Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Rynek quadów/Akcesoria quadowe
Marcin Stachura
Kiedy parę lat temu rozpoczynałem moją przygodę z quadami, zabierałem ze sobą w teren tylko wodę. Wraz z nabywaniem doświadczenia zabierałem coraz więcej rzeczy, tych potrzebnych i tych na wszelki wypadek. Wkrótce zacząłem też zabierać swoją obecną żonę, która dzięki Bogu podzieliła ze mną to hobby. Pojawił się jednak problem, jak to wszystko spakować, aby bezpiecznie przewieźć i mieć do wszystkiego sprawny dostęp. Dawno temu dojrzewałem do tematyki akcesoriów quadowych. Teraz już wiem, bez dedykowanych toreb i kufrów nie dałbym rady.

Inter Cars S.A. – informacja prasowa
UTV czy mocny quad, nie musi być tylko pojazdem rekreacyjnym. Coraz bardziej pomysłowe akcesoria i urządzania pozwalają zaprzęgnąć tego rodzaju pojazdy do najcięższych prac związanych z utrzymaniem czystości dróg i chodników. Komplet akcesoriów pozwala na prowadzenie odśnieżania, używania czterokołowców jako solarki, a poza sezonem zimowym wyposażenia ich w szczotkę sprzątającą. Tak usprawniony pojazd może być z powodzeniem używany jako „wół roboczy” przy utrzymaniu czystości na posesjach prywatnych jak również przez służby komunalne zajmujące się utrzymaniem czystości dróg i chodników.

Grzegorz Głowienka
Wyprawa w teren wymaga odpowiedniego przygotowania. Dotyczy to zarówno jeźdźca jak i quada. Chociaż wiadomo, że jak kierowca jest do luftu to i profesjonalne wyposażenie maszyny nie pomoże. Przekonał się o tym nasz przyjaciel Tomasz. Gdy przyprowadził świeżutkiego quada wprost z salonu, nie namyślając się długo tak jak stał wsiadł na niego i pojechał na próbny objazd do pobliskiego lasu. Dobrze, że przynajmniej wziął stary motocyklowy kask ojca...

Jarek Kobierski
...czyli jak założyć, żeby „przypadkiem” nie zdjąć...
Coraz większe doświadczenie quadowców sprawia, że na quadowych imprezach rywalizacja staje się bardziej zacięta niż jeszcze dwa, trzy lata temu. W pośpiechu zdarza się nawet stracić buty, żeby nie dać się wyprzedzić.

Marcin Stachura, źródło: Yamaha Motor Polska
Firma Yamaha wprowadza własne oleje Yamalube. Genezą wprowadzenia na rynek własnych olejów stała się troska o jednostki napędowe Yamaha. Jak zapewnia importer, oleje Yamalube pozwalają osiągać pełną moc, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów ochronnych dla silnika.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa
Warto od czasu do czasu zafundować poranną toaletę zabrudzonemu łańcuchowi naszego quada. Do tego celu zamiast ryżowej szczotki i szarego mydła proponujemy aktywną pianę czyszczącą marki Bel-Ray.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.