Subskrybuj RSS
Szukaj
Rynek quadów
Testy quadów i akcesoriów
Opisy quadów
Gadżety
Akcesoria quadowe
Aktualności rynkowe
Motoryzacja
Samochody
Imprezy quadowe
Relacje z imprez
   - Rajd Dakar
Kalendarz imprez quad / atv
Filmy quad `owe
Poradnik
Od czego zacząć
Technika jazdy
Paragraf
Warsztat i serwis
Tuning
Słowniczek
Ekologia
Gdzie jeździć
Pierwsza pomoc
Nawigacja
FORUM Quadzik.pl
Giełda
Quady nasza pasja
Grupy quadowe
Ja i mój quad
Wywiady
Loża szyderców
Konkursy
Patronat medialny
Silesia Quad Adventure
Poland Trophy
Mistrzostwa OFF-ROAD
MT Rally / MT Series
Dzicz Bieszczadzka
Zlot Grizzly
Wystawa Motocykli
Motomaraton
Polish ATV Challenge
Grupa 4x4
sQuadzik
Przydatne linki i adresy
Niespodzianki
CHumor quadowy
GPSownia
Quadzikowe
Filmy quadzikowe
Kalendarze quadowe
Gazeta quadowa
Poland Trophy obniża ceny uczestnictwa!
Poland Trophy obniża ceny uczestnictwa!
Grzegorz Głowienka - informacja prasowa PT
Szanowni Zawodnicy i Sympatycy Poland Trophy!

Pragniemy serdecznie wszystkim Wam podziękować za przybycie do Walimia na pierwszą tegoroczną Edycję PT. Wszystkim nam było niezwykle miło zobaczyć twarze tych z Was, którzy od wielu Edycji są z nami i swoją obecnością współtworzą klimat PT. Równie mocno cieszyła nas obecność wielu, zupełnie nowych dla Poland Trophy osób, które, mamy głęboką nadzieję zobaczyć na kolejnych Edycjach. Dziękujemy Wam za przybycie, za zabawę i za okazane zaufanie.
Jak wynika z naszych szerokich konsultacji z zawodnikami i obserwatorami, tym razem wprowadzony przez nas system, składający się z samego trackloggera, Waszym zdaniem nie sprawdził się. Wielu z Was wyraziło swoje krytyczne uwagi, za które dziękujemy. Nie pozostaną one bez echa, przecież ten Rajd robimy dla Was, ale, co podkreślamy od samego początku, również z Wami. My wszyscy jesteśmy tym Rajdem!

Jak wiecie zawsze szczyciliśmy się tym, że wprowadzamy nową jakość do polskiego off-roadu przecierając szlaki technologicznie nowatorskich rozwiązań. Wiele rozwiązań właśnie u nas pojawiało się po raz pierwszy na polskiej scenie off-roadowej. Systemy przez nas stosowane cieszyły się w Waszych opiniach niezawodnością, łatwością obsługi i pełnym zaufaniem dającym możliwość pełnej koncentracji na ostrej rywalizacji, a nie na nadzorowaniu poprawności zliczania wyników. Bycie pionierem jednak zawsze wiąże się z ryzykiem. Głęboko wierzymy, że wyrobiona do tej pory renoma i Wasze zaufanie pozwolą na dalszy rozwój PT i jeszcze wiele wspaniałych okazji do wspólnego przeżywania ekstremalnych sportowych zmagań.

Postanowiliśmy powrócić do najstarszego (znanego z Sezonu 2007), ale najbardziej przez Was lubianego rozwiązania. Od Edycji Zachodniopomorskiej w Drawsku Pomorskim Odcinki Specjalne znowu będą w całości taśmowane. Na każdym OS-ie, dla Waszego bezpieczeństwa i spokoju, będą stali nadzorujący wszystko sędziowie. I najważniejsze! Wracamy do Elektronicznej Karty Drogowej i Elektronicznej Pieczątki. Jednocześnie na razie rezygnujemy z używania Trackloggera na rajdach Poland Trophy.

Postanowiliśmy zmniejszyć wysokość wpisowego dla wszystkich klas, co w pewnej mierze zniweluje koszty, które ponosicie w związku ze startami w Poland Trophy.
Ceny, które obowiązują od teraz na Poland Trophy wyglądają następująco:

klasy quadowe:
Quad Extreme: 650 PLN brutto
Quad Advance: 550 PLN brutto
Quad Sport: 450 PLN brutto


klasy samochodowe:
No Limit: 1150 PLN brutto
Advance: 900 PLN brutto
Challenge: 650 PLN brutto

Ceny (w odniesieniu do Edycji Zachodniopomorskiej) obowiązują do 15 czerwca 2009 roku. Po tym terminie wzrastają o 30% do rozpoczęcia Rajdu, czyli do 19 czerwca 2009.
Pragniemy przeprosić Was wszystkich za sytuacje, które zaistniały w Walimiu i spowodowały Wasze niezadowolenie. Obiecujemy, że trudności pokonamy i usuniemy!
Zapraszamy na odświeżone Poland Trophy do Drawska Pomorskiego.
Edycja Zachodniopomorska zacznie się już 19 czerwca na drawskim poligonie! Tym razem został nam udostępniony cały teren poligonu!
Zgłoszenia trwają. Zapraszamy serdecznie!

Łączymy wyrazy szacunku
Zespół Poland Trophy

Zobacz co piszą na Forum Quadzik.pl:
Poland Trophy 2009

Prześlij do znajomego:
link do artykułu Poland Trophy obniża ceny uczestnictwa!

wstecz
REKLAMAjak zamieścić...
Prawa autorskie RSS Reklama Polityka Cookies Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone - Quadzik.pl - wszystko o quadach 2004-2018. ISSN 1899-9158.