Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Imprezy quadowe/Relacje z imprez
Grzegorz Głowienka
V Przeprawowy Puchar Polski YAMAHA CUP 2009, I runda – Bojanów. Obecne rajdy zrobiły się bardzo wymagające pod względem przygotowania technicznego pojazdu i jeźdźca. Trudno już na wstępie spełnić wymogi regulaminowe, obciążenia finansowe również skutecznie odstraszają. Dlatego dobrze, że taka impreza jak Yamaha Cup znowu wróciła. Brakowało rajdu dla uczestnika chcącego rozpocząć przygodę z quadowym off-roadem, na którym będzie mógł zdobywać doświadczenie i poznawać nowych ludzi dzieląc tę samą pasję.

Grzegorz Głowienka
Walim 2009 to był jeden z szybszych rajdów spośród wszystkich dolnośląskich edycji. Podczas pierwszej w 2007 roku wszyscy byli w totalnym szoku. Wysokie góry, ładne widoki i wysoko postawiona poprzeczka. Rok później nowe OSy oraz spore zamieszanie wprowadzone przez padający deszcz. Było ślisko, błoto sięgało kolan a pot spływał po jajach.

Łukasz Łazarz
Różnorodność umiejętności oraz mocy maszyn gwarantowała niezapomniane widowisko, które 19.04.2009 można było zobaczyć na własne oczy w Pucharze Czterech Torów w Konarach, nieopodal Jędrzejowa w województwie świętokrzyskim.

Grzegorz Głowienka
Miłośnicy quadów Suzuki, tych kupionych oczywiście w polskiej sieci dilerskiej, już po raz czwarty przyjechali na imprezę integracyjną zorganizowaną specjalnie dla nich. Tym razem miejscem zmagań był teren w okolicach Ogrodzieńca. Jeszcze nigdy, na żadnej quadowej imprezie, nie wzbiłem się tak wysoko nad ziemią. Miejscami oesy przypominały niezłą przeprawę, ale po kolei...

Grzegorz Głowienka
Na relację filmową, trzeba było troszkę... ale na pewno było warto, bo na III edycji Dziczy Bieszczadzkiej nie zabrakło emocji... Usiądźcie sobie wygodnie w fotelach i zapraszam na 11 minut ostrej jazdy.

Kingway Motor Poland - informacja prasowa
Po trzydniowej walce na najcięższym w Polsce rajdzie przeprawowym Poland Trophy można odetchnąć. Krótkie podsumowanie. Nie było łatwo jak zwykle. Było natomiast – jak zwykle również – ciężko. W tym roku w Kingway Teamie wystartowały trzy załogi – dwie w klasie Quad Sport i jedna w najcięższej klasie Extreme. Wynik: sukces.

Grzegorz Głowienka
Dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w IV edycji Kaszubskiego Zwiadu, który odbędzie się już w najbliższy weekend 17-19.04.2009, przygotowaliśmy relację filmową z III edycji Kaszubskiego Zwiadu, który w jeszcze zimowej scenerii odbył się w okolicach Elbląga.

Łukasz Łazarz
Na starcie I edycji MOTOFUN OFFROAD CHALLENGE by BE FAST i BULL RACING, przy pięknym zalewie i malowniczym terenie w podkrakowskim Kryspinowie, stanęło dwudziestu czterech uczestników na quadach z napędem na dwie osie i dwóch uczestników na „ośkach”. Sporo było szybkich zakrętów, hopek, podjazdów, zjazdów z którymi nie wszyscy by sobie poradzili, gdyby nie pomoc kibiców.

Grzegorz Głowienka
Dwa i pół miesiąca przygotowań, modyfikacji, treningów i planowania… Dwa i pół miesiąca bicia piany na Forum Quadzik.pl… Dwa i pół miesiąca ekscytacji… I po co to wszystko?

Grzegorz Głowienka
Jedni wystraszyli się regulaminu tej imprezy, niektórzy narzekali na obowiązkowe wyposażenie i uznali apteczkę i gaśnicę za bezsensowne w tego typu rajdzie, ktoś wspomniał o zbyt dużym wpisowym, a jeszcze inni mówili, że się nie da... Ktoś stwierdził, że organizator chyba zwariował, wprowadzając nowy regulamin... Wbrew wszystkim życzliwym, którzy rozgłaszali na forach i w rozmowach dziwne informacje, impreza odbyła się...

Kingway Motor Poland - informacja prasowa
W ubiegłym roku quady przeprawowe Kingwaya zdały egzamin na polskich bezdrożach. W tym roku Kingway Motor Poland postanowił pójść nieco dalej. Sahara to wspólny z Motul Oil i portalem www.scigacz.pl projekt w ramach którego uczestnicy spędzą 10 dni podróżując na quadach w Tunezji. W tym czasie pokonają dystans około 1800 km. nocując w rozbijanych obozowiskach na pustyni, bez wygód i udogodnień. Tylko oni, quady i przygoda.

Grzegorz Głowienka
Kaszubski Zwiad poślizgnął się i dodatkowo ostro popłynął. Wszyscy go chwalą, a ja muszę niestety go zganić... Ale od początku...

Grzegorz Głowienka
6.12.2008 roku na torze w Prabutach Górach odbyły się zawody Cross Country w dwóch klasach 2K i 4K. Obejrzyj relację zdjęciową z tego wydarzenia.

Marcin Stachura
Mikołajki to dzień tradycyjny, ale każdemu mile się kojarzący. Chociaż nikt z nas nie wierzy już w grubego świętego, to mimo woli wstając rano badamy datę na naszym "elektroniku” a drugą ręką macamy miejsce pod poduszką. Szkoda, że te czasy się skończyły...

Grzegorz Głowienka
W grudniu 2008 w Malezji miała odbyć się przygoda życia dwóch quadowców: Mariusza Kulaka oraz Rafała Wójcińskiego. Start w Rainforest Challenge 2008 miał być spełnieniem off-roadowych pragnień… Ale czy był?

REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.