Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
SSQuad – quady, integracja, figle-migle…
SSQuad – quady, integracja, figle-migle…
Grzegorz Głowienka - Tekst sponsorowany

Quady to stale rosnący rynek, zarówno w sferze sprzedaży samych pojazdów i części oraz materiałów eksploatacyjnych, jak i pochodnych usług związanych z czterokołowcami. Jednym z rodzajów usług związanych z quadami jest ich wynajem, albo organizacja imprez z ich udziałem.

StachuraSquad (www.SSQuad.pl) to firma rodzinna, w którą angażują się dobrze znające i rozumiejące się osoby. Wraz z grupą przyjaciół, którzy pomagają im w realizacji projektów quadowych, tworzą bardzo zgrany i efektywnie działający zespół ludzi. Robią to, co lubią i przede wszystkim bawią się swoją pasją.

Właściciele SSQuad.pl lubują się w turystyce quadowej i chociaż ciężki teren nie jest im obcy, to właśnie turystyka z udziałem quadów pozwala na rozwijanie ich firmy, zdobywanie nowych wyzwań i doświadczeń. Na rynku jest wiele firm podobnych do naszej, większych, mniejszych, parę firm koncentruje się dokładnie na podobnych projektach, jednak to, że inwestujemy w nowy sprzęt, rozbudowujemy flotę, zarabiamy na siebie, potwierdza, iż idziemy dobrą drogą. Zastanawiamy się teraz, nad doborem większych quadów do naszych potrzeb. Klienci, w szczególności Ci, którzy korzystają z naszych usług zaczynają wymagać mocniejszych maszyn. Obecnie trzonem naszej bazy pojazdów są quady Kymco MXU150, które są bardzo odporne na warunki wypożyczalni. Quady są lekkie, homologowane i przede wszystkim tanie w eksploatacji – mówi Krzysiek (Cichy) współwłaściciel firmy.

Poszukujemy jednak maszyn o lepszych hamulcach i zawieszeniu, w warunkach turystyki quadowej moc jest wystarczająca, ale przydałyby się ze trzy konie więcej... – (śmiech) żartuje Wojtek, tegoroczny maturzysta, który jest naszym zaprzyjaźnionym instruktorem.

Jakie są plany firmy...? - robić coraz więcej imprez i dostarczać coraz więcej przeżyć dla uczestników naszych event`ów. Dobrze zorganizowana impreza zaprocentuje w przyszłości, kolega kolegi itd... Przechodząc jednak do meritum, to co planujemy w tym roku (biorąc pod uwagę fakt, iż każdy z nas ma swoje zajęcie i swój etat, gdzieś tam :) wszak jesteśmy małą rodzinną firmą) to koncentracja na prowadzonych już działaniach oraz wprowadzenie nowych projektów – opowiada Marcin (stahoo).

Poważnie zastanawiamy się nad rozbudową oferty o pojazdy buggy. Myśleliśmy nad pojazdami „side by side”, ale póki co odpuściliśmy temat. Będą buggy, szukamy na razie ciekawej oferty.

W tym roku wystartował także projekt „Figle-Migle” skierowany do wszystkich małych milusińskich, o szczegółach można dowiedzieć się z naszej strony internetowej SSQuad.pl. Projekt jest bardzo odważny, ale ciekawy i z pełną stanowczością możemy zapewnić, iż mamy do niego stosowne „narzędzia”.

Co dalej, cały czas przygotowujemy tor, który dla amatorów jazdy czterokołowcem stanowi nie lada gratkę. Pracować będziemy również nad innymi atrakcjami pozwalającymi na aktywne i zabawne spędzenie czasu na imprezie integracyjnej na naszym torze.

W planach mamy także kolejną edycję spotkania integracyjnego SSQuad Integracja 2008, gdzie miłośnicy turystyki quadowej i nie tylko, będą mogli spotkać się na wspólnej jeździe nawet z rodzinami. Jedno jest pewne, takiej imprezy turystycznej jeszcze nie było. Chcemy też wybrać się, ale raczej we własnym gronie, choć nie wykluczamy obecności innych rider`ow, na jakąś kilkudniową trasę w Polskę, o czym poinformujemy na łamach forum Quadzik.pl.

Podsumowując, nadal jesteśmy w grze i będziemy grali coraz mocniejszą kartą. Obecnie staramy się o stosowne zezwolenia na prowadzenie tras turystycznych przeznaczonych na naszą działalność. Póki co radzimy sobie z nagonką na quady i wypożyczalnie, działamy budując pozytywną opinię, chociaż nie ukrywam, że w okolicach Góry Kalwarii jest coraz ciężej – twierdzi Marcin (stahoo) współwłaściciel SSQuad.pl.


Galerie powiązane z artykułem:
SSQuad - quady, integracja, figle-migle

Prześlij do znajomego:
link do artykułu SSQuad – quady, integracja, figle-migle…

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.