy.

Grzegorz Głowienka
Mróz, śnieg i zima w pełni, zatem czas na kolejne wydanie Quadzika. Numer (23) 5/2012 miał ukazać się przed Bożym Narodzeniem, ale przewlekłe choróbska zmogły redakcję, więc numer wchodzi do sprzedaży w styczniu. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie. Jakie quady i akcesoria przetestowaliśmy, jakie imprezy opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
W imieniu swoim, całej redakcji oraz ekipy tworzącej Quadzika
życzę zdrowych, pogodnych i jeszcze raz zdrowych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz jak najwięcej urozmaiconych terenów do jazdy w 2013 roku...

Grzegorz Głowienka
Koniec Świata, planowany w kalendarzu Majów na 21 grudnia 2012 roku, nie odbędzie się. Zgodnie z doniesieniami „Science” – archeologowie odkryli w gwatemalskiej dżungli dowód na to, że Majowie wcale nie prognozowali apokalipsy na 2012 rok. Zatem spieszymy donieść, że powstaje kolejna edycja Kalendarza Quadowego na 2013.

Motocykle Polska - Informacja prasowa
Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego 1 grudnia 2012 roku w godzinach 10.00-13.30 odbędzie się spotkanie charytatywne na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania - „Święty Mikołaj jeździ quadem”.

Grzegorz Głowienka
Za oknem jesień w pełni, a my z "lekkim" opóźnieniem wprowadzamy do sprzedaży kolejny numer (22) 4/2012 gazety Quadzik. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie. Jakie quady i akcesoria przetestowaliśmy, jakie imprezy opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

VIMEX - Informacja prasowa
Pojazd UTV stanowi kompilację zalet mocnego quada 4x4 i samochodu terenowego.
Podobnie jak quad pokona nawet najbardziej wymagający teren. Kręta, pełna dziur droga, wzniesienia i zjazdy, czy kamieniste lub błotne podłoże to tereny wręcz stworzone dla UTV. Dodatkowym atutem UTV jest możliwość przewozu aż do 4 osób jednocześnie na typowych samochodowych fotelach. Ponadto dzięki samochodowej kierownicy i automatycznej skrzyni biegów prowadzenie UTV jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze niż prowadzenie quada.

Motor-Land - informacja prasowa
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także mając na uwadze rozwój rynku ATV w Polsce, polski importer pojazdów ATV marki KYMCO, firma Motor-Land, przygotował nową ofertę promocyjną. Cieszące się sporą popularnością modele quadów, które niejednokrotnie dowiodły swojej funkcjonalności w różnych warunkach i podczas różnych zadań, w aktualnej promocji kosztują teraz nawet do 2500 PLN mniej...

Yamaha Motor - informacja prasowa
Masz enduro, motocykl crossowy lub quada dowolnej marki? To jedź z nami na off-road! Kolejna już edycja słynnej imprezy przeprawowej Yamahy odbędzie się w dniach 21-23 września tego roku w malowniczo położonym ośrodku Natura Park w Baligrodzie.

Makroconcert - informacja prasowa
Ryk silników o wielkiej mocy, hektolitry spalonego paliwa, niewiarygodne akrobacje, dziesiątki miażdżonych wraków aut. Jesienią łódzka ATLAS ARENA i gdańsko-sopocka ERGO ARENA staną się epicentrum motorowej rozrywki za sprawą najlepszych Monster Trucków świata, które w samych tylko Stanach Zjednoczonych podziwia blisko siedemset tysięcy widzów podczas 80 show rocznie!

Grzegorz Głowienka
Wakacje w rozkwicie i kolejny numer (21) 3/2012 gazety Quadzik trafił do dystrybutorów oraz został wysłany do prenumeratorów. Zobacz co tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie. Jakie quady i akcesoria przetestowaliśmy, jakie imprezy opisaliśmy. Sprawdź gdzie będzie można kupić najnowszy numer QUADZIKa. Przekartkuj nowego Quadzika w internecie.

Grzegorz Głowienka
Zwycięzcami Quadzikowego konkursu wakacyjnego z Techlandem i grą Mad Riders są: Konrad Kubica, Marcin Iwachów, Karolina Karolewicz, Mikołaj Kwiecinski, Marta Gawlikowicz.
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i gratulujemy zwycięzcom... Niebawem kolejne konkursy...

Grzegorz Głowienka
Quadzik, jako patron medialny, zaprasza na imprezę, która odbędzie się 25 sierpnia 2012 roku w miejscowości Świny (Camping pod lasem, Świny 17), na terenie gminy Bolków. Impreza ma charakter rekreacyjno-sportowy i zasięg ogólnopolski, podzielona jest na dwa moduły. Pierwszy, to rajd skierowany do posiadaczy quadów, którego trasa obejmuje ok. 70 km. Podczas przejazdu dla zawodników przewidziane są zadania, których wykonanie pozwoli na poznanie gminy i jej atrakcji. Moduł drugi to uroczystości, które odbywają się w bazie rajdu. Dla uczestników zaplanowany jest bardzo zróżnicowany wachlarz atrakcji m.in.: przejazdy quadami, lot balonem, gry i zabawy, dmuchańce, teatr ognia, igraszki z katem i wiele innych.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa Poland Trophy
Czas upływa bardzo szybko i miło nam poinformować, a jednocześnie przypomnieć, że już w przyszłym tygodniu ruszamy z drugą odsłoną naszego rajdu! Impreza zapięta jest już na ostatni guzik, teraz pozostaje nam czekać na inaugurację 22 czerwca 2012 roku w Mogilnie!

VIMEX - Informacja prasowa
Mogą być odśnieżarką, zamiatarką, solarką lub „wołem roboczym”. W znakomity sposób łączą zalety quadów i samochodów terenowych. Pojazdy użytkowe UTV - ich zastosowanie ogranicza tylko ludzka wyobraźnia! Pojazdy rekreacyjne Buggy to przede wszystkim dobra zabawa, adrenalina i radość z poruszania się “wszędołazem” po terenach niedostępnych dla innych pojazdów. Firma VIMEX (www.vimex.co) jest bezpośrednim importerem pojazdów UTV i BUGGY, produkowanych pod marką XINYANG. Pojazdy tej marki sprzedawane są w większości krajów świata, w tym na tak wymagających rynkach jak USA i Niemcy.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.