WOŚP 2016 - 10.01.2016

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » pn 02 lis, 2015

WOSP 2016.PNG
WOSP 2016.PNG (168.63 KiB) Przejrzano 7535 razy
Koleżanki, Koledzy,

zanim się oglądnęliśmy minął już prawie rok od naszego pierwszego udziału w WOŚPie w Krakowie.
Tym razem postanowiliśmy się lepiej przygotować i rozpocząć nasze działania już w Listopadzie.
Czekamy na Wasz udział , na wsparcie w każdej formie choć najchętniej jak po prostu pojawicie się z Nami w Krakowie (najprawdopodobniej pod M1).
Tak jak w ubiegłym roku robimy to razem z Stowarzyszeniem Motocyklistów Grupa Południe.
Jeśli widzicie szanse dołaczyć do Nas, możecie nas wesprzeć w jakikolwiek sposób- pomysły, materiały do licytacji a najlepiej obecnością będziemy Wam wdzięczni - zresztą o wiele ważniejsza będzie wdzięczność osób które na tym skorzystają.

Budujmy nasz pozytywny wizerunek.
Quadowa Grupa Południe nie ogranicza się do jednego teamu, nikogo nie chcemy ograniczać - naszym celem jest (tym razem) WOŚP z każdym teamem.

Nie widzę problemu jeśli ktoś chce żeby jego firma, team pojawiły się na plakatach sponsorskich WOŚP - te jest do ustalenia.
Naszym celem jest zrobić t jak najlepiej - oczywiście mamy nadzieję że wynikiem tej wspólnej akcji będzie kolejna ale i wspólne spędzenie czasu w ramach naszej pasji w terenie.

Z doświadczenia mogę potwierdzić iż ubiegły rok pokazał że osoby na które mogliśmy liczyć w ramach akcji prospołecznych praktycznie sprawdziły się też jako towarzysze w naszych off-rodowych poczynaniach - takie działania konsolidują i budują zaufanie - CZEKAMY NA WAS i zapraszamy do współpracy.
Każdy kto jest zainteresowany proszę o wpis na forum, prosze o informację do mnie na PW lub do Mario, Dimi, Fernando. Na pewno się z Wami skontaktujemy.

Pomysły organizacyjne proszę wpisywać na forum - może ktoś podsunie fajne rozwiązania, jak zebrać jak najwięcej kasy dla WOSP.

Zapraszam i imieniu kolegów z Grupy oraz własnym,
Uwierzcie ! WARTO!
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » czw 03 gru, 2015

Moi drodzy... czas upływa nieubłagalnie,

Obecnie mamy 7 chętnych quadowców:
5 z QGP (i ZaZu)
2 Tokasquad

Może ktoś jeszcze chętny.

Udało nam się wyprodukować kilka gadżetów QGP - które chcemy dać na licytację, może ktoś jest chętny przekazać jakieś gadżety które moglibyśmy licytować?
Zapraszamy, każda forma dopuszczalna.

dla przypomnienia
Poszukujemy chętnych quadowców, stowarzyszenia off-rodowe, naszych sponsorów, partnerów którzy zechcą wraz z nami i Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe wesprzeć działania w ramach WOSP 2016. Każda inicjatywa będzie mile widziana - liczymy na Waszą aktywność i udział.
Nie jest dla Nas Ważne czy będziecie występować pod "logiem" Quadowej Grupy Południe czy też pod swoim. Ważne żeby pojawić się i aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.
My jako Quadowcy nie będziemy uczestniczyć jako wolontariusze, my będziemy organizować przejażdżki dla widzów, uczestników, chcemy pozyskać środki i gadżety pozwalające na przeprowadzenie różnego rodzaju licytacji.

Z góry dziękujemy za pomoc którą mam nadzieję przekujemy na sukces conajmniej taki sam jak rok temu
Dziękuje
w imieniu Quadowej Grupa Południe
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: oolsztyniak » pt 04 gru, 2015

Trochę się gryzie to po lewej z tym po prawej na plakacie :P
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » pt 04 gru, 2015

Czemu? Quadzik nas gości za co jesteśmy mu wdzięczni - choćby przez posiadane subforum, od czasu kiedy niestety nie mamy czasopisma Quadzik (nad czym ubolewam) jak powinienieś wiedzieć pisze do Quadmania...mało tego w Quadmanii pojawił się artykuł o naszej Grupie więc trudno nie przyznawać się i zaklinać fakty.
Ja z tym nie mam problemu i nikogo nie oszukuję - Nasza Grupa ma na celu konsolidowanie społeczności quadowej niezależnie czy jeździ w kurtach czerownych czy w szarych, czy ma logo Quadzik czy logo ATV Polska.

Nic tak bardzo nam nie szkodzi ja dzielenie się i ja do tego obecnie ręki nie chcę przykładać i w miarę moich możliwości będę robił wszystko żeby łączyć a nie dzielić,

To chyba tyle - zachęcam do pomocy w ramach WOŚP - mam już potwierdzenie od jednego z naszych partnerów że coś dostaniemy do licytacji :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » sob 05 gru, 2015

Kolejne spotkanie w sprawie organizacji MotoOrkiestry WOŚP, odbędzie się w środę 09.12 o godz. 20.00.
Miejsce spotkania - Kontrast ul. Ludwika Pasteura 7 -

zapraszam serdecznie
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » czw 10 gru, 2015

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne w który uczestniczyli quadowcy z QGP i Tokasquad.
Ciągle poszukujemy sponsorów którzy chcieliby dołączyć do organizacji Moto Orkiestry - w tym przypadku naprawdę nie chodzi o wysokie kwoty a w zamian możemy umożliwić wystawienie banera, reklamy, lub nawet namiotu.

500-1000 zł na tak szczytny cel za możliwość reklamy, to chyba nie aż tak wielkie obciążenie dla budżetu niejednej firmy a cel z tym związany bardzo słuszny.

Poszukujemy też ciekawych gadżetów które moglibyśmy przeznaczyć na licytacje - może Wam coś zalega ? :)
Na chwilę obecną mamy 7 quadowców i 2 pod znakiem zapytania.

Istnieje też możliwość postawienia Quada jako ekspozycji - może ktoś z Was choć w ten sposób postanowi wesprzeć ten szczytny cel.

Ponadto razem z TokaSquad "kminimy" jak zdobyć i dostarczyć pod M1 (a później odebrać) podkłady kolejowe, kłody drewna lub jakieś równoważnie które uatrakcyjniły by nasze przejazdy

Jeśli macie jakieś pomysł, propozycje pomocy, Nam Liczymy na Was koledzy i koleżanki
Piszcie do NAS!
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: oolsztyniak » wt 15 gru, 2015

Zmora1966 pisze:Ja z tym nie mam problemu i nikogo nie oszukuję - Nasza Grupa ma na celu konsolidowanie społeczności quadowej niezależnie czy jeździ w kurtach czerownych czy w szarych, czy ma logo Quadzik czy logo ATV Polska.

Nic tak bardzo nam nie szkodzi ja dzielenie się i ja do tego obecnie ręki nie chcę przykładać i w miarę moich możliwości będę robił wszystko żeby łączyć a nie dzielić,
Na ATV na plakacie brak jest loga Quadzika, dlaczego? :figielek:
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » wt 15 gru, 2015

Łukasz, dziekuje za zwrocenie uwagi - ponieważ w naszej imprezie biorą udział quadowcy z "różnych opcji politycznych" zaproszenie tak na stronie ATV Polska jak w wydarzeniach na FB zostało zmienione i jest obecnie jednolite

WOSP2016.jpg
Celem naszym jest impreza i jak najlepszy jej efekt - czyli kasa dla WOSP :)

Przy okazji akces zgłosiło kolejnych dwóch uczetników

Dziekuje
Sławek
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: oolsztyniak » śr 16 gru, 2015

:ok:
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: WOŚP 2016 - 10.01.2016

Post autor: Zmora1966 » pt 18 gru, 2015

W imieniu Quadowej Grupy Południe i Organizatorów MOTO-ORKIESTRY SMGP wielkie podziękowania dla ATV POLSKA za przekazanie kalendarzy z podpisem Mistrza Rafała Sonika na licytację w ramach WOŚP 2016.
Prezes Stowarzyszenia stwierdził cyt... zjeb..gadżety na licytację
:oklaski:

informacje o wydarzeniu znajdziecie też na fb:



Miło mi dodać że dołaczyło do nas następnych dwóch quadowców :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”