Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Wrocław poligon

Post autor: oolsztyniak » wt 08 wrz, 2015

Dziwne, bo u nas prawie wszystkie rzeki wyschły ;)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » ndz 13 wrz, 2015

Ostatnia cześć niezapomnianej wyprawy do Albanii.



Niebawem ruszamy do Bośni. Kierując się na południe szlakami górskimi dojedziemy do Chorwacji nad morze Adriatyckie gdzie spotkamy się z grupą moto z Poznania. Tam dzień przerwy na balangę i z powrotem do Bośni. Relacja na pewno będzie.
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » pt 18 wrz, 2015

Bardzo się ciesze z własnej wyprawy i w związku z tym pisze sam do siebie. :-)
Sytuacja nieco komplikuje się w związku z uchodźcami i zamkniętymi granicami, ale mam nadzieję, że to nasz nie powstrzyma. :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Bilu. » sob 19 wrz, 2015

Najważniejsze to być zadowolonym z tego co się samemu robi.
Temat obserwuje :-)

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Bilu. » pn 21 wrz, 2015

LEJEK pisze:Próba generalna przed Adria 2015, czyli zamontowanego sprzętu no i oczywiście kompanów odbyła się !!! Oprócz mojej grupy, z którą niebawem wybieramy się do Bośni, pojechało parę przygodnych osób. Wszystko poszło dobrze, parę rzeczy trzeba poprawić, parę rzeczy do zrobienia jeszcze przed ostatecznym natarciem na Bośnię. Jedziemy do miasta Banja Luka, skąd 4 quady startują na południe, przekraczamy granicę z Chorwacją i dalej ruszamy nad może Adriatyckie. Tam spotkanie z grupą motocyklistów z Poznania, dzień przerwy, czytaj balangi i znów ruszamy w kierunku Bośni. Po drodze wiele atrakcji. Wszystkie noclegi zaplanowane pod namiotem. W planie wjazd na szczyt 1970 m.n.p.m. Ciekawe czy się uda ??

A tymczasem zobaczcie jak nam poszło w Pilcach :-)

dopiero film zobaczyłem... to nie jest normalne, żebym mnie nie było albo jestem chory jak jest jakiś fajny wyjazd...
kilka dni temu grzoj delikatnie mi zasugerował, że chyba się nie chcę kolegować... :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » pn 21 wrz, 2015

No widzisz Bilu, wszystko na to wskazuje że Nas nie lubisz i unikasz jak ognia. Przykład - żeby nie jechać z nami do Pilc wyjechałeś aż za granicę ;) Sam widzisz jak to wygląda :wyśmiewacz: Ale nie łam się, jak Ci przejdzie i znowu będziesz chciał z Nami jeździć to Cię przygarniemy. :lol:

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Bilu. » wt 22 wrz, 2015

przepraszam, postanawiam poprawę, od dziś wcinam czosnek i dużą dawkę wit C :-P

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Wrocław poligon

Post autor: jarecki13 » pn 19 paź, 2015

panowie z racji ,że jesteście z tamtych rejonów czy ktoś z was zna ten sprzęt http://olx.pl/oferta/quad-yamaha-grizzly-700-2008r-niedzwiadek-polecam-CID5-IDanxmn.html#93a2e33aec;promoted ewentualnie czy nie macie jakiegoś miska na zbyciu w tych pieniążkach ;)

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » wt 20 paź, 2015

Cześć

Przykro mi ale ja nie znam tego quada. Może Lejek będzie coś wiedział... Wrocław to dosyć dziwne miasto bo prawie w ogóle nikt się nie udziela na forum...
Swoją drogą gość ma dziwne miejsce do parkowania quada - na strychu :wyśmiewacz:

Pozdrawiam

G.

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Wrocław poligon

Post autor: jarecki13 » wt 20 paź, 2015

Temat już zakończony, z Lejkiem też pisałem w ramach pomocy ( oględzin sprzętu ) , ogólnie po rozmowie tel. kumpel odpuścił sobie ten egzemplarz , a tak na marginesie jak byście mieli coś ciekawego na sprzedaż to dajcie znać , a bo bym zapomniał tylko gryzlak 700 nic innego nie interesuje jego ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”