Wyciszenie (maxymalne) kymco maxxer 90 oraz polaris 90

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
ODPOWIEDZ
domturysta
Posty: 5
Rejestracja: pt 25 kwie, 2014
Quad:: kymco maxxer 90,polaris ouatlaw 90

Wyciszenie (maxymalne) kymco maxxer 90 oraz polaris 90

Post autor: domturysta » pt 25 kwie, 2014

Witam jestem tu nowy ponieważ planuje otwarcie malego toru quadowego nad morzem dla dzieci,wylacznie dla dzieci z powodu sasiedztwa obok pensjonatu....Chce kupic 1 kymco 90 maxxer nowe plus polarisa ouatlaw 90 kilkuletniego i tu pytania do was znawcow....Jest cos takiego jak wata do tlumikow czy kymco 90 i polaris ouatlaw 90 posiadaja rozkrecane tlumiki?Widzialem na forum tym lub atv ze taka wate mozna wlozyc po rozkreceniu tlumika wiec jak to jest?Moj cel to frajda dla dzieci plus cichutkie quady jak skuter by sasiadka nie miala do mnie zadnych ale typu donosy na straz miejska policje itd itd,jesli nie to co dodatkowy tlumik?czy bedzie duza roznica w glosnosci?Wiem ze kymco ma regulacje predkosci a polaris ouatlaw takze ja posiada?Co myslicie o tym torze warto cos takiego zrobic?Ile kasowac za 10 min a moze na rundy?Tor przewiuje w krztalcie jajka 15m dlugosci i 5-6 szerokosci.Temat zapodaje pod kymco oraz polaris aby dotrzec do jak najwiekszej liczby osób w tamacie tych quadow.Pozdrawiam i czekam na wszystkie sugestie oraz rady bo jak to mówią kto pyta nie błądzi...

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Wyciszenie (maxymalne) kymco maxxer 90 oraz polaris 90

Post autor: DKfan » sob 26 kwie, 2014

Tłumik jest rozkręcany tam gdzie jest wychwytywacz iskier. Jak to rozkręcisz, wyjmiesz tłumik iskier to może można tam napchać waty dla wyciszenia.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

domturysta
Posty: 5
Rejestracja: pt 25 kwie, 2014
Quad:: kymco maxxer 90,polaris ouatlaw 90

Re: Wyciszenie (maxymalne) kymco maxxer 90 oraz polaris 90

Post autor: domturysta » ndz 27 kwie, 2014

czy tak jak na tym linku da sie go rozebrac?masz na mysli kymco maxxer90 czy takze polaris ouatlaw 90? https://www.youtube.com/watch?v=VvVUwE54oDI

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Wyciszenie (maxymalne) kymco maxxer 90 oraz polaris 90

Post autor: DKfan » pn 28 kwie, 2014

Myślę że masz zbędny dylemat, jeżeli w Polarisie nie ma odkręcanego dekla (a chyba nie ma) to zawieź tłumik do warsztatu tłumikarskiego, ładnie odetną Ci końcówkę, dopchają waty i zaspawają.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”