Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Coraz gęściej na listach Poland Trophy Dragon Winch Extreme 2012
Coraz gęściej na listach Poland Trophy Dragon Winch Extreme 2012
Grzegorz Głowienka
Jeszcze miesiąc został do startu jednego z najbardziej rozpoznawalnych rajdów przeprawowych w Polsce – Poland Trophy Dragon Winch Extreme, a listy zgłoszonych są już w 70% zapełnione. Podobnie jak w poprzednim roku liczba miejsc jest ograniczona. Czasu do imprezy jest jeszcze sporo, ale tym, którzy spóźnią się ze zgłoszeniem pozostanie obejść się smakiem.

Pierwsza edycja PTDWE rusza 22 marca 2012 roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W tym roku rajd będzie trwał trzy dni, ponieważ rozpocznie się widowiskowym prologiem. Na stronie internetowej rajdu – www.polandtrophy.pl – pojawił się już oficjalny harmonogram. W minionym roku Poland Trophy Dragon Winch Extreme miało bardzo dobrą frekwencję i było jednym z najcięższych wyzwań przeprawowych dla off-roadowców. Wszystko dzięki doświadczeniu organizatorów w przygotowywaniu takich imprez oraz ogromnemu wsparciu rajdu przez Sponsora Tytularnego, producenta markowych wyciągarek Dragon Winch. Sezon 2012 zapowiada się dla PTDWE bardzo dobrze. Na prawie dwa miesiące przed imprezą listy rajdu są już w 70% pełne.
„Poland Trophy Dragon Winch Extreme w poprzednim roku bardzo mocno odżyło. Mam poczucie, że stanęliśmy na wysokości zadania i osiągnęliśmy cel, który sobie stawialiśmy, czyli stworzenie z naszej imprezy jednego z najtrudniejszych oraz najważniejszych rajdów off-roadowych w Polsce.” – mówi Maciej Rachtan, dyrektor rajdu, właściciel agencji Euroforum z Katowic. „Na długo przed pierwszą edycją rajdu mamy już bardzo dużą liczbę zgłoszeń. To daje nam dużo satysfakcji, ponieważ widać, że ludziom zależy, aby u nas wystartować.” – dodaje.
Warto pamiętać, że w Poland Trophy Dragon Winch Extreme startują jedni z najlepszych zawodników sportów przeprawowych w Polsce. Wygrana na tym rajdzie nadaje zwycięzcom prestiżu. Środowisko off-roadowe wie, że to nie jest impreza, którą może przejechać każdy. Szczególnie w klasach No Limit oraz Quad Extreme.
„Poland Trophy Dragon Winch Extreme to nasz wspólny rajd. Cieszy nas duże zainteresowanie zawodników i przyznam, że nie mogę się doczekać początku sezonu.” – mówi, Jerzy Woźnicki, dyrektor zarządzający, członek zarządu Dragon Winch. „Profil naszej firmy, produkcja ekstremalnie wytrzymałych wyciągarek świetnie wpisuje się w ten rajd. Dlatego razem z Poland Trophy przygotowujemy kolejny rok zmagań.” – dodaje.
Wszyscy, którzy zastanawiają się nad uczestnictwem w rajdzie mają jeszcze szanse się zgłosić. Wystarczy wejść na stronę PTDWE i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wpisowe to 750 PLN za samochód (załoga dwuosobowa) oraz 500 PLN za quada.
Zobacz co piszą na Forum Quadzik.pl:
POLAND TROPHY DRAGON WINCH EXTREME 2012 - 3 edycje

Prześlij do znajomego:
link do artykułu Coraz gęściej na listach Poland Trophy Dragon Winch Extreme 2012

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.