Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Patronat medialny/Poland Trophy
Jarek Kobierski
Prezentujemy oficjalne sumaryczne wyniki III edycji Poland Trophy 2008 – Morągu 19-20.09

Jarek Kobierski
Szanowni Uczestnicy POLAND TROPHY
Już w ten piątek, tj. 03.10.2008 o godz. 2000 w TVN TURBO będziecie mogli Państwo zobaczyć premierę I-go odcinka poświęconego w całości niedawno odbytej III edycji PT w Morągu.

Grzegorz Głowienka
W dniach 22-23 sierpnia 2008 roku w Świętochłowicach odbyła się I edycja Rajdu Mistrzostw Śląska Off-Road… Miało być ciężko i przeprawowo, a wyszło... Obejrzyj relację zdjęciową i filmową z tego wydarzenia...

Grzegorz Głowienka
Relacja filmowa, klasyfikacja i galeria zdjęć z rajdu przeprawowego, który w dniach 4-5 lipca 2008 roku odbył się w Drawsku Pomorskim.

Grzegorz Głowienka
Już 18 lipca o 20.00 zapraszamy na antenę TVN Turbo, na dalszy ciąg zmagań w Poland Trophy, w programie Poland Trophy, który już znacie z ramówki w TVN Turbo! Następna, premierowa relacja już za tydzień 25 lipca również o 20.00! Oprócz niesamowitych relacji prosto z ekstremalnie trudnych odcinków specjalnych będziemy mogli posłuchać wywiadów, w których sami zawodnicy podzielą się swoimi refleksjami na temat Poland Trophy oraz opowiedzą, dlaczego tak bardzo kochają off-road i rajdy przeprawowe. W programie zobaczymy i posłuchamy również jak powstaje Poland Trophy oraz co dzieje się podczas samego rajdu w Off Road Parku.

Grzegorz Głowienka
Wszystkie potrzebne informacje dla quadowca, który chce uczestniczyć w II Edycji Zachodniopomorskiej Rajdu Poland Trophy w 2008 roku.

Grzegorz Głowienka - informacja prasowa Kingway
W dniach 18-19 kwietnia 2008 roku przeżywaliśmy niezwykle emocjonujące wydarzenie jakim jest, rozgrywana kolejny rok z rzędu, impreza offroadowa Poland Trophy. Mówi się, że to najbardziej prestiżowy i ekstremalny rajd przeprawowy w Europie i chyba jest to prawda. Prestiżowy bo zdecydowanie dla najlepszych, najwytrwalszych i ogólnie dla naj. I właśnie tam i właśnie dlatego startował w swoim debiucie nasz fabryczny Kingway Trophy Team na Quadach Kingway Dominator 500 CC 4x4…

Grzegorz Głowienka
Relacja filmowa, klasyfikacja i galeria zdjęć z rajdu przeprawowego, który w dniach 18-19 kwietnia 2008 roku odbył się w Walimiu.

Grzegorz Głowienka
Kiedy jechaliśmy na pierwszą edycję Poland Trophy 2007 do Zawiercia, „z pewną taką nieśmiałością” patrzyliśmy na to przedsięwzięcie... Ale już od drugiej edycji, Poland Trophy objęliśmy wyłącznym quadowym patronatem medialnym, bo uwierzyliśmy, że będzie to jedna z bardziej ekstremalnych i dobrze przygotowanych imprez quadowych w Polsce. I nie pomyliliśmy się. Praktycznie nieznana impreza jest obecnie stawiana jako przykład dla innych organizatorów ekstremalnych imprez przeprawowych. Oczywiście żadna w tym zasługa Quadzik.pl :) Uznanie należy się przede wszystkim Maćkowi Rachtanowi i całej jego ekipie, która nie zważając na pierwsze, nie do końca pochlebne komentarze, nie odpuściła i robiła swoje... W najbliższy piątek 18.04.2008 r. odbędzie się I edycja Poland Trophy w Walimiu na której będziemy z aparatem i kamerą...

Grzegorz Głowienka
System monitorowania załóg explona zwiększa bezpieczeństwo na trasie rajdu, dba o rywalizację Fair-Play, a w pełnej opcji pozwala także na wezwanie pomocy w terenie (opcja na życzenie Organizatora, niedostępne podczas Edycji Walim). Sprawdza poprawność przejazdu trasy, rejestruje przekroczenia dozwolonej prędkości oraz weryfikuje zaliczenie punktu kontroli przejazdu (CP).

Grzegorz Głowienka
Tu możesz zgłosić załogę, poznać jakie są koszty uczestnictwa lub zapoznać z regulaminem Rajdu Poland Trophy 2008.

Grzegorz Głowienka
Zapraszamy do zakupu kalendarza Rajdu Poland Trophy na 2008 rok.

Grzegorz Głowienka
Zapraszamy do zakupu kwartalnika Rajdu Poland Trophy.

Grzegorz Głowienka
Wymagania dla poszczególnych klas Rajdu Poland Trophy 2008.

Grzegorz
Zapoznaj się gdzie i w jakich terminach odbędą się kolejne edycje rajdu przeprawowego Poland Trophy 2008.

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.