Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Dystrybucja SUN.F w Polsce
Dystrybucja SUN.F w Polsce
nowegumy.pl - informacja prasowa
Lucky Star Polska - operator sklepu on-line dla dealerów nowegumy.pl - zawarł umowę o dystrybucji towarów na rynku polskim z producentem opon quadowych, gokartowych, przemysłowych, motocyklowych i skuterowych znanej marki SUN.F. W pierwszej dostawie, która już jest w naszym magazynie, znajduje się szeroki przekrój najpopularniejszych opon tej marki. Między innymi dostępne są opony do quadów przeprawowych (w tym świetny model 14 calowy A-033 Premium Compound), sportowych, gokartów i motocykli. Oferta tych atrakcyjnych opona zostanie stopniowo poszerzona i uzupełniona. Kolejne dostawy są już w drodze. Opony SUN.F sprzedawane przez Lucky Star objęte są pełną 2-letnia gwarancją jakości SUN.F.

Opony SUN.F A-010. Tu zabawa nie jest droga!
Opona SUN.F A-010 to kierunkowa opona quadowa i UTV, idealna dla pojazdów klasy ekonomicznej. Średnio agresywny bieżnik zapewnia dobre parametry w zakresie osiągów i zużycia. Ułożone naprzemiennie klocki poprawiają sterowność, utrzymanie toru jazdy oraz prowadzenie pojazdu w zakrętach. Opona spełnia wymagania indeksu 6PR. Opona SUN.F A-010 stanowi ekonomiczną alternatywę dla droższych marek premium. Pełna dwuletnia gwarancja jakości SUN.F.


Opony SUN.F A-033. Lider w swojej klasie.
Opona SUN.F A-033 to przeprawowa, uniwersalna opona quadowa i UTV. Agresywny, niekierunkowy bieżnik, o bardzo popularnym i efektywnym wzorze. Świetna trakcja na piachu, szutrze, kamieniach, skałach, śniegu oraz błocie. Opona SUN.F A-033 jest bardzo odporna na uszkodzenia, przebicia, przedarcia. Mocne, odporne kostki bieżnika pewnie przenoszą siłę napędową, wczepiając się w praktycznie każde podłoże. Dodatkowe klocki bieżnika na krawędzi (barku) opony, zachodzące aż na ścianę boczną, chronią ją oraz felgę. SUN.F A-033 to świetna opona do quadów i UTV w bardzo atrakcyjnej cenie. Uwaga: W rozmiarach 29x9-14 i 29x11-14 to prawdopodobnie jedyna ośmiowarstwowa opona na naszym rynku! Dodatkowo, wykonanie tej atrakcyjnej opony w technologii Premium Compound (niektóre modele) zapewnia jej ponadprzeciętną wytrzymałość i trwałość. Pełna dwuletnia gwarancja jakości SUN.F.


Więcej informacji u dystrybutora SUN.F w Polsce: Lucky Star Polska Sp. z o.o., tel.: 506 158 602,  OPONY SUN.F
Prześlij do znajomego:
link do artykułu Dystrybucja SUN.F w Polsce

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.