Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Archiwum pozostałych imprez pośrednio związanych z quadami...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Zmora1966 » czw 29 sty, 2015

oolsztyniak pisze: Aby tylko Zmora gorących kubków nie łapał gołymi łapami :wyśmiewacz:
Bardzo śmieszne...jak łapałem to nie czułem...bylem na znieczuleniu...dopiero na drugi dzień zabraliście mi znieczulenie :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Zmora1966 » czw 29 sty, 2015

Panowie... nie chcę się czepiać ale chyba zeszliśmy z tematu postu.

Uważam że pomysł Zlotu Quadowców pod patronatem Quadzika jest pomysłem rewelacyjnym i zamiast dyskutować o tym co i jak i kto ile zapłacił a kto nie..
to...
Zbadajmy temat, przeliczmy koszty i zaproponujmy kilka miejsc i kilka terminów.. ja np. z chęcia pojadę do Legnicy, w Bałtów no i jak się uda zrobić u Nas też będzie dobrze...

i skupmy się na tym ewentualnie na innych pomysłach - poprawy wizerunku Quadowca
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Pingwin Legnica » czw 29 sty, 2015

oby tylko nie skończyło się jak z Polarami ;)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Zmora1966 » czw 29 sty, 2015

To chyba już od nas zależy :) Ja pogadam z Adamem i Jarkiem... co do Małopolski ...zobaczymy zależy od moich rozmów z 2 osobnikami :)

W przypadku polarów mam trudniej bo nie mam umiejętności projektowania - zresztą zaufałem Łukaszowi i czekam. Jak nic się nie zmieni to wyruszę do swoich kontaktów i spróbuje coś przygotować.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Czoper » czw 29 sty, 2015

nad polarami prace trwają ............były problemy z logiem quadzika bo czegoś tam nie było później z ..............później pasujemy kolory - szary -czarny pomarańcz , dostępność sofsheli ale chcemy przedstawić kompletną propozycję więc nic nie upadło i na zlot wszyscy będziemy w quadzikowym ubiorze
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Pingwin Legnica » czw 29 sty, 2015

jak by co mam od Grzeska logo Quadzika
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Dimi » pt 30 sty, 2015

Czoper pisze:Dimi i tam i tu źle odbierasz to co piszę i niepotrzebnie się unosisz , byłem na kilku imprezach i to po obu stronach organizator- uczestnik i wiem jakie towarzyszą temu bóle. Moją intencją jest to aby poznało się nas osobiście quadówców jak najwięcej ale aby uniknąć niektórych spraw lepiej o tych sprawach rozmawiać. Napiszę ci tak przez kilka lat cztery razy do roku organizowałem wyjazdy na dorsze dla 10- 15 osób załatwiałem transport , rezerwowałem noclegi , kuter i co ? niektórzy mieli pretensję że za mało nałapali że kuter za wolny itp.itd. ( szkoda że nie mówili że piwo za ciepłe) nie brałem złamanego złocisza za mój wkład . Wiesz jeżdżę teraz sam bez zmartwień i pretensji !! Tak to jest z organizacją
Czoper i znowu zaczyna się zgrzyt jak tam na forum, chodzi mi o to, że nie pierwszy raz organizujecie takie imprezy i sami wiecie jakie koszty wchodzą w "składkę". I wasze przegaduchy, kto i ile wydaje to nie robi szału. Super, że chcecie nas zjednać i to wam się chwali i jest jak najbardziej na miejscu, odpowiedni dział. Ale jak wy podajecie cenę, że taki i taki wyjazd kosztować będzie 200zł i wyliczacie co wchodzi w te 200zł a Kowalski mówi że drogo bo by wolał za Free to niech sam stworzy imprezę gdzie może sam będzie zaopatrywał reszte pojazdów w paliwko na swój koszt, no albo 2 wyjście, niech nie jedzie i niech się nie wypowiada

Moim zdaniem powinniście - skoro chcecie zorganizować taką imprezę - podaję dokąd jest wyjazd zbieram opinie na temat daty czekam powiedzmy 2 tyg i zamykam temat no i podaję cenę wyprawy i co jest wliczone w cenę a co nie. I tyle nikt nie będzie kogoś na siłę zabierał na taką imprezę.

Jeżeli dalej nie rozumiesz o co mi chodzi to może słowa Sławka odpowiedzą ci bo w 100% z nim się zgadzam bo o to samo mi chodziło
Panowie... nie chcę się czepiać ale chyba zeszliśmy z tematu postu.

Uważam że pomysł Zlotu Quadowców pod patronatem Quadzika jest pomysłem rewelacyjnym i zamiast dyskutować o tym co i jak i kto ile zapłacił a kto nie..
to...
Zbadajmy temat, przeliczmy koszty i zaproponujmy kilka miejsc i kilka terminów.. ja np. z chęcia pojadę do Legnicy, w Bałtów no i jak się uda zrobić u Nas też będzie dobrze...

i skupmy się na tym ewentualnie na innych pomysłach - poprawy wizerunku Quadowca
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: oolsztyniak » pt 30 sty, 2015

Dimi wiesz o co chodzi?
Jak nie wiesz to Ci powiem - bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :)

Ktoś poruszył temat kasy i zobacz jaka jest spina.
Dajcie sobie spokój.
Dimi pisze:Jacku bodajże nie na Olsztyniaka tylko chyba na Czopera, nie mam zamiaru nawet wchodzić na tamto forum.
No i widzisz, dlatego że Ciebie na imprezie nie było nie wiesz pewnie, że Czoper to mój tata a wyjazdy organizujemy wspólnie :)

Niepotrzebnie wtedy ktoś naskoczył na Ciebie w sumie to nawet nie wiem dlaczego.
Nasze imprezy nie są dla znanych ani dla wybranych, są dla wszystkich. Wszystkich kosztują tyle samo i wszyscy dostają to samo.

A jeśli chodzi o zlot w Legnicy to załóżcie temat i tam podyskutujmy skoro tu ma być "Zmiana wizerunku quadowca" ;-)

Dimi luzik , nie ma co się spinać :)

Pingwin Legnica pisze:oby tylko nie skończyło się jak z Polarami ;)
Nie odpuszczamy tematu, po prostu jest mały poślizg co i nas irytuje :roll:
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Robsson » pt 30 sty, 2015

Widać jak zwykle odwieczne problemy gdy temat daje się pod rozwagę na szersze grono.
Ja nikomu nie zaglądam w portfel ale to chyba oczywiste, ze nie wszyscy mogą pozwolić sobie na wyjazd za 500 (koszty powiedzmy łączne np z Pomorza na Południe z logistyka, paliwkiem itp plus to co na miejscu)
Zawsze są tacy co nie maja na to , tacy co mają ale wszystko chcieli by za darmo, wśród nich jeszcze Ci co oprócz impry za free, nawet jakbyś ich przywiózł i zatankował za swoje to jeszcze im wszystko nie pasuje i krytykują organizatora - tak jak słusznie napisał Czoper. Każdy organizator miał z takim czymś doczynienia i trzeba zaparcia czasami aby ciągnąć temat dalej bo się przez niektórych wszystkiego odechciewa. Tym chytrym i najbardziej marudnym na myśl nie przyjdzie, że ktoś włożył w to serce, czas, chęci, naszukał sponsorów i przynajmniej przez szacunek za to należałoby z przyzwoitości trzymać jęzor za zębami jeśli coś nie do końca zatrybiło jakby się chciało.
Zgadzam się z kolegami, że najlepiej byłoby aby pomysł ze wstępną kalkulacją, terminem, stopniem trudności trasy (np dla takich jak ja :? ) i szczegółami był tu umieszczany na jakiś czas - np te wspomniane 2 tyg dla wysądowania. Są chętni - wdrażany. Nie to nie
Może jestem naiwny ale jestem przekonany, że jeśli temat jest robiony przez aktywnych quadowców, ludzi, którym zależy na integracji ludzi z forum i doświadczonych organizatorów to będzie skalkulowany tak aby było co trzeba i aby nikt extra na tym nie zarabiał. Przecież nie wymagajmy aby organizowali za swoje lub żebrali pukając do drzwi różnych firm. Jak mogą gdzieś zapukać o kasę z pewności zapukają.
To chyba oczywiste, że najmilej widziane są akcje za free, ale nie zawsze się da to zrobić.
Ale Ci co nie piszą się na wyjazd obojętnie z jakich powodów może lepiej aby dali sobie spokój z nabijaniem postów IMO. Szkoda "papieru" i nerwów.
V2.....sound of madness :twisted:

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Zróbmy coś - zmiana wizerunku quadowca!

Post autor: Czoper » pt 30 sty, 2015

Czoper pisze:Pingwin to nie tak , wiadomo ,że jakiś koszt trzeba ponieść , może zrób wstępną kalkulację i wtedy podejmiemy dyskusję ???
tak jak napisałem 8)
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Różne...”